Duurde 3 minuten en ze is wegquote:Op vrijdag 26 december 2025 13:58 schreef Szura het volgende:
Brand nu op de geheel goed afgestelde fiets, dit is gespeeld
Haar stijl doet wel echt pijn aan de ogen. Geen pedaleuse de charme.quote:Op vrijdag 26 december 2025 14:02 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Van Alphen wel mooi iedereen aan het oprollen.
Het is geen Tibor, nee.quote:Op vrijdag 26 december 2025 14:03 schreef DiegoFuser het volgende:
[..]
Haar stijl doet wel echt pijn aan de ogen. Geen pedaleuse de charme.
Kan nog leren van Geryquote:Op vrijdag 26 december 2025 14:09 schreef DiegoFuser het volgende:
Puck kan er technisch helemaal niks van.
Dat Puck er in het veld vrij weinig meer van kan?quote:Op vrijdag 26 december 2025 14:25 schreef Szura het volgende:
Puck die het maar niet dicht krijgt richting die Fransoos, wat zegt ons dat?
Bij Sporza zeiden ze net dat Amandine de ploeg van Verdonschot heeft afgezegd omdat ze ook op de weg ambities heeft. Bij de sauzen hebben ze in principe hetzelfde probleem.quote:Op vrijdag 26 december 2025 14:29 schreef Dale__Cooper het volgende:
Mettepenningen moet toch voor Fouqounet gaan?
Visma heeft in principe nog een plekje over voor een crosser met wegambities. Al bakt ze er op de weg de afgelopen jaren helemaal niks van.quote:Op vrijdag 26 december 2025 14:31 schreef DiegoFuser het volgende:
[..]
Bij Sporza zeiden ze net dat Amandine de ploeg van Verdonschot heeft afgezegd omdat ze ook op de weg ambities heeft. Bij de sauzen hebben ze in principe hetzelfde probleem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |