dacht misschien is dat een profiel wat getagged is in de story maar dat is het ook niet. Het is wel een gemeenschappelijke 'vriend' maar die hebben we wel meer dus dan is het raar dat er maar 1 profiel weergegeven zou wordenquote:
ja maar je hebt wel meer insta volgers natuurlijk dat zou wat druk worden om die allemaal daar onder weer te gevenquote:
Kun je niet ergens je relatie ingeven bij Insta?quote:Op maandag 29 december 2025 11:16 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja maar je hebt wel meer insta volgers natuurlijk dat zou wat druk worden om die allemaal daar onder weer te geven
oh nee dit is niet haar partner. Het icoontje is van een ladyboy die elke dag 15 miljoen stories actief heeft en nooit lijkt te slapenquote:Op maandag 29 december 2025 11:16 schreef Recce het volgende:
[..]
Kun je niet ergens je relatie ingeven bij Insta?
Naja in Thailand is er ook wel drugs te krijgen.quote:Op maandag 29 december 2025 11:17 schreef bitterbal het volgende:
[..]
oh nee dit is niet haar partner. Het icoontje is van een ladyboy die elke dag 15 miljoen stories actief heeft en nooit lijkt te slapen
ja ze was ook op die bruiloft en ze was echt verschrikkelijk druk. Lijkt geen uitknopje te hebbenquote:Op maandag 29 december 2025 11:18 schreef Ama het volgende:
[..]
Naja in Thailand is er ook wel drugs te krijgen.
Is die persoon van zichzelf niet zo?quote:Op maandag 29 december 2025 11:18 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja ze was ook op die bruiloft en ze was echt verschrikkelijk druk. Lijkt geen uitknopje te hebben
Noorden trekt hem iets meer. Maar dat is iemand die na x jaar ineens weer ergens anders wil gaan wonen. Misschien kan die wel op 1 plek rentenieren.quote:
ja ik ervaar het eiland helemaal niet als zo klein maar das misschien ook omdat ik een gewoontedier ben en bijna elke dag dezelfde dingen doe. Was daar ook wel een beetje bang voor maar in rotterdam deed ik ook altijd dezelfde dingen.quote:Op maandag 29 december 2025 11:22 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Noorden trekt hem iets meer. Maar dat is iemand die na x jaar ineens weer ergens anders wil gaan wonen. Misschien kan die wel op 1 plek rentenieren.
Altijd het vakantiegevoel daar. Lekker toch.quote:Op maandag 29 december 2025 11:26 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja ik ervaar het eiland helemaal niet als zo klein maar das misschien ook omdat ik een gewoontedier ben en bijna elke dag dezelfde dingen doe. Was daar ook wel een beetje bang voor maar in rotterdam deed ik ook altijd dezelfde dingen.
Maar heb je dat niet thuis, als je gewoon lekker op de bank of in de tuin zit? Ik heb thuis ook gewoon het vakantiegevoel als ik even rustig kan zittenquote:Op maandag 29 december 2025 11:32 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Altijd het vakantiegevoel daar. Lekker toch.
ssssssssssssssssssssssssssssquote:Op maandag 29 december 2025 11:26 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja ik ervaar het eiland helemaal niet als zo klein maar das misschien ook omdat ik een gewoontedier ben en bijna elke dag dezelfde dingen doe. Was daar ook wel een beetje bang voor maar in rotterdam deed ik ook altijd dezelfde dingen.
Merry Christmasssssssssssssssssssssssssssss sss sssssssss sss squote:Op maandag 29 december 2025 11:38 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
ssssssssssssssssssssssssssss
merry chrisssssssssssssssssssssssssstmassssssssssssssssssssssssssssss
zitten ze comfi? heb je zelf de veters gestrikt?quote:Op maandag 29 december 2025 11:41 schreef CherryLips het volgende:
[..]
https://www.aboutyou.nl/p/rieker/veterlaarsjes-6787432
Thuis op de bank vind ik het ook helemaal prima normaal gesproken.quote:Op maandag 29 december 2025 11:33 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Maar heb je dat niet thuis, als je gewoon lekker op de bank of in de tuin zit? Ik heb thuis ook gewoon het vakantiegevoel als ik even rustig kan zitten
Nee dat heeft m'n moeder even gedaan. Maar krijg de ritsjes wel zelf dicht dus die veters kunnen zo blijven zitten.quote:Op maandag 29 december 2025 11:42 schreef bitterbal het volgende:
[..]
zitten ze comfi? heb je zelf de veters gestrikt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |