Ik ook niet.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:10 schreef Haags het volgende:
[..]
Dat had ik dan weer niet achter jou gezocht.
Klopt ook, volgens de eerste exitpoll is Denk zojuist op 35 zetels gekomen.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:11 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Het is pas tien over 7, maar ik heb het gevoel dat het al richting negenen gaat.
Blij dat ik niet de enige benquote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:11 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Het is pas tien over 7, maar ik heb het gevoel dat het al richting negenen gaat.
quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:13 schreef Haags het volgende:
[..]
Klopt ook, volgens de eerste exitpoll is Denk zojuist op 35 zetels gekomen.
Welkom in 2040.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:13 schreef Haags het volgende:
[..]
Klopt ook, volgens de eerste exitpoll is Denk zojuist op 35 zetels gekomen.
Pak eentje in Duitsland. Meeste grote steden hebben daar zomaar 5-6 kerstmarkten tegelijk. Alles is leuk.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:01 schreef dud0r het volgende:
Welke kerstmarkt is leuk? @MizzezAmy en ik moeten er nog eentje uitzoeken voor ons uitstapje
Misschien even aan US vragenquote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:23 schreef ieniminimuis het volgende:
Zeg eens dat ik moet stoppen met werken
Uh, wat?quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:24 schreef LTVDK het volgende:
Lekker van die senioren bij het stembureau die de stemkaarten met een tablet proberen in te scannen, dat gaat lekker vlotjes
Ja om de stemkaarten te registreren moeten ze schijnbaar de QR-code die er op staat scannenquote:
Dat heb ik ze niet zien doen bij mijquote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:27 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja om de stemkaarten te registreren moeten ze schijnbaar de QR-code die er op staat scannen
Hier zaten ze met zijn drieën op een rijtje, eentje om de legitimatie te checken, eentje om de stempas te registreren en eentje om de stemkaart te gevenquote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:28 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Dat heb ik ze niet zien doen bij mij
quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:34 schreef LTVDK het volgende:
Maar wel jammer dat ik niet meer op @:bitterbal kon stemmen nu ze is verhuisd
Was hier ookquote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:29 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Hier zaten ze met zijn drieën op een rijtje, eentje om de legitimatie te checken, eentje om de stempas te registreren en eentje om de stemkaart te geven
Gaat eerst even huisjesmelken in Thailand en komt dan misschien wel ooit weer terug.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:37 schreef LTVDK het volgende:
[..]
https://nos.nl/collectie/(...)vvd-en-van-nispen-sp
Dan gaat ze gewoon premier wordenquote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:38 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Gaat eerst even huisjesmelken in Thailand en komt dan misschien wel ooit weer terug.
Gewoon met een muffin op de bank.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:38 schreef Nattekat het volgende:
Goed, maar eens even denken of ik wel wil ga sporten.
Ben doodop, ik wil de uitslagenavond volgen en ik heb morgen een oefenwedstrijd.
Ik ga niet sporten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |