Zou je dan rijders zelf laten kiezen voor binnen of buiten of toch twee keer rijden?quote:Op zondag 16 november 2025 22:59 schreef wimderon het volgende:
Ik ben er nog altijd voor om op de 500 meter iedereen alleen te laten rijden. Valse starts, kruisingen, binnen/buitenbocht en valpartijen hebben zó veel invloed en het valt allemaal buiten de invloed van een schaatser.
Twee keer valt veel voor te zeggen, maar één keer moeten leveren heeft ook wel wat. Dat zou me dan minder uitmaken.quote:Op zondag 16 november 2025 23:11 schreef Aguero het volgende:
[..]
Zou je dan rijders zelf laten kiezen voor binnen of buiten of toch twee keer rijden?
Dan kun je ook een baan ertussen in maken. Gaat het meteen nog harder waarschijnlijk omdat je geen echte binnenbocht meer hebt.quote:Op zondag 16 november 2025 23:11 schreef Aguero het volgende:
[..]
Zou je dan rijders zelf laten kiezen voor binnen of buiten of toch twee keer rijden?
quote:Op zondag 16 november 2025 22:38 schreef Peterselieman het volgende:
Die 25,90 is het snelste rondje van een vrouwelijke schaatser ooit.
Stond op 25,93 van Zhang Hong
Bij de mannen ja, bij de vrouwen niet.quote:Op zondag 16 november 2025 22:39 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Wel knap, doorgaans wordt het snelste rondje op de 1000 meter gereden.
Interview met Kok kan ik ergens nog begrijpen maar ditquote:Op zondag 16 november 2025 23:21 schreef Meridiaan het volgende:
Belachelijkste is ook dat de NOS het zichzelf rechtvaardigt en tig excuses maakt stukken wedstrijden te missen, zonder consequenties
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |