Ik kreeg ook niet helemaal mee wat het wasquote:Op maandag 22 december 2025 15:00 schreef spapaars het volgende:
[..]
Het is grotendeels onzin voor de sceptischen onder ons.
Een slang vol met munten.quote:Op maandag 22 december 2025 15:13 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Ik kreeg ook niet helemaal mee wat het was
ze hadden een donatiepagina en voor elke 5 euro deden ze een extra schakel aan de ketting. dus die was een behoorlijke lengte geworden.quote:Op maandag 22 december 2025 15:13 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Ik kreeg ook niet helemaal mee wat het was
Doen ze dat van die sapjes nog steeds? Dacht dat t inmiddels vrij schranzen wasquote:Op maandag 22 december 2025 15:42 schreef Mexicanobakker het volgende:
Oh dit is de eerste keer dat ik het sapalarm hoor denk ikHoe kan dat dan?
Nee dat was alleen tijdens de lifeline en in die bunker tijdens coronaquote:Op maandag 22 december 2025 15:43 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Doen ze dat van die sapjes nog steeds? Dacht dat t inmiddels vrij schranzen was
Sapjes weer, dit jaar!quote:Op maandag 22 december 2025 15:43 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Doen ze dat van die sapjes nog steeds? Dacht dat t inmiddels vrij schranzen was
Volgend jaar solliciteren als je bier kan tappen en 16 bent.quote:Op maandag 22 december 2025 15:22 schreef Watmoetjenou het volgende:
Lijkt me best leuk in zo'n barretje te staan
Den Bosch is aardig uit de buurt. Maar wie weet waar ze volgend jaar staanquote:Op maandag 22 december 2025 16:00 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Volgend jaar solliciteren als je bier kan tappen en 16 bent.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |