Antwanet moet dan de 1500 wel goed rijden, want die heb je nodig voor de ploegenachtervolgingquote:
Als ze 7e was geworden op 1000 dan was het toch echt helaas pindakaas geweest.quote:Op zondag 28 december 2025 16:22 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar Leerdam maakt zelf een fout en wordt zo alsnog gekozen, dan was het voor haar toch hoe dan ook een inkoppertje?
Benieuwd of dat ook zo was geweest als ze had gezegd dat het door een lichte blessure kwam.quote:Op zondag 28 december 2025 17:00 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Als ze 7e was geworden op 1000 dan was het toch echt helaas pindakaas geweest.
Zijn er nog wel een aantal die in de buurt van Grevelt kunnen komen, met o.a. Boersma.quote:Op zondag 28 december 2025 16:58 schreef Bill_Hillie het volgende:
Toch fijn voor Leerdam dat ze hier een goede 500 meter rijdt, dat gun ik haar wel. Scheelt ook weer moeilijk gedoe mbt de matrix. Ik ben nog wel benieuwd wat zo'n Anna Boersma in de tweede omloop kan.
Omstandigheden zijn ook matig vandaag.quote:Op zondag 28 december 2025 16:59 schreef Peterselieman het volgende:
Erben heeft gelijk dat Kok een 36,6 moet kunnen rijden in Thialf
Inmiddels is de luchtdruk weer <1030 mbar.quote:Op zondag 28 december 2025 17:01 schreef Felagund het volgende:
[..]
Omstandigheden zijn ook matig vandaag.
Dan had ze dat van te voren moeten aangeven.quote:Op zondag 28 december 2025 17:01 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Benieuwd of dat ook zo was geweest als ze had gezegd dat het door een lichte blessure kwam.
Maar kan nog wel een stuk lager.quote:Op zondag 28 december 2025 17:03 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Inmiddels is de luchtdruk weer <1030 mbar.
Dat laatste sowieso, daar zou voorafgaand aan het seizoen inderdaad iets voor in de regels mogen staan met duidelijk meetbare voorwaarden.quote:Op zondag 28 december 2025 17:03 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Dan had ze dat van te voren moeten aangeven.
Maargoed, wat ik zei. Van mij hadden ze die vier van te voren mogen aanwijzen.
Tranen!quote:Op zondag 28 december 2025 17:06 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
En dat Bert er met gestrekt been in gaat.
Genotquote:Op zondag 28 december 2025 17:06 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
En dat Bert er met gestrekt been in gaat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |