En Raymond maar op een houtje bijten omdat de Belastingdienst en z'n ex ALLES hebben afgepakt. Het is niet eerlijk!quote:Op vrijdag 9 januari 2026 12:58 schreef Alaphilippe_ het volgende:
De kassa van Luke Littler (18) blijft rinkelen. De tweevoudig wereldkampioen darts verlengt zijn sponsorcontract bij Target Darts met maar liefst tien jaar en tekent zo naar verluidt ‘de grootste deal ooit in de geschiedenis van darts’.
Vergeet de reiskosten niet!quote:Op zaterdag 10 januari 2026 11:25 schreef Irmak_Spermabak het volgende:
[..]
En Raymond maar op een houtje bijten omdat de Belastingdienst en z'n ex ALLES hebben afgepakt. Het is niet eerlijk!
Zwakzinnige muziek voor een zwakzinnig persoon. Die heeft over een jaar of 15 ook al zn geld verbrast a la Barney.quote:
Ze zijn nog behoorlijk schappelijk. Hopelijk leert ie er wat van.quote:Op woensdag 14 januari 2026 21:06 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Ban van zes maanden voor Dom Taylor.
[..]
Haha geloof dat maat niet. MvG heeft een factor 25 meer vermogen dan Raya. Kleine 10-20 miljoen euroquote:Op woensdag 14 januari 2026 21:10 schreef Szura het volgende:
[..]
Zwakzinnige muziek voor een zwakzinnig persoon. Die heeft over een jaar of 15 ook al zn geld verbrast a la Barney.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |