Slaap lekkerquote:
een olifantquote:
Jawel nu is het te laat.quote:Op dinsdag 25 november 2025 22:16 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
een olifant
net zo groot als ama
AHAHAHAHHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
GRAPJE AMA DE PAMA, SVP ME NIET IN ELKAAR SLAAN
Ik ben er toch alweer een tijdje niet geweest.quote:Op dinsdag 25 november 2025 22:06 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Mag het hopen, die heeft er bijna een full-time baan aan
Vandaag nog wat gekocht.quote:Op dinsdag 25 november 2025 22:28 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ben er toch alweer een tijdje niet geweest.
Ninjama.quote:Op dinsdag 25 november 2025 22:21 schreef EttovanBelgie het volgende:
toch in elkaar geramd door ama de pama
![]()
terecht
En als ze dan iets leuks hebben is het met vijf minuten uitverkocht.quote:Op dinsdag 25 november 2025 22:29 schreef Citizen.Erased het volgende:
Die HEMA-punten gaan wel echt nergens over. Heb je 20000 punten en dan krijg je 5 euro korting op donderdagen. Maar wel binnen 2 weken na je vorige aankoop want anders zijn ze verlopen.
Is HEMA nog steeds jouw favoriete winkel?quote:Op dinsdag 25 november 2025 22:30 schreef CherryLips het volgende:
[..]
En als ze dan iets leuks hebben is het met vijf minuten uitverkocht.
Vrijdag in de winkel op de bovenverdieping bij de zelfscankassa iets afgerekend. Kreeg automatisch in beeld of ik nog een voucher wilde toevoegen. Dat maar gedaan.quote:Op dinsdag 25 november 2025 22:29 schreef Citizen.Erased het volgende:
Die HEMA-punten gaan wel echt nergens over. Heb je 20000 punten en dan krijg je 5 euro korting op donderdagen. Maar wel binnen 2 weken na je vorige aankoop want anders zijn ze verlopen.
dat heb je als BOSCHTIJGERINquote:Op dinsdag 25 november 2025 22:35 schreef essnhills het volgende:
[..]
Vrijdag in de winkel op de bovenverdieping bij de zelfscankassa iets afgerekend. Kreeg automatisch in beeld of ik nog een voucher wilde toevoegen. Dat maar gedaan.
Beneden weer iets gezien en dat daar bij de zelfscankassa afgerekend.
Kon meteen weer een voucher toevoegen. ¤5 korting in totaal
Klein olifantje dan.quote:Op dinsdag 25 november 2025 22:16 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
een olifant
net zo groot als ama
AHAHAHAHHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
GRAPJE AMA DE PAMA, SVP ME NIET IN ELKAAR SLAAN
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |