quote:
quote:
Nou ja, het is wel het VOCHTIGE POESJE. Grote kans dat het ook voor een groot gedeelte aan hemzelf ligt.quote:
quote:Op dinsdag 16 december 2025 14:31 schreef dud0r het volgende:
[..]
Nou ja, het is wel het VOCHTIGE POESJE. Grote kans dat het ook voor een groot gedeelte aan hemzelf ligt.
quote:
Als het mijn familie is, zijn ze aan het rikkenquote:
en tijdens kerst heet het krikkenquote:Op dinsdag 16 december 2025 14:35 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Als het mijn familie is, zijn ze aan het rikken
Mijn collega's moesten met dezelfde byllshit dealen voor ik erbij kwam.quote:Op dinsdag 16 december 2025 14:31 schreef dud0r het volgende:
[..]
Nou ja, het is wel het VOCHTIGE POESJE. Grote kans dat het ook voor een groot gedeelte aan hemzelf ligt.
Ik geloof er niks vanquote:Op dinsdag 16 december 2025 14:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Mijn collega's moesten met dezelfde byllshit dealen voor ik erbij kwam.
Mn schoonouders hebben me dat laatst proberen uit te leggen. Ik snap er niets van.quote:Op dinsdag 16 december 2025 14:35 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Als het mijn familie is, zijn ze aan het rikken
Vroeger best vaak gespeeld. Al meer dan twintig jaar niet meer. Als ik het weer ga doen moet ik er wel weer even inkomen denk ikquote:Op dinsdag 16 december 2025 14:47 schreef TaMieke het volgende:
[..]
Mn schoonouders hebben me dat laatst proberen uit te leggen. Ik snap er niets van.
Blijkbaar wel steeds gewonnen![]()
Ik geloof een heleboel. Alleen niet van jouquote:
goed bezigquote:Op dinsdag 16 december 2025 14:57 schreef bitterbal het volgende:
heb deze eettafel set, de stoelen kunnen ronddraaien![]()
https://www.homepro.co.th/p/1219950
en deze patio set
https://www.homepro.co.th/p/1137441
Heb ik hier ook thuis. is prima.
Wilde voor boven op het balkon iets leukers maar vond alles te duur dus begin maar hier mee
ja beneden is er niet zoveel ruimte. Boven op het balkon is het idd niet zo veelquote:Op dinsdag 16 december 2025 15:07 schreef TaMieke het volgende:
Vind patio setje beetje karig hoor. (maar als begin mssn prima)
Denk dat een zitje/balkon altijd een voordeel is, dus gok dat het zeker gebruikt gaat wordenquote:Op dinsdag 16 december 2025 15:10 schreef bitterbal het volgende:
weet ook niet of dat balkon echt gebruikt gaat worden maar zal er ook planten neer zetten dus dan lijkt het al een stuk gezelliger
en vrijdag komt het elektrische zonnescherm op het balkonquote:Op dinsdag 16 december 2025 15:13 schreef TaMieke het volgende:
[..]
Denk dat een zitje/balkon altijd een voordeel is, dus gok dat het zeker gebruikt gaat worden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |