Geen, want dit tuig heeft alleenrecht op geweld. Zelfverdediging mag niet meer, liggen en je laten kopschoppen, dat is de houding van onze samenleving, mede gesponsord door onze achterlijke politici.quote:Op donderdag 1 januari 2026 19:56 schreef Weltschmerz het volgende:
Het bericht vermeldt niet hoeveel vuurwerkgooiers er zijn neergeschoten.
Dankzij achterlijke politici en de feminisering van de samenleving.quote:Op donderdag 1 januari 2026 20:00 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
Geen, want dit tuig heeft alleenrecht op geweld. Zelfverdediging mag niet meer, liggen en je laten kopschoppen, dat is de houding van onze samenleving, mede gesponsord door onze achterlijke politici.
Als Postbus51 nog had bestaan, was dit niet gebeurd!quote:Op donderdag 1 januari 2026 20:06 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
We hebben duidelijk nog niet voldoende vaak benoemd dat geweld tegen hulpverleners onacceptabel is.
Als het onacceptabel is, waarom wordt het dan toch steeds weer geaccepteerd?quote:Op donderdag 1 januari 2026 20:06 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
We hebben duidelijk nog niet voldoende vaak benoemd dat geweld tegen hulpverleners onacceptabel is.
Omdat men zo kort na de jaarwisseling nog geen kans heeft gehad om in gesprek te gaan met de desbetreffende jongeren en ze een nieuwe stageplek, kickbokslessen en een nieuw buurthuis te beloven.quote:Op donderdag 1 januari 2026 20:17 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
Als het onacceptabel is, waarom wordt het dan toch steeds weer geaccepteerd?
De agressieve relschoppers willen volgens mij geen tijd verspillen aan een cursus zelfbeheersing en dus zeker niet helemaal zen worden.quote:Op donderdag 1 januari 2026 20:17 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
Als het onacceptabel is, waarom wordt het dan toch steeds weer geaccepteerd?
Alsof die jongens ooit ter verantwoording geroepen gaan worden....quote:Op donderdag 1 januari 2026 20:22 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Omdat men zo kort na de jaarwisseling nog geen kans heeft gehad om in gesprek te gaan met de desbetreffende jongeren en ze een nieuwe stageplek, kickbokslessen en een nieuw buurthuis te beloven.
Het is monsterlijk. Hoeveel alchohol & drugs gebruiken deze figuren?quote:Op donderdag 1 januari 2026 20:40 schreef bianconeri het volgende:
Je maag draait toch volledig om als je ziet hoeveel geweld er gepleegd wordt....
Hinderlagen, vuurwerk kannonnen
Absurd.
En dan verdedigen mensen het vuurwerk nog
Alsof een vuurwerkverbod hier tegen gaat helpen.quote:Op donderdag 1 januari 2026 20:40 schreef bianconeri het volgende:
Je maag draait toch volledig om als je ziet hoeveel geweld er gepleegd wordt....
Hinderlagen, vuurwerk kannonnen
Absurd.
En dan verdedigen mensen het vuurwerk nog
Omdat het koppel dat ermee bezig was, bezig was het leven van die baby te redden en hun collega's zwaar onderbezet bezig waren met andere randdebielen die de stad of zichzelf in de fik aan het zetten waren.quote:Op donderdag 1 januari 2026 20:45 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
Het is monsterlijk. Hoeveel alchohol & drugs gebruiken deze figuren?
En waarom wordt dit niet uitgezocht? De politie moet toch een paar van die klootzakjes kunnen arresteren en vervolgens helemaal doorlichten? Wat hebben ze gezopen en gesnoven? En wat voor vuurwerk hebben ze precies hoe afgestoken?
Om uiteindelijk puntsgewijs op elk onderdeel de zwaarst mogelijke straf op te leggen. Afgaande op de filmpjes gaat het niet zelden om pogingen tot doodslag.
Laten we een nieuwe Postbus51-campagne beginnen. Dat zal ze leren.quote:Op donderdag 1 januari 2026 20:06 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
We hebben duidelijk nog niet voldoende vaak benoemd dat geweld tegen hulpverleners onacceptabel is.
Benieuwd wat ze dán gaan doen als de hulpverleners komen.quote:Op donderdag 1 januari 2026 21:24 schreef Twiitch het volgende:
Schiet gewoon eens met scherp. Probeer het nou gewoon eens bij een dergelijke avond. Kunnen we genieten van geperforeerde jongeren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |