Ik heb die angst ook jaren gehad. Mijn moeder was zó goed van vertrouwen, ze liet echt iedereen binnen. Zo is ze ook opgelicht door zo'n meubelbekleder die haar 500 euro aftroggelde om een paar oude stoelen te "restaureren". Een beetje lijm en ze moest betalen.quote:Op vrijdag 5 december 2025 14:07 schreef junkiesietze het volgende:
Ik ben echt als de dood dat mijn ouders dit een keer overkomt
Zo'n hier waak ik bordje heb ik ook ooit op mijn deur gehad, terwijl ik geen hond had, gewoon puur om potentiele inbrekers af te schrikken.quote:
Zonde van de kogels, beter met een hamer de hersens in slaan.quote:Op vrijdag 5 december 2025 13:27 schreef Solotovski het volgende:
Doodschieten dat kkvolk
Enige dat helpt
Zodat we die hamer weer bij de volgende kunnen gebruiken.quote:Op vrijdag 5 december 2025 17:13 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Zonde van de kogels, beter met een hamer de hersens in slaan.
Voila, overigens 500 arrestaties, dat betekent dat er toch echt wel veel mensen actief zijn als nepagent.quote:Op vrijdag 5 december 2025 17:42 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Zodat we die hamer weer bij de volgende kunnen gebruiken.
Ik had ooit een keer dat ze voor hondenbelasting aan de deur kwamen en die kerel ging miauewen omdat hij niet geloofde dat ik geen hond hadquote:Op vrijdag 5 december 2025 16:55 schreef Hathor het volgende:
[..]
Zo'n hier waak ik bordje heb ik ook ooit op mijn deur gehad, terwijl ik geen hond had, gewoon puur om potentiele inbrekers af te schrikken.
Paar maanden later kreeg ik een aanslag van de hondenbelasting.
Dat 'detail' niet eens gezien.quote:Op vrijdag 5 december 2025 18:01 schreef Weltschmerz het volgende:
In 2003 je zoon Oussama noemen, hij komt vast uit een goede familie.
Demografisch gezien neemt die kans helaas wel meer toe naarmate de grenzen open blijven en allochtonen meer kinderen hebben dan autochtonen.quote:Op vrijdag 5 december 2025 14:07 schreef junkiesietze het volgende:
Ik ben echt als de dood dat mijn ouders dit een keer overkomt
Man man man. Om een paar centen iemand willen vermoorden. Oke als hij haar aangeraakt heeft dan snap ik het, maar om geld?quote:Op vrijdag 5 december 2025 14:13 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ja dit. En dan ben ik misschien ook wel als de dood waar mensen toe in staat zijn tegen zo'n dader. Niet dat diens lot mij veel boeit, maar de consequenties zijn dan minder mals dan voor zo'n vieze oplichter als ie gepakt wordt door de politie.
We hebben ooit een situatie gehad dat er een glazenwasser elke week bij mijn demente oma de maandelijkse kosten kwam halen. Die klootzak had maandenlang dat mensje geld lopen aftroggelen (en waste de ramen niet eens meer), echt zó harteloos en schaamteloos. Daar hebben we toen met veel moeite een oom naartoe gestuurd die zijn emotie wel de baas was want mijn vader en zijn broers wilden hem uit een raam tiefen.
Ik kwam er ook mee weg, nadat ik uitleg ging geven op het stadskantoor, alleen wilden ze nog wel even dat ik de 5 gulden (ja zolang is het alweer geleden) administratiekosten ging betalen. Dat heb ik uiteindelijk maar gedaan gewoon om van het gezeur af te zijn.quote:Op vrijdag 5 december 2025 17:55 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ik had ooit een keer dat ze voor hondenbelasting aan de deur kwamen en die kerel ging miauewen omdat hij niet geloofde dat ik geen hond had
Gelukkig is die onzin sowieso voorbij
Ik ben palletsorteerder in Woensel West.quote:Op vrijdag 5 december 2025 19:16 schreef Adonis.Nieuwbouw het volgende:
[..]
Ben je zelf niet een afdankertje met een fulltime baan op FOK!? Wat voor een prestigieuze baan heb jij eigenlijk?
Je snapt het principe van bij wijze van spreken? Ze waren boos en er was de kans dat het uit de klauwen zou lopen daardoor, dus is er iemand gegaan die zichzelf in de hand had en de boodschap over zou kunnen brengen.quote:Op vrijdag 5 december 2025 19:15 schreef Adonis.Nieuwbouw het volgende:
[..]
Man man man. Om een paar centen iemand willen vermoorden. Oke als hij haar aangeraakt heeft dan snap ik het, maar om geld?
Toen ik eenmaal een hond had heb ik het nooit betaald. Ze kwamen hier (verhuisd) toch niet controleren en ik kocht er liever iets lekkers voor m'n hond voor. Nu is het hier afgeschaftquote:Op vrijdag 5 december 2025 19:25 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik kwam er ook mee weg, nadat ik uitleg ging geven op het stadskantoor, alleen wilden ze nog wel even dat ik de 5 gulden (ja zolang is het alweer geleden) administratiekosten ging betalen. Dat heb ik uiteindelijk maar gedaan gewoon om van het gezeur af te zijn.
Het zegt wel eea over de ernst waarmee hij het zelf daadwerkelijk ziet. Een weerloos vrouwtje ombrengen maar de zittingen bijwonen is teveel moeite.quote:Op zaterdag 6 december 2025 05:26 schreef Fer het volgende:
Neemt niet eens de moeite om voor de rechtbank te verschijnen en laat zijn advocaat het oplossen.
Misschien eens tijd om weer te bezuinigen op gesponsorde rechtsbijstand. Wij betalen allemaal voor deze advocaten.
Mja, ik neem aan dat dit gewoon uit onderzoek op het lichaam van het slachtoffer bevestigd danwel ontkracht kan worden. Overigens voorspel ik dat Oussama spontaan last krijgt van geheugenverlies als blijkt dat hij wel als een doorgeslagen holbewoner op haar is losgegaan.quote:Hij verklaarde dat hij haar niet wilde doden en het slachtoffer één keer heeft geslagen. "Ik heb mevrouw nooit iets willen aandoen, een babbeltruc eindigt nooit zo", las zijn advocaat voor. El G. zelf was niet aanwezig in de rechtszaal.
Er was juist heel veel ophef in rechtse kringen over de moord op Faber omdat men vind dat de overheid veel te coulant is met het loslaten van veroordeelde criminelen in de samenleving.quote:Op zaterdag 6 december 2025 12:02 schreef Adonis.Nieuwbouw het volgende:
Eigenlijk wacht ik nog steeds op de 1 minuut nagedachtenis van Anne Faber in meerdere voetbalstadions verspreid over meerdere weekenden. Blijkbaar was haar dood minder belangrijk dan die van Lisa.
Ousama’s zijn kwetsbaar en hebben onze hulp nodig, aldus de mensen die nog in de asiel scam geloven.quote:Op zaterdag 6 december 2025 10:55 schreef Alpha0 het volgende:
Gelukkig gaan we met Jetten en Bontenbal een fatsoenlijk migratiebeleid voeren en blijven ons hierdoor toekomstige Ousama’s bespaard.
Sarcasm off
Natuurlijk, diverse zelfs:quote:Op zaterdag 6 december 2025 13:42 schreef Adonis.Nieuwbouw het volgende:
[..]
Sure. Heb je een bron van al dat ophef?
Geenstijl en de Telegraaf. Niemand leest die kranten op een gefrustreerde accountant en jurist na. What's next? Een opinie artikel van Moscow Weird Duck en Ebru Omar?quote:Op zaterdag 6 december 2025 16:55 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Natuurlijk, diverse zelfs:
Geenstijl plaatste diverse uiterst kritische berichten, onder andere:
https://www.geenstijl.nl/(...)r-staat-niet-op-zich
https://www.geenstijl.nl/5180699/goh
Ook nog recent:
https://www.geenstijl.nl/(...)an-een-ramp-ontsnapt
Telegraaf was ook zeer kritisch:
https://www.telegraaf.nl/(...)ijheid/64553157.html
https://www.telegraaf.nl/(...)ael-p./64806006.html
De PVV diende na aanleiding van de zaak Faber een motie van wantrouwen in tegen Sander Dekker, destijds minister: https://www.bnr.nl/nieuws(...)nister-sander-dekker
Haha- het is ook nooit goed he. Dat is toch gewoon een afspiegeling van wat zich in rechtse kringen afspeelt? De Telegraaf is overigens samen met het AD de grootste krant van Nederland. Het is dus ook nog gewoon eens niet waar wat je zegt.quote:Op zaterdag 6 december 2025 17:37 schreef Adonis.Nieuwbouw het volgende:
[..]
Geenstijl en de Telegraaf. Niemand leest die kranten op een gefrustreerde accountant en jurist na. What's next? Een opinie artikel van Moscow Weird Duck en Ebru Omar?
En Wilders dient zelfs een MvW in als de toiletrollen te weinig zijn aangevuld op de wc's.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |