Ja, zijn populisme is onmiskenbaar, maar verder dat wat geschreeuw en gescheld op dat gebied komt hij niet.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 20:27 schreef deedeetee het volgende:
Dat is niet wat ik bedoel. Ik doel meer op de invloed die hij heeft op het Nederlandse volk dat door hem meer meer durfde aan te geven dat de invloed van moslims vaker niet zo fijn is. Voor hem en voor Pim Fortuyn mocht je dat niet zeggen.
Omdat die in deze poll tot nu toe de meeste stemmen heeft.quote:
Het is idd spijtig dat hij zich niet wat beschaafder uitdrukt. Na kopvoddentaks wist ik wat dat betreft wel genoeg.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 20:29 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, zijn populisme is onmiskenbaar, maar verder dat wat geschreeuw en gescheld op dat gebied komt hij niet.
Ok goed punt.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 20:48 schreef golfer het volgende:
[..]
Omdat die in deze poll tot nu toe de meeste stemmen heeft.
Relatief hoog percentage ‘hulpbehoevenden’ misschien op Fok!? Als je afhankelijk bent van een uitkering of de zorgstaat dan is de glpvda denk ik een logische optie. En op Fok! Zitten volgens mij relatief veel ‘hulpbehoevenden’.quote:
Pfff, vvd gaat helemaal never nooit in het kabinet komen. Dat is allang duidelijk. Ook niet als ze nog meer stemmen krijgen. Zelfs niet als ja21 en fvd nóg meer stemmen krijgen. Gaat niet gebeuren. Die partijen zitten nog mijlenver van een meerderheid.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 18:58 schreef Diabool het volgende:
[..]
In Nederland is het gebruikelijk dat de grootste partij als eerste aan bod komt om een regering te gaan vormen. De Minister President afleveren als grootste is helemaal niet relevant hierin.
Dus als de PVDA de grootste wordt dan is PVV helemaal uitgeschakeld omdat PVDA al aangegeven heeft dat ze niet met de PVV of welke andere extreem rechtse partij gaat samenwerken. Klaar is kees.
Willen we dus in Nederland de PVV uitschakelen dan stem je nu gewoon op de PVDA.
Realiseer je je (en alle andere pvv stemmers hier) dat Timmermans een dansje doet op jouw stem op pvv samen met zijn azielzoekers vriendjes?quote:
Ik vraag me oprecht af of wilders niet meer bij zou dragen aan zijn doel door af te treden.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 18:42 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Nee hopelijk komen ze niet in de regering maar een grote partij die tegen het gedram van de islam is lijkt mij toch wel belangrijk hoor. En volgens mij heeft Wilders wel degelijk wat bereikt op dat gebied.
Haha. Nu is PVV stemmen dus een stem voor meer asielzoekers?quote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:52 schreef embedguy het volgende:
[..]
Realiseer je je (en alle andere pvv stemmers hier) dat Timmermans een dansje doet op jouw stem op pvv samen met zijn azielzoekers vriendjes?
Een pvv stem is een verloren stem op rechts en dus minder weerstand vanuit rechts voor links.
Beter stem je op iets anders rechts, zodat je stem niet verloren gaat en dus ten goede komt van ‘rechts’ in plaats van ten goede van ‘links’.
Of wat is jullie beredenering van pvv stemmen? Hoe is dat geen indirecte stem voor glpvda en daarmee een stem voor méér asielzoekers?
Veel uitkeringen…quote:Op donderdag 23 oktober 2025 22:19 schreef matigeuser het volgende:
Toch verrasend dat op Fok GLPVDA bovenaan staat. Je zou toch denken dat hier een meer 'rechts' geluid klinkt dan gemiddeld. Althans, op de Frontpage is dat in ieder geval wel zo.
Een stem is sowieso nooit verloren tenzij de partij geen één zetel haalt.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 21:52 schreef embedguy het volgende:
[..]
Realiseer je je (en alle andere pvv stemmers hier) dat Timmermans een dansje doet op jouw stem op pvv samen met zijn azielzoekers vriendjes?
Een pvv stem is een verloren stem op rechts en dus minder weerstand vanuit rechts voor links.
Beter stem je op iets anders rechts, zodat je stem niet verloren gaat en dus ten goede komt van ‘rechts’ in plaats van ten goede van ‘links’.
Of wat is jullie beredenering van pvv stemmen? Hoe is dat geen indirecte stem voor glpvda en daarmee een stem voor méér asielzoekers?
Ligt er aan. Als je stem ‘om het stemmen’ dan moet je stemmen op de partij waar je het meeste aansluiting bij voelt.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 22:18 schreef matigeuser het volgende:
[..]
Haha. Nu is PVV stemmen dus een stem voor meer asielzoekers?
En wie zijn schuld is dat dan? Je moet je niet zo laten opnaaien. Mensen moeten stemmen voor de partij bij wie hun standpunten aanslutien. Niks strategisch stemmen. Laat je niet zo beïnvloeden door andere idioten.
Als we allemaal zo denken verandert er nooit wat.
Nog geen dertig stemmen op dit moment. De steekproef lijkt me wat beperktquote:Op donderdag 23 oktober 2025 22:19 schreef matigeuser het volgende:
Toch verrasend dat op Fok GLPVDA bovenaan staat. Je zou toch denken dat hier een meer 'rechts' geluid klinkt dan gemiddeld. Althans, op de Frontpage is dat in ieder geval wel zo.
Geerts geroeptoeter zal vast heel veel indruk maken op Timmermans, op het moment dat Timmermans trots mededeelt dat hij het warme bad voor vluchtelingen nog wat comfortabeler heeft gemaakt.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 22:27 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Een stem is sowieso nooit verloren tenzij de partij geen één zetel haalt.
Zeer groot in de oppositie desnoods heeft veel impact om beleid te kunnen sturen.
Voor Fok!s standaarden zijn dat al best veel stemmen. Niet zo veel actieve Fok!ers meer.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 22:51 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Nog geen dertig stemmen op dit moment. De steekproef lijkt me wat beperkt.
Zijlenquote:Op donderdag 23 oktober 2025 22:49 schreef embedguy het volgende:
![]()
Of überhaupt rechts stemmen, om links de wind uit de zijlen te halen.
Waar en wanneer heeft Timmermans dat gezegd?quote:Op donderdag 23 oktober 2025 22:54 schreef embedguy het volgende:
...op het moment dat Timmermans trots mededeelt dat hij het warme bad voor vluchtelingen nog wat comfortabeler heeft gemaakt.
Mijn dyslectische brein is u dankbaarquote:
Hopelijk nooit maar mocht Timmermans aan de macht komen dan in 2026 of 2027 schat ik.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 23:04 schreef golfer het volgende:
[..]
Waar en wanneer heeft Timmermans dat gezegd?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |