Gemeenschappelijke Ruimte.quote:Op zaterdag 13 december 2025 08:13 schreef Ludachrist het volgende:
De fusie. De Geru heet dat, kutfeut.
quote:Op zaterdag 13 december 2025 05:47 schreef roos94 het volgende:
Mijn god 1000x "de fusie."
Ik dacht is een vlaams artikel maar blijkt gewoon Nederlands.
quote:
Marktconform.quote:
Oh ja, dat verklaart wel wat.quote:
De GK in Groningenquote:Op zaterdag 13 december 2025 08:13 schreef Ludachrist het volgende:
De fusie. De Geru heet dat, kutfeut.
Ik wilde iets zeggen over eeeeew met de schoenen aan op bed maar toen zag ik de rest van die varkensstal en dacht ik laat maar.quote:Op zaterdag 13 december 2025 07:13 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Die verschoont echt niet elke week zijn bed in dat stinkhok, geloof ik niks van. Met je fusie.
Over een student die middels een draagconstructie zijn slaapplek in de hoogte van de gemeenschappelijke ruimte in een studentenhuis heeft ingericht.quote:
Ja, is toch zo? Als jullie gaan studeren dan gaan jullie toch op kot?quote:Op zaterdag 13 december 2025 09:39 schreef Lenny77 het volgende:
[..]![]()
Een stom woord dus het zal wel Vlaams zijn?
En wanneer ze van bil gaan noemen ze het poepen.quote:Op zaterdag 13 december 2025 10:16 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ja, is toch zo? Als jullie gaan studeren dan gaan jullie toch op kot?
Dat is geen stom woordquote:Op zaterdag 13 december 2025 10:16 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ja, is toch zo? Als jullie gaan studeren dan gaan jullie toch op kot?
Nee, dat zeggen ze alleen in bepaalde regio'squote:Op zaterdag 13 december 2025 10:17 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
En wanneer ze van bil gaan noemen ze het poepen.
En z'n broer heet Sjimmie?quote:Sjors Fila
quote:[/q’Heten ze écht Sjors en Sjimmie?’
Door MAARTJE SMEETS
Dinsdag 14 juni 2005 - EINDHOVEN – „’Jullie hebben ze toch niet écht Sjors en Sjimmie genoemd’ krijgen we vaak te horen“, vertelt een stralende vader Evert Fila. Zijn kersverse kereltjes Sjors (2850 gram) en Sjimmie (2350 gram) zijn vrijdag geboren in het MMC in Veldhoven. In het ziekenhuis zijn het al kleine beroemdheden, aldus Fila, zelf bekend in Eindhoven van de Suitclub, voor jonge ondernemers. De trotse ouders zijn zelf geen fan van de striphelden.
Eigenlijk is het de ’schuld’ van oma van moederskant. Nadat bekend was dat moeder Mirella Cloosterman zwanger was van twee jongetjes, ging oma ze voor de grap Sjors en Sjimmie noemen. Familie en vrienden namen dat als vanzelf over. Ook de zesjarige Sterre noemde haar aanstaande broertjes zo. Toch was de verbazing groot toen bleek dat de ouders de jongens ook echt die namen hebben gegeven. Fila: „Mijn schoonvader vroeg gisteren nog: ’Weten jullie eigenlijk wel dat het stripfiguren zijn’. We hebben wel even een moment van twijfel gehad. Maar we zijn er gewoon voor gegaan. Standaardnamen als Piet, Jan of Kees vinden we niet leuk. Dit is lekker kwajongensachtig. We houden ervan mensen te verrassen.“ Gezien de reacties is dat wel gelukt.
Pesterijtjes
Bang dat de jongens gepest zullen worden met hun ludieke namen, zijn de ouders niet. „Voor een tweeling vind ik het geweldig dat ze bij elkaar passende namen hebben. Maar ze groeien op als twee individuen. Ze zijn geen duo zoals de jongens uit de boekjes.“
Godverdommequote:Op zaterdag 13 december 2025 10:35 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
En z'n broer heet Sjimmie?
[..]
Het zou helemaal geweldig zijn geweest als ze verschillende tinten hadden.quote:Op zaterdag 13 december 2025 10:35 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
En z'n broer heet Sjimmie?
[..]
https://edition.cnn.com/2015/03/03/living/feat-black-white-twinsquote:Op zaterdag 13 december 2025 10:39 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Het zou helemaal geweldig zijn geweest als ze verschillende tinten hadden.![]()
Moeder had dan ook wat uit te leggen..
Een heel dun gemonteerd plankje die je tegen moet houden bij een verkeerde draai of tijdens een wild nachtje met een bijslaper. Die stort ongetwijfeld een keertje een paar meter naar benedenquote:Op zaterdag 13 december 2025 07:13 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Die verschoont echt niet elke week zijn bed in dat stinkhok, geloof ik niks van. Met je fusie.
Met een beetje geluk kan die zich nog vastgrijpen aan die kroonluchter vol damesondergoed…quote:Op zaterdag 13 december 2025 10:58 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Een heel dun gemonteerd plankje die je tegen moet houden bij een verkeerde draai of tijdens een wild nachtje met een bijslaper. Die stort ongetwijfeld een keertje een paar meter naar beneden
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |