Toch een beetje een kinky gayquote:
Op straat, in de winkel?quote:Op donderdag 9 oktober 2025 19:55 schreef Sapstengel het volgende:
Dat denk ik ook regelmatig ja"dat zou dr een kunnen zijn"
iedere ochtend voor de spiegel?quote:Op donderdag 9 oktober 2025 19:55 schreef Sapstengel het volgende:
Dat denk ik ook regelmatig ja"dat zou dr een kunnen zijn"
Ja zelfscanplein van de AH bijvoorbeeld, daar werken ze blijkbaar allemaal. Op straat spot je ze ook wel ja.quote:
Nu je het zegt, homo tiener hier op het pleinquote:Op donderdag 9 oktober 2025 19:56 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja zelfscanplein van de AH bijvoorbeeld, daar werken ze blijkbaar allemaal. Op straat spot je ze ook wel ja.
Nu zegt hij dat hij op kinderdagverblijven werkt..quote:Op donderdag 9 oktober 2025 19:53 schreef Poefbank het volgende:
Verdachte man. Ze mogen de tuin van Bert wel eens omspitten.
quote:Op donderdag 9 oktober 2025 19:57 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Nu zegt hij dat hij op kinderdagverblijven werkt..
Ah daar is het!quote:
En bij basisscholenquote:Op donderdag 9 oktober 2025 19:56 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja zelfscanplein van de AH bijvoorbeeld, daar werken ze blijkbaar allemaal. Op straat spot je ze ook wel ja.
Ja die hier ook, heeft al 3 verschillende twinks bij de zelfscan gehad. Voorheen was het altijd servicebalie, beetje zo'n opstapje naar grondsteward. Maar die balies hebben ze overal weggehaald.quote:Op donderdag 9 oktober 2025 19:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nu je het zegt, homo tiener hier op het plein
Hangt van de date af, maar ik vind het stiekem wel leukquote:Op donderdag 9 oktober 2025 19:56 schreef Mortaxx het volgende:
is een bloem meenemen naar een date goed @:pisces29 @:mizzezamy
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |