En dat is dus inderdaad vreemd. Je zou zeggen als een land (China) een paar miljoen mensen (Oeigoeren) op basis van etniciteit in concentratiekampen stopt dat dit wel reden is om de banden te herzien, maar niemand die dit schijnbaar zo bekijkt.quote:Op zondag 12 oktober 2025 12:45 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Gezien men dus niet wil dat er vriendschappelijke banden met Israël worden onderhouden zolang dit geweld er is.
En dat is dus niet relevant bij die andere conflicten.
Kennelijk is men het voorlopig met de houding van onze regering eens.quote:Op zondag 12 oktober 2025 12:57 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
En dat is dus inderdaad vreemd. Je zou zeggen als een land (China) een paar miljoen mensen (Oeigoeren) op basis van etniciteit in concentratiekampen stopt dat dit wel reden is om de banden te herzien, maar niemand die dit schijnbaar zo bekijkt.
Netanyahu is niet degene die lastig gevallen is maar de Nederlandse bevolking en de israeliers/Joden die hier wonen.quote:Op zondag 12 oktober 2025 12:52 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Inderdaad, het Palestijnse volk mag rustig vernietigd worden en Netanyahu mag niet lastig gevallen worden door demonstranten die niet genoeg recht in de leer zijn.
Over moreel kompas gesproken.
Diezelfde mensen vieren braaf in mei onze vrijheid, niet beseffend of niet willen weten dat, onze vrijheid telkens verder wordt opgeofferd om maar vooral vreemde culturen de kont te kunnen kussen.quote:Op zondag 12 oktober 2025 11:48 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Als je hier al die schuimbekkende types ziet zou je dat wel gaan denken.
Maar in de echte wereld halen mensen hooguit hun schouders op als een paar vlaggen uit een lantaarnpaal worden gehaald.
Hij zal het niet tof vinden als andere landen zich tegen hem keren.quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:01 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Netanyahu is niet degene die lastig gevallen is maar de Nederlandse bevolking en de israeliers/Joden die hier wonen.
Of denk je echt dat Netanyahu zit te beven op zijn stoel omdat hier een groep ratten de maatschapij op zijn kop zetten?
Tot noch toe zijn het alleen de onschuldige burgers in Nederland die last hebben van die "demonstranten"quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:01 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Hij zal het niet tof vinden als andere landen zich tegen hem keren.
Maar het is nogal raar als je je standpunt omtrent wat er in Israel gebeurt daarvan zou laten afhangen.quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:03 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Tot noch toe zijn het alleen de onschuldige burgers in Nederland die last hebben van die "demonstranten"
Dat jij het prima vind dat alles kapot moet de meest walgelijke dingen gezegd word tegen en over Joden ze zelfs in elkaar geslagen worden en overal de boel maar tegen staan te houden en mensen inkomsten mislopen, vernielingen etc. Dat moet jij weten.quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:07 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Maar het is nogal raar als je je standpunt omtrent wat er in Israel gebeurt daarvan zou laten afhangen.
En de joden die met israelvlag zwaaien ook maar wegwezen naar Israel?quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:16 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Ik heb daar genoeg van, wegwezen met dat gezeik hier, als je wat wil doen dan ga je maar naar Palestina om daar te helpen.
Nee die moeten een koninklijke onderscheiding krijgen voor dapperheid en moed.quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:21 schreef Starhopper het volgende:
[..]
En de joden die met israelvlag zwaaien ook maar wegwezen naar Israel?
Ah ja als je een Israëlische vlag zwaait ben je een held maar als je een Palestijnse vlag zwaait ben je een Hamasknuffelaar. Wat een fijn evenwichtige maatstaf!quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:29 schreef obligataire het volgende:
[..]
Nee die moeten een koninklijke onderscheiding krijgen voor dapperheid en moed.
Terreur en intimidatie door de Hamasknuffelaars is tegenwoordig aan de orde van de dag, dus je moet wel durven om die vlag te laten zien in het openbaar.
Die krijgen daar niet eens de kans voor of durven het niet vanwege de agressie van Pro Pali aanhangers of worden zelfs aangevallen.quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:21 schreef Starhopper het volgende:
[..]
En de joden die met israelvlag zwaaien ook maar wegwezen naar Israel?
Dit doet me denken aan de opening van Die Hard with a Vengeancequote:Op zondag 12 oktober 2025 13:21 schreef Starhopper het volgende:
[..]
En de joden die met israelvlag zwaaien ook maar wegwezen naar Israel?
Je bent je leven niet zeker als je een Israelische vlag toont.quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:31 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ah ja als je een Israëlische vlag zwaait ben je een held maar als je een Palestijnse vlag zwaait ben je een Hamasknuffelaar. Wat een fijn evenwichtige maatstaf!
Israël is inderdaad de goede kant in dit conflict, de Palestijnen de slechte kant. In Israël wacht men vol spanning af op de terugkeer van gegijzelden. In de Gazastrook lopen de Palestijnen, jong en oud, feestend achter een Hamas-stoet aan.quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:31 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ah ja als je een Israëlische vlag zwaait ben je een held maar als je een Palestijnse vlag zwaait ben je een Hamasknuffelaar. Wat een fijn evenwichtige maatstaf!
Maar dat gaat iig een aandeel kiezers dat goed is voor +40 zetels dus niet doen.quote:Op zondag 12 oktober 2025 09:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja, de afgelopen regering heeft totaal niet geluisterd naar die mensen, dezelfde puinzooi is er nog steeds.
Misschien maar weer een ander de kans geven dus.
Ach kijk, altijd fijn om mee te maken dat iemand het licht heeft gezien.quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:31 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ah ja als je een Israëlische vlag zwaait ben je een held maar als je een Palestijnse vlag zwaait ben je een Hamasknuffelaar. Wat een fijn evenwichtige maatstaf!
De straten staan er inderdaad al jaren vol mee, die mensen.quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:21 schreef Starhopper het volgende:
[..]
En de joden die met israelvlag zwaaien ook maar wegwezen naar Israel?
Ik mag toch aannemen dat je niet blind bent voor de omstandigheid dat er een groot leger aan door desinformatie opgehitste naiëvelingen bestaat, aangevuld met radicale linkse beroepsrellers, en radicale moslims, die de joodse gemeenschap het leven zuur maken? Dat het dragen van een keppeltje tegenwoordig al onverstandig te noemen is vanwege al die verblinde agressieve idioten overal?quote:Op zondag 12 oktober 2025 13:31 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ah ja als je een Israëlische vlag zwaait ben je een held maar als je een Palestijnse vlag zwaait ben je een Hamasknuffelaar. Wat een fijn evenwichtige maatstaf!
Iedere minderheid wordt lastig gevallen door de gelovige meerderheden. Dat ze hun ruzies maar gaan uitvechten waar ze geen minderheid kunnen raken.quote:Op maandag 13 oktober 2025 10:45 schreef obligataire het volgende:
[..]
Ik mag toch aannemen dat je niet blind bent voor de omstandigheid dat er een groot leger aan door desinformatie opgehitste naiëvelingen bestaat, aangevuld met radicale linkse beroepsrellers, en radicale moslims, die de joodse gemeenschap het leven zuur maken? Dat het dragen van een keppeltje tegenwoordig al onverstandig te noemen is vanwege al die verblinde agressieve idioten overal?
Ach om je ervoor te schamen voor de vlag van je eigen land is ook zo wat vind ik. Ik snap je punt verder wel, je associeert het uitdragen ervan al vrij gauw met bijvoorbeeld dat volk van die demo afgelopen zondag. En verder snap ik sowieso niet wat je continu met je vlaggetje zou willen zeulen behalve als NL misschien eens wereldkampioen voetbal wordtquote:Op dinsdag 14 oktober 2025 10:07 schreef -Sigaartje het volgende:
Wat ik nu zelf voel is dat de Nederlandse vlag wordt gekaapt door extreem rechts. Ik voel me daar totaal niet prettig bij. Ik begin me nu te schamen voor de Nederlandse vlag. Als ik aan die vlag denk, zie ik ook die prinsenvlag opduiken met de letters VOC, de zwarte periode van Nederland, toen Nederland echt een slecht land was. Ik denk niet dat die dragers van nu hoe het er toen uit zag voor slachtoffers van de slavernij. Dit is gewoon extreem-rechts.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |