Het wordt nooit meer wat met die jongenquote:Op zaterdag 15 november 2025 12:40 schreef Alaphilippe_ het volgende:
De Zwaan verliest van Lap. @:wimderon
Lekker de gokkast bij Barney leegtrekkenquote:Op zaterdag 15 november 2025 13:35 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Het wordt nooit meer wat met die jongen
Uiteraard met het een-na-hoogste daggemiddelde. Het hoogste was ook van Jef, in zijn andere wedstrijd.quote:Op zaterdag 15 november 2025 12:40 schreef Alaphilippe_ het volgende:
De Zwaan verliest van Lap. @:wimderon
Heb Sietse Lap één keer gezien in de Super League, geen fijne worp om naar te kijken. Komt wellicht volgende week weer met de Super League langs.quote:Op zaterdag 15 november 2025 13:38 schreef wimderon het volgende:
[..]
Uiteraard met het een-na-hoogste daggemiddelde. Het hoogste was ook van Jef, in zijn andere wedstrijd.
Edit, Baetens zat er nog tussen. Die zal wel miraculeus van een of andere kneus verliezen.
Maar met dit niveau/dat van Modus gaat Jef met gemak een kaart halen.
Q School blijft wel een kwestie van geluk hebben.quote:Op zaterdag 15 november 2025 13:38 schreef wimderon het volgende:
Maar met dit niveau/dat van Modus gaat Jef met gemak een kaart halen.
Jeetje, dit had ons echt zomaar weer kunnen overkomen.quote:Op zaterdag 15 november 2025 13:35 schreef wimderon het volgende:
Jelle, Bottie, Van Trijp, Kist, Bert Konterman, de kubus, Raman, Jimmy Hendriks en, godzijdank, Jerry Hendriks, al exit bij de laatste 64. BIj de laatste 64 een hoop troep van het kaliber Olde Kalter, Geeraets, Nentjes, Van der Wal en drankorgel Hofstra deruit.
Als je structureel 95+ gooit en je krijgt niet de bibbers als het spannend wordt moet je wel je best doen om hem te missen.quote:Op zaterdag 15 november 2025 14:05 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Q School blijft wel een kwestie van geluk hebben.
Aangezien 79 toerkaarthouders via de OoM zijn gekwalificeerd blijven er 49 spelers over. Maar die hebben ook nog allemaal sluiproutes.quote:Op zaterdag 15 november 2025 14:12 schreef Scorpion_17 het volgende:
Zie nu dat de Tourcard Qualifier 5 of 6 deelnemers gaat opleveren. Wat een horror. Als je als tourcardhouder dit jaar het WK niet haalt heb je wel echt je best moeten doen
Die kunnen nog naar een lokale qualifier (zijn geweest) inclusief VK. Dan hebben de Tsjechen via zowel Oost-Europese als hun eigen Tsjechische qualifier de kans. De jeugd heeft de development tour nog als extra optie.quote:Op zaterdag 15 november 2025 14:18 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Aangezien 79 toerkaarthouders via de OoM zijn gekwalificeerd blijven er 49 spelers over. Maar die hebben ook nog allemaal sluiproutes.
Ja dat had ie. Maar ging niet want moest soft tip toernooitjes doen in Azië.quote:Op zaterdag 15 november 2025 16:25 schreef spleeh het volgende:
[..]
Kan Krcmar wel. Had die zich niet geplaatst voor het WDF WK.
Die zie ik niet terug op Darts Connect of wel? De Tsjechische is morgenquote:Op zaterdag 15 november 2025 16:27 schreef spleeh het volgende:
Kciuk via de Poolse qualifier geplaatst voor het WK
Net zo'n rotkop als Tim en Tom Coronel AIDS.quote:Op zaterdag 15 november 2025 16:26 schreef de_boswachter het volgende:
Smerig stuk tuig Krcmar. Godverdomme zeg.
Die kennen we niet.quote:Op zaterdag 15 november 2025 16:28 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Net zo'n rotkop als Tim en Tom Coronel AIDS.
Stond op Facebook van de PDC. In Polen doen ze waarschijnlijk niet aan dartconnectquote:Op zaterdag 15 november 2025 16:28 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Die zie ik niet terug op Darts Connect of wel? De Tsjechische is morgen
quote:Op vrijdag 2 januari 2026 12:25 schreef wimderon het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
@:Alaphilippe_
Ik snap hier niks van.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 12:25 schreef wimderon het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
@:Alaphilippe_
quote:European Tour: wereldranglijst weer leidend
Ook op de European Tour heeft de PDC aan het systeem gesleuteld. In 2025 ontstond kritiek op het voordeel dat reservelijstspelers hadden wanneer zij laat werden opgeroepen en direct de plek van een geplaatste speler innamen. Die situatie is nu gecorrigeerd, maar daar staat een andere, minstens zo ingrijpende wijziging tegenover.
In de eerste ronde van European Tour-toernooien worden de 32 deelnemers voortaan gerangschikt op basis van hun positie op de wereldranglijst. Afgelopen seizoen gebeurde dat nog via de ProTour Order of Merit. Dat lijkt een subtiel verschil, maar de impact is groot. Spelers die hun ranking vooral opbouwen via goede ProTour-resultaten, maar nog niet hoog staan op de wereldranglijst, verliezen daarmee een belangrijk voordeel.
Voor darters die in 2025 een sterke ontwikkeling doormaakten en hoopten die lijn door te trekken richting de top 32, wordt de weg steiler. Daartegenover profiteren gevestigde namen met een hoge ranking, die juist een minder constant ProTour-jaar achter de rug hebben. Voor hen komt deze aanpassing op een gunstig momen
Natuurlijk, nog meer dezelfde lotingen als altijdquote:
Daar verandert deze detailwijziging niets aan. Het ding is vooral dat een Zonneveld/Springer/O'Connor niets aan hun goede prestaties hebben als ze alsnog tegen een Nijman, Wattimena, Van Duijvenbode loten in de eerste ronde van de Euro Tour. Een Wright en Smith moeten namelijk de Euro Tour-qualifiers gaan gooien. En als Smith pijnvrij is, moet hij die qualifiers eigenlijk met gemak doorlopen.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 15:03 schreef franklop het volgende:
[..]
Natuurlijk, nog meer dezelfde lotingen als altijd
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |