Waar gaat dit over?quote:Op woensdag 10 december 2025 09:41 schreef Nattekat het volgende:
Musk heeft het reclame-account van de EU geblokkeerd vanwege die boete. Wat een figuur
Tijd dat dat platform verdwijnt.
Dat had ik vorige maand toen ik een nieuwe werktelefoon kreeg.quote:Op woensdag 10 december 2025 09:29 schreef Nattekat het volgende:
Echt overal opnieuw in moeten loggen op m'n telefoon, meh
Maar moest een keer gebeuren
voor verhuur jaquote:Op woensdag 10 december 2025 09:41 schreef TaMieke het volgende:
[..]
Is het voor verhuur of om te wonen?ik heb het niet helemaal gevolgd.
Voor verhuur is idd meer praktisch dan wat je eigen voorkeur zou zijn.
Ik zou kijken vanwege man man man te horen en zijn zure kop.quote:
Als hij die boete niet betaalt kan het gebeuren dat X op zwart gaat in de EU.quote:Op woensdag 10 december 2025 09:41 schreef Nattekat het volgende:
Musk heeft het reclame-account van de EU geblokkeerd vanwege die boete. Wat een figuur
Tijd dat dat platform verdwijnt.
Zuur mag niet he. Is ongezond.quote:Op woensdag 10 december 2025 09:44 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik zou kijken vanwege man man man te horen en zijn zure kop.
Ik zou het niet missen.quote:Op woensdag 10 december 2025 09:44 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Als hij die boete niet betaalt kan het gebeuren dat X op zwart gaat in de EU.
Maakt wel goed schoonquote:Op woensdag 10 december 2025 09:46 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Zuur mag niet he. Is ongezond.
Ik ook niet.quote:Op woensdag 10 december 2025 09:46 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik zou het niet missen.
Een X door X.quote:Op woensdag 10 december 2025 09:46 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik zou het niet missen.
Dat wel.quote:
STINGquote:
Ja prima. Nieuwe motor is bij de dealer, nu nog afhandelen en dan in februari staat hij in de garagequote:
Nice, leuk vooruitzicht! Wij gaan aankomende zaterdag onze nieuwe tweedehands auto ophalenquote:Op woensdag 10 december 2025 10:08 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ja prima. Nieuwe motor is bij de dealer, nu nog afhandelen en dan in februari staat hij in de garage
En daar?
Zal wel aan de stand van de maan liggen dan. Ik ook niet. Heb m'n koptelefoon op gedaan maar merk dat ik alleen maar naar de muziek aan het luisteren benquote:Op woensdag 10 december 2025 10:12 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik kom nog niet echt op gang vandaag.
Wat ben ik blij dat we dit soort gezeik "vroeger" niet hadden en gewoon leuke traktaties mochten geven.quote:Verjaarsdagstraktaties verdwijnen op het ikc Borgman in de Oosterparkwijk in Groningen. Die leiden volgens de school tot te veel ongelijkheid.
quote:Borgman is een van de vele scholen die worstelen met verjaardagstraktaties, zo blijkt uit een rondgang langs diverse media. Voor sommige ouders is dit een prestigekwestie geworden. Surprises als hondjes van geitenkaas, snoeptomaat en druiven passeren de revue, of smoothies van biologische geitenyoghurt, banaan en chiazaad.
Gewoon snoep geven als trakatie ipv knutsel groentes.quote:Op woensdag 10 december 2025 10:13 schreef Ama het volgende:
[..]
Wat ben ik blij dat we dit soort gezeik "vroeger" niet hadden en gewoon leuke traktaties mochten geven.
Same here, beetje 'under the weather' en vannacht weer lekker om 3:00 wakkerquote:Op woensdag 10 december 2025 10:12 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik kom nog niet echt op gang vandaag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |