Linkje?quote:Op maandag 22 december 2025 19:27 schreef popje het volgende:
Specifiek gaat het om de test van de Rabobank.
Ja je mag hem maar een keer maken, dus als ik hem open, zit ik er gelijk aan vast... daarom was ik benieuwd naar de vragen.quote:
Deze?quote:Op maandag 22 december 2025 19:41 schreef popje het volgende:
[..]
Ja je mag hem maar een keer maken, dus als ik hem open, zit ik er gelijk aan vast... daarom was ik benieuwd naar de vragen.
Ah, voor een verhoging?quote:Op maandag 22 december 2025 19:59 schreef popje het volgende:
https://www.rabobank.nl/p(...)rhogen/zonder-advies
Nee deze
Ja voor een verhoging inderdaad! Sorry, had ik erbij moeten vermelden.quote:
Zijn kennisstellingen, volgens mij allemaal MC.quote:Op maandag 22 december 2025 20:30 schreef popje het volgende:
[..]
Ja voor een verhoging inderdaad! Sorry, had ik erbij moeten vermelden.
Dit hadden wij ook, 10 jaar geleden. Nieuwe hypotheek, simpele situatie, geen advies.quote:Op maandag 22 december 2025 23:06 schreef Elpis het volgende:
Hier waren het 10 multiple choice vragen. Ik heb ze gevonden dus. Mijn man kreeg er 1 om in te vullen en ik een andere variant.
Kennelijk dat een klant capabel is om zelf deze keuze te maken en de consequenties overziet, anders hebben ze over 10 jaar weer rechtzaken dat de klant niet voldoende geinformeerd was. Zie je bijvoorbeeld ook bij Pensioenen als je een offensiever profiel wilt.quote:Op dinsdag 23 december 2025 08:31 schreef Lienekien het volgende:
Wat zijn dat eigenlijk voor vragen? Kennisstellingen? Wat moet je ermee aantonen?
Moet je je voorstellen hoe dramatisch je collega dan qua kennis moest zijn 😅quote:Op woensdag 24 december 2025 16:44 schreef Bucketlist het volgende:
Ik heb de test wel eens gedaan voor een collega. Niet van de Rabobank. Was goed te doen, heb zeer beperkte kennis van hypotheken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |