quote:Op zondag 2 november 2025 22:32 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Schijnbaar wel anders had je het wel laten zien.
Helemaal mee eens. Het werk van stembureauleden blijft mensenwerk dus er zal echt wel eens incidenteel per ongeluk een foutje worden gemaakt, Omdat die foutjes niet bewust maar per abuis worden gemaakt, worden ze dus niet allemaal in het voordeel of in het nadeel van een bepaalde partij gemaakt. Het ene foutje komt ten gunste van de ene partij, het andere foutje van de andere partij. Alle foutjes op alle stembureaus bij elkaar zullen elkaar uitbalanceren.quote:Op zondag 2 november 2025 22:11 schreef Homey het volgende:
Niet slim van Wilders om over het stemmen tellen te beginnen. Dat zit echt wel snor in Nederland. Massale fraude is vrijwel onmogelijk. Wellicht dat bij enkele stemposten wat mis is gegaan, maar dat kan ook abusievelijk zijn. Daarmee ga je echt niet de totale uitslag mee beïnvloeden.
Ik heb wat geleerd.quote:Op zondag 2 november 2025 22:35 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Och gossie. Hij wordt gevraagd om een quoteje en moet het gelijk omdraaien. Zoals bij alles de laatste tijd bij je. 'Jamaar jij!'. En maar zand in de ogen strooien om vooral zelf niets van je leugens te hoeven onderbouwen.
We hebben je inmiddels wel door. Extremistje in wording.
Ik sta ook absoluut niet achter de Islam.quote:Op zondag 2 november 2025 21:53 schreef 2172619626795 het volgende:
[..]
Hier kan ik mij grotendeels in vinden.
Wel ben ik iemand die vindt dat de Islam en de cultuur die daaraan hangt een van de grootste voedingsbodem is voor de problemen in het Westen.
Daar kun je van alles over vinden, maar die mening kan ik keurig onderbouwen. Dus als dat mij racistisch zou maken, dan vind ik dat onterecht.
Zelfs als je gelooft dat linkse partijen bevoordeeld worden met het stemmen tellen, dan nog is de beïnvloeding hooguit een paar procent van de totale uitslag. Bereik je niet veel mee.quote:Op zondag 2 november 2025 22:35 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Het werk van stembureauleden blijft mensenwerk dus er zal echt wel eens incidenteel per ongeluk een foutje worden gemaakt, Omdat die foutjes niet bewust maar per abuis worden gemaakt, worden ze dus niet allemaal in het voordeel of in het nadeel van een bepaalde partij gemaakt. Het ene foutje komt ten gunste van de ene partij, het andere foutje van de andere partij. Alle foutjes op alle stembureaus bij elkaar zullen elkaar uitbalanceren.
*proest*quote:Op maandag 3 november 2025 12:54 schreef Homey het volgende:
[..]
Zelfs als je gelooft dat linkse partijen bevoordeeld worden met het stemmen tellen, dan nog is de beïnvloeding hooguit een paar procent van de totale uitslag. Bereik je niet veel mee.
De invloed van de pers en het umfeld, massaal in het voordeel van linkse partijen, is een stuk groter dan een paar procent.
Maar goed, het is ook wat het is. We leven in een links-progressief land, de meeste landen zijn niet zo. We kennen wel veel welvaart en vrijheid t.o.v veel landen, dus is het dan zo erg? Ik stem zelf rechts, voor de broodnodige counter-balance.
Oh nou, als er geruchten op het internet staan dan zal het wel waar zijn.quote:Op zondag 2 november 2025 22:18 schreef Durmada het volgende:
Op X gaan ook stevige geruchten dat er sprake zou zijn van verkiezingsfraude. Ik hoop niet dat het waar is, maar de opmerkingen van Geertje komen niet uit de lucht vallen ben ik bang.
Goeie inhoudelijke reactie.quote:
Dat die er niet of nauwelijks zijn wil niet zeggen dat wij ons ook tot dat niveau moeten verlagen.quote:Op maandag 3 november 2025 14:38 schreef Homey het volgende:
[..]
Goeie inhoudelijke reactie.
Noem jij eens een land in het Midden-Oosten, Azië of Afrika die progressiever is dan Nederland.
Dat links progressieve blok in de politiek word enkel kleiner. Ja, zelfs na de overwinning van D66..quote:
Toch hebben ze alle macht in Nederland al decennia lang in handen!1!quote:Op maandag 3 november 2025 14:46 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat links progressieve blok in de politiek word enkel kleiner. Ja, zelfs na de overwinning van D66..
Ik ken wel een progressief megaland dat naar 3e wereldniveau gekelderd is en onder invloed staat van Rusland en AIPAC, en we doen nog steeds alsof dat land ons de weg moet wijzen.quote:Op maandag 3 november 2025 14:38 schreef Homey het volgende:
[..]
Goeie inhoudelijke reactie.
Noem jij eens een land in het Midden-Oosten, Azië of Afrika die progressiever is dan Nederland.
D66 rechtursquote:Op maandag 3 november 2025 14:48 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Toch hebben ze alle macht in Nederland al decennia lang in handen!1!
Dat zijn jouw woorden dat we naar dat niveau moeten verlagen.quote:Op maandag 3 november 2025 14:41 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat die er niet of nauwelijks zijn wil niet zeggen dat wij ons ook tot dat niveau moeten verlagen.
Sure bro. Vandaar dat zoveel mensen die kant op willen. En wie zegt dat jijzelf niet onder invloed staat van derden? Toon maar eens aan dat dat niet zo #spiegelquote:Op maandag 3 november 2025 14:53 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ik ken wel een progressief megaland dat naar 3e wereldniveau gekelderd is en onder invloed staat van Rusland en AIPAC, en we doen nog steeds alsof dat land ons de weg moet wijzen.
Dus in twee posts schets je dat we ver boven sommige Afrikaanse landen (laten we Somalië nemen) staan en tegelijk ook dat we achter landen aan moeten rennen die in diep verval zijn geraakt omdat 'zoveel mensen die kant op willen'. Bijzonder.quote:Op maandag 3 november 2025 15:56 schreef Homey het volgende:
[..]
Sure bro. Vandaar dat zoveel mensen die kant op willen. En wie zegt dat jijzelf niet onder invloed staat van derden? Toon maar eens aan dat dat niet zo #spiegel
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |