Passie in de polder gaat hij nooit meer evenaren.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:43 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Dat geloof ik direct. Vind hem ook niet onaardig ogen. Maar ik zit vaak met m’n ogen te draaien om z’n vragen.
Zoek De Stad + GRMBLdorp en klaarquote:
Mooie tafelquote:
Nee dat is een bandquote:
Een blik op Marco zijn moeder en je weet dat God net eventjes kattenkots aan het opruimen was.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:44 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Nee hoef die jankmuziek van Marco B. inderdaad niet te horen
Neequote:
Ja eens. Ik vind het leuke programma's omdat ik graag een inkijkje krijg in politiewerk. Niet om zijn briljante interviews en vragenquote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:45 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Daar komt ook die irritatie vandaan. Hij heeft al bij zes korpsen meegelopen. Nog doet hij alsof hij alles voor het eerst ziet. En daar hou ik niet van.
Ik heb alleen Maastricht gekeken, omdat het om de hoek ligtquote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:45 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Daar komt ook die irritatie vandaan. Hij heeft al bij zes korpsen meegelopen. Nog doet hij alsof hij alles voor het eerst ziet. En daar hou ik niet van.
Dat is wel een eind. Dan wordt het met overnachtingquote:
Ook geen strafquote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:48 schreef dud0r het volgende:
[..]
Dat is wel een eind. Dan wordt het met overnachting
Dat weiger ikquote:
Dan heb je pechquote:
Het programma is zeker leuk ja!quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:47 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ja eens. Ik vind het leuke programma's omdat ik graag een inkijkje krijg in politiewerk. Niet om zijn briljante interviews en vragenMaar verder vind ik het wel gewoon een vriendelijke jongen die me ook niet dermate stoort dat ik het programma niet kan kijken.
Gok dat PVV straks wel de grootste gaat worden. Misschien niet in de exit-poll, maar die zal er wel 2-3 zetels bij krijgen ten opzichte van die exit poll.quote:
Hoop het nietquote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:53 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Gok dat PVV straks wel de grootste gaat worden. Misschien niet in de exit-poll, maar die zal er wel 2-3 zetels bij krijgen ten opzichte van die exit poll.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |