Deze advocaat gaat dan procederen tegen artikel 1 van de Grondwet.quote:
Uit angst heb je tegenwoordig vitiligo pieten en durft zowat niemand het meer te vieren of ernaar uit te kijkenquote:Op woensdag 3 december 2025 13:51 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Dialoog is nooit mogelijk geweest , zwarte Piet is racisme
Remspoorpietquote:Op donderdag 4 december 2025 13:19 schreef maily het volgende:
[..]
Gaan ze zich weer lekker op de snelweg plakken?
Dit zegt ergens ook heel veel over de integratiequote:Op zondag 30 november 2025 20:41 schreef Harvest89 het volgende:
Daar komt bij dat het sinterklaasfeest sowieso niet leefde op die school. Omdat er voornamelijk Turkse, Surinaamse, en Marokkaanse kindjes op zitten. Dus waarom je dat dan elk jaar verplicht zou moeten vieren is mij ook een raadsel.
quote:
Die ouders en die kinderen willen er niets mee te maken hebben. Geen probleem, het is een vrij land.quote:Op donderdag 4 december 2025 13:47 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
Dit zegt ergens ook heel veel over de integratie
Sinterklaasfeest is juist bedoeld voor ALLE kinderen
En het (volledig) schminken heeft als doel dat je buurjongen je niet herkent
Maar vast lang niet alle ouders en kinderen van die school. Het zal wel weer een select groepje zijn.quote:Op donderdag 4 december 2025 14:31 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Die ouders en die kinderen willen er niets mee te maken hebben. Geen probleem, het is een vrij land.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |