Dat doen nu ook geen Syriersquote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:32 schreef JopieKlaassen het volgende:
-70k?
Wie gaat m’n huis dan schoonmaken Geert?
Eens, alleen zal ik er niet op stemmen.quote:
Ik wel, henri 1quote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:33 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Eens, alleen zal ik er niet op stemmen.
Met -70k zijn die Syriërs binnen twee jaar weg. Reken maar dat ie dan zijn pijlen richt op andere landen.quote:
Nu wel.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:25 schreef MissButterflyy het volgende:
Jammer dat niemand het meer over de zorg heeft, en de miljarden die ze willen gaan bezuinigen. En de vergrijzing en zorgzwaarte die alleen maar toeneemt. Hoe willen ze dat gaan doen??
Ik heb nog een goede Nederlandse voor jequote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:34 schreef Frozen-assassin het volgende:
Er maakt een Oekraiense hier schoon. Motten die ook weg straks?
Dat soort werk wordt binnenkort gedaan door humanoids.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:32 schreef JopieKlaassen het volgende:
-70k?
Wie gaat m’n huis dan schoonmaken Geert?
Bakje aardbeien naar 21 euroquote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:30 schreef Houtenbeen het volgende:
Minimumloon 18 euro dan kun je veel bedrijven gaan sluiten
al besprokenquote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:36 schreef Zorro het volgende:
Oranje haarverf kan ze dan weer wel betalen
Al besprokenquote:
Ook maar half zo te zienquote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:36 schreef Mortaxx het volgende:
maar Truus heeft wel geld om de haren te verven (lol)
Ze ziet eruit alsof ze pak shag per dag rooktquote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:37 schreef JopieKlaassen het volgende:
Ik wil nu weten hoeveel honden, fatbike en 55 inch televisies Truus heeft.
Krijgen al zorgtoeslagquote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:36 schreef DJKoster het volgende:
Okee, best wel een goede vraag van Truus
Dan krijg je allerlei figuren die het op een paar duizend zetten en dan is het ineens huilen als er wel iets is.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:38 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Ik wil graag dat we zelf de hoogte van ons eigen risico per persoon mogen bepalen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |