Overvecht is ook ghetto en dus oorlogsgebied met oud en nieuw. Net als de ghetto bij mij.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:07 schreef CherryLips het volgende:
[..]
De beste oud & nieuw-vieringen waren in Hoograven en Overvecht
@:Airwin
Zelfgemaakt?quote:
Rookgordijn?quote:
Kan jijquote:
Zozo, doorzetterquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:30 schreef Ama het volgende:
Tijd voor de volgende.
[ link | afbeelding ]
Topic killquote:
Was dat niet opgevallen?quote:
*Kijkt om zich heen*quote:
Zie je wel stukjes verdwijnen ?quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:36 schreef gianni61 het volgende:
[..]
*Kijkt om zich heen*
Ik zie geen poes
Jij wacht niet eens tot die warm isquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:38 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Zie je wel stukjes verdwijnen ?
Ah u bent ook al bezig met de inburgeringquote:
steakhouse!quote:
Ziet er goorlie de poorlie uitquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:46 schreef LTVDK het volgende:
Ik heb stoomgroente meegenomen bij de AH, hebben ze stiekem in de schappen gegooid toen ik op vakantie was. Ben benieuwd of het wat is https://www.ah.nl/product(...)kool-marscarponesaus
Als je er genoeg saus overheen gooit is alles wel te eten.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:46 schreef LTVDK het volgende:
Ik heb stoomgroente meegenomen bij de AH, hebben ze stiekem in de schappen gegooid toen ik op vakantie was. Ben benieuwd of het wat is https://www.ah.nl/product(...)kool-marscarponesaus
Alleen omdat er bloemkool in zit zekerquote:
Boemkool.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:48 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Alleen omdat er bloemkool in zit zeker
nee hoor. Ik zie alleen wit en groen. Te eenzijdigquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:48 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Alleen omdat er bloemkool in zit zeker
Ik flikker er ook nog wat gerookte spekjes doorheen, daar wordt alles beter vanquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 18:48 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Als je er genoeg saus overheen gooit is alles wel te eten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |