quote:
| 1 2 3 4 | Gian van Veen Alan Soutar Nathan Aspinall Leonard Gates Luke Humphries Paul Lim Charlie Manby Adam Sevada |
ah daarvan ken ik twee namenquote:
jahquote:
wat hij zeiquote:
Gian van Veen is een groot talent. Werd dit jaar EUropean Masterquote:
en regerend tweevoudig jeugdwereldkampioenquote:Op maandag 22 december 2025 18:42 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Gian van Veen is een groot talent. Werd dit jaar EUropean Master
ik zag vanmiddag ook een Nederlander winnen waarvan ik de naam niet kende.quote:Op maandag 22 december 2025 18:42 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Gian van Veen is een groot talent. Werd dit jaar EUropean Master
Weer?quote:Op maandag 22 december 2025 18:38 schreef Dr_Flash het volgende:
Ga je nou weer met US trouwen @:MOeraskat?
Kevin Doets.quote:Op maandag 22 december 2025 18:43 schreef Nizno het volgende:
[..]
ik zag vanmiddag ook een Nederlander winnen waarvan ik de naam niet kende.
zo nu en dan zet ik SKY even aan maar t kan me net te weinig boeien om lang te kijken
gaat ie verhuizen?quote:Op maandag 22 december 2025 18:44 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Kevin Doets.
Waarschijnlijk voor het laatst Nederlander dit jaar.
Volgend jaar heet hij Kevin DOetsonquote:
Zijn er al twee meer dan ikquote:
ah vandaar voor t laatstquote:Op maandag 22 december 2025 18:45 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Volgend jaar heet hij Kevin DOetson
Woont al in Zweden namelijk
Ja wordt Zweed.quote:
ik snap dat wel... beter daar zweed zijn dan hier zwetenquote:Op maandag 22 december 2025 18:49 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja wordt Zweed.
Had een vriendin daar, en een kindje, nou uit met die vriendin maar hij vondt het land nog steeds wel leuk, en dus dat kindje, BLAAAAJe weet hoe dat gaat
ja vanmiddag ook weer hele discussie over of we dan nog wel voor hem moeten juichen want landverrader ditdat.quote:Op maandag 22 december 2025 18:50 schreef Nizno het volgende:
[..]
ik snap dat wel... beter daar zweed zijn dan hier zweten
quote:Op maandag 22 december 2025 18:50 schreef Nizno het volgende:
[..]
ik snap dat wel... beter daar zweed zijn dan hier zweten
als mensen zich daar druk om kunnen maken gaat het goed met de wereldquote:Op maandag 22 december 2025 18:50 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja vanmiddag ook weer hele discussie over of we dan nog wel voor hem moeten juichen want landverrader ditdat.
TOESTANDEN
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |