video in de linkOverleden man aangetroffen op rijbaan A79 bij Valkenburg, misdrijf niet uitgeslotenOp de rijbaan van de A79 bij Valkenburg is zondagavond een overleden man aangetroffen.
Tegen 21.00 uur kreeg de politie meerdere meldingen over een persoon die midden op de snelweg lag. Hulpdiensten zijn naar de locatie gegaan. Ook werd een traumahelikopter opgeroepen.
De politie deed urenlang onderzoek. Agenten zochten met zaklampen de omgeving af en en controleerden stilstaande voertuigen op schade.
De politie kan nog niet met zekerheid zeggen of het om een aanrijding gaat. Er wordt met meerdere scenario’s rekening gehouden. Ook een misdrijf wordt nog niet uitgesloten. Duidelijk is dat de auto’s die op de vluchtstrook zijn gezet de man niet hebben aangereden.
De identiteit van het man heeft de politie nog niet kunnen vaststellen. Hij had geen identiteitsbewijs op zak.
De A79 werd bij de oprit Hulsberg richting Maastricht tot diep in de nacht afgezet vanwege het onderzoek.
*
https://www.l1nieuws.nl/1(...)eerlen-en-maastricht*
https://www.l1nieuws.nl/n(...)st-overleden-persoon