Ook al bijna einde tijdperk Jonas geweest.quote:Jonas Vingegaard, die een opvallende kalmte uitstraalt onder de Spaanse zon, bekent dat hij eveneens een paar keer op het punt heeft gestaan de handdoek voor onbepaalde tijd te werpen. “Wielrennen is een veeleisende sport, ook voor mij. Heel veel staat er in het teken van. Je dwingt jezelf tot het uiterste om altijd maar klaar te zijn om te racen. Het is niet meer zoals vroeger dat sommige koersen zijn om je voor te bereiden. Als je start, doe je mee om te winnen, dat eist veel van een mens. Op momenten ben ik ook dicht bij geweest van... Hoe zeg je dat? Een burn-out.”
Jeetje zelfs de grootste juich aapjes.quote:Op woensdag 14 januari 2026 22:00 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]
Simon Yates is ondertussen iedereen die op Twitter over hem aan het speculeren is aan het blokkeren.
Straks moet Jonas nog Groenland verdedigen tegen het fascistische oranje apen leger (Trine komt uit Groenland oorspronkelijk)quote:Op woensdag 14 januari 2026 13:05 schreef Marcoss het volgende:
Waarschijnlijk bedacht hij net op tijd dat hij dan Trine echt moet gaan helpen met klussen
De beste man is al jaren niet meer actief op Twitter en gaat nu iedereen die doorheeft wat er aan de hand is blokkeren.quote:Op woensdag 14 januari 2026 22:00 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[ x ]
Simon Yates is ondertussen iedereen die op Twitter over hem aan het speculeren is aan het blokkeren.
Simon Y.?quote:Op donderdag 15 januari 2026 12:01 schreef The_Undertone het volgende:
[ x ]
We branden kaarsen voor een UAE-positivo
Ik heb geen X meer, wat zegt de gewone burger in de thread?quote:Op donderdag 15 januari 2026 12:01 schreef The_Undertone het volgende:
[ x ]
We branden kaarsen voor een UAE-positivo
Beginnen met twee massasprints is echt dramatisch.quote:
De vrouwen starten overigens ook in de UK dat jaarquote:
Hij gaf vorig jaar ook al wel aan dat de Tour van 2027 een doel voor hem is. En dat Visma hem dit jaar al meeneemt naar een grote ronde, geeft aan dat ze daar ook wel mee bezig zijnquote:Op donderdag 15 januari 2026 21:58 schreef Dale__Cooper het volgende:
Mag Brennan op zijn 21e al aan de bak.
Had dan op z'n minst een proloog/tijdrit in Edinburgh gedaan. Beginnen met 2 (overwegend) vlakke ritten is wel matig, zeker als je daarvoor in de UK gaat starten.quote:
Nu al een streep moeten zetten door een koers die pas over een maand begint vanwege een virus klinkt wel echt als een Laporte 2.0 inderdaad.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 16:03 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ x ]
Volledige rust nodig. Klinkt een beetje Laporte-achtig, hopelijk valt het mee.
Prima verandering. Meer kanshebbers.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 18:37 schreef Marcoss het volgende:
In de Tirreno is geen al te zwaar parcours neergelegd dit jaar
[ x ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |