Dankje en DM.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 20:05 schreef ESF1Gamer het volgende:
Heel veel sterkte.![]()
Het is heftig als je zich plotseling weg is. Hopelijk kunnen ze met operaties enigszins herstellen.
Bij mij is juist geleidelijk en daar is niks aan te doen.
Dank je voor de tip.quote:
Nou dat is niet helemaal waar.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 20:14 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Dank je voor de tip.
Als ik me gefrustreerd ben door medische gedonder dat ik ook een topic maak in KLB.
Ze krijgen ons niet klein
Ik heb vandaag ook een potje zitten te janken in het ziekenhuis, zie ESF SC voor de reden.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 20:18 schreef vosss het volgende:
[..]
Nou dat is niet helemaal waar.
Toen ze vanochtend belde van het ziekenhuis voor controle en ik ook vragen kon stellen was 1 van mijn laatste vragen of het kwaad kon voor het herstel van mn oog als ik moest huilen. Dat was niet goed voor het oog, dus eigenlijk beter van niet kreeg ik te horen. Toen moest ik huilen. En dat mocht dus niet.![]()
Op dat moment was er weinig meer over van die grote bek die ik hier soms heb kan ik je melden.
quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 20:19 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik heb vandaag ook een potje zitten te janken in het ziekenhuis, zie ESF SC voor de reden.
Damn....quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 20:12 schreef vosss het volgende:
[..]
Zeker!
Hij was met Brennie meegegaan toen wij uit elkaar gingen jaren geleden. Dat was beter voor het beestje, omdat hij hier hele dagen alleen zou zitten en daar niet. Dus daar heb ik destijds ook niet moeilijk over gedaan. Maar wel heel moeilijk mee gehad zegmaar.
Hij kwam sindsdien een paar keer per jaar hier logeren (soms een paar dagen, soms anderhalve week) en hier met zijn vriendje Loki spelen en wandelen. Dat is ook een corgi
Vermoedelijk aangeboren hartafwijking denken ze. In Brennies armen gestorven. Veel te jong, had eigenlijk nog 7 jaar mee moeten kunnen.
Dankje. Hoop ik ook. Kans op nieuwe operaties of operaties is zeer aannemelijk volgens de oogarts en daar baal ik van omdat het allemaal plaatselijk verdoofd is en je dus alles letterlijk ziet wat ze in je oog doen. En daf dus nogal akelig en eng is. Ik hoopte er nu vanaf te zijn. En ik hoop dus ook dat de oogarts zichzelf overtroffen heeft en dik ongelijk krijgt.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 20:29 schreef Tijn het volgende:
Hee ik zag de link in het F1-topic. Wat een verhaal joh, ik had geen idee. Ik wist wel dat er "iets met je oog" was, maar het gaat wel wat verder dan dat, weet ik nu.
Pffff, alles tegelijk ook! Ik hoop dat er snel betere tijden aanbreken.
Telefoon zonder bril met mn niet aangedane oog.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 20:37 schreef Tijn het volgende:
Kun je je computerscherm wel lezen? Of gebruik je voorleessoftware ofzo?
Ik ga proberen het positief in te zien. Dat gaat niet makkelijk worden, maar een andere keus heb ik niet. Misschien moet ik nog 3x zo'n ellendige operatie, misschien helemaal niet meer, misschien valt het straks allemaal mee als dit achter de rug is en wat ik qua zicht nog over heb en misschien valt het ronduit grof kut tegen wat het eindresultaat gaat zijn.quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 10:22 schreef Hyaenidae het volgende:
Wat een nare shit om te lezen allemaal zeg, ik word hier bijzonder neerslachtig van en dan zijn het niet mijn eigenste ogen.
Dat je daar nu al zo instaat!quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 11:09 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik ga proberen het positief in te zien. Dat gaat niet makkelijk worden, maar een andere keus heb ik niet. Misschien moet ik nog 3x zo'n ellendige operatie, misschien helemaal niet meer, misschien valt het straks allemaal mee als dit achter de rug is en wat ik qua zicht nog over heb en misschien valt het ronduit grof kut tegen wat het eindresultaat gaat zijn.
Ik kan daar niks aan doen en heb zelf niks in de hand qua dat.
Dus ik moet het er maar mee doen. Daar komt het op neer.
En wat er ook uit komt, ik heb een hele lieve vrouw die zegt dat we ons er samen wel doorheen slepen ongeacht wat plus ik kan nog met 1 oog goed zien.
Er zijn mensen die het erger treffen of zelfs nooit überhaupt de 48 halen.
Dat weet ik allemaal, maar zo 2 dagen nadat de oogarts vrij ernstig tegen je verteld dat meerdere operaties te verwachten zijn en het eindresultaat ongewis is, dan is het toch nog best lastig om het positief te benaderen merk ik
Maargoed, ik wil en ga dat ook wel doen als ik van de eerste schrik bekomen ben.
Ps: ook met 1 oog is eigenste geen correct Nederlands.quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 10:22 schreef Hyaenidae het volgende:
Wat een nare shit om te lezen allemaal zeg, ik word hier bijzonder neerslachtig van en dan zijn het niet mijn eigenste ogen.
Het is vooral ook mezelf een beetje moed inspreken.quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 11:28 schreef maily het volgende:
[..]
Dat je daar nu al zo instaat!
Dat vind ik zeker positief!
Hou dat vast!![]()
Sommige dingen klinken gewoon te cool om niet te typen.quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 11:43 schreef vosss het volgende:
[..]
Ps: ook met 1 oog is eigenste geen correct Nederlands.![]()
Nee tuurlijk niet. Maar dit is al positief. En een soort dagboektopic waar je nog eens in terug kunt lezen.quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 11:44 schreef vosss het volgende:
[..]
Het is vooral ook mezelf een beetje moed inspreken.
En wat houvast of iets om terug op te reflecteren ofzo. Ik ben er nog lang niet.
Post 273. Ik denk dat een deel 3 wel eraan zit.quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 11:48 schreef maily het volgende:
[..]
Nee tuurlijk niet. Maar dit is al positief. En een soort dagboektopic waar je nog eens in terug kunt lezen.
dan wel met jou als TS, hoef ik je posts niet steeds te zoekenquote:Op zaterdag 18 oktober 2025 11:59 schreef vosss het volgende:
[..]
Post 273. Ik denk dat een deel 3 wel eraan zit.
Zeg dat maar tegen @Netsplitter die was mij te vlug af.quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 12:11 schreef Nizno het volgende:
[..]
dan wel met jou als TS, hoef ik je posts niet steeds te zoeken
ja van die rare forum admins...quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 12:35 schreef vosss het volgende:
[..]
Zeg dat maar tegen @:netsplitter die was mij te vlug af.
doe je het kaartje wel in braille?quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 13:07 schreef yvonne het volgende:
Nou durf ik nieteen's meer flauwe grapjes te maken
Geef me je adres ajb om een kaartje te sturen?
Ik wilde een ooglapje haken.quote:
Ja jouw schuld @Niznoquote:
Flauwe grappen mogen gewoon hoor. Ik deel zelf ook altijd uit, dat moet ik ook maar incasseren nu.quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 13:07 schreef yvonne het volgende:
Nou durf ik nieteen's meer flauwe grapjes te maken
Geef me je adres ajb om een kaartje te sturen?
Haken dat is wel slim.quote:
Wat doet die apostrof daarquote:Op zaterdag 18 oktober 2025 13:07 schreef yvonne het volgende:
Nou durf ik nieteen's meer flauwe grapjes te maken
Geef me je adres ajb om een kaartje te sturen?
Omdat ze geen grappen durfde te maken deed ze gewoon een ' er inquote:Op zaterdag 18 oktober 2025 15:24 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Wat doet die apostrof daar
Dankje! Wordt zeer gewaardeerd.quote:Op zaterdag 18 oktober 2025 19:16 schreef OllieA het volgende:
Bij deze wil ik vosssinnetje veel kracht toewensen.
Het is nogal wat om je geliefde te zien lijden en zelf eigenlijk machteloos te zijn. Wat kan je doen… troosten, je vent vasthouden, zelf proberen vrolijk en optimistisch te blijven…
Dat is best heel zwaar, dus ik wens jullie heel veel sterkte samen!
Ik vind dit lijden behoorlijk dicht op wat ik vrees lijken.quote:Op zondag 19 oktober 2025 13:38 schreef Zorro het volgende:
Kijk het eerst maar eens rustig aan (dit was niet eens bewust...) waar het allemaal heen gaat. Misschien valt het mee.
Bedenk: "een mens lijdt het meest door het lijden dat hij vreest"
Nee juist minder sterkte!quote:Op zondag 19 oktober 2025 17:21 schreef iteejer het volgende:
Echt wel ff schrikken dit zeg... heel veel sterkte!
Dat is dan iig iets positiefsquote:Op zondag 19 oktober 2025 18:21 schreef vosss het volgende:
[..]
Nee juist minder sterkte!![]()
Ze hebben meteen mijn ooglens ook vervangen, dus ik zit nu rondom 0 ipv -6.
OT: Dankje. Nog steeds geschrokken. Morgen op controle. Mocht het topic voor die tijd vol zijn dan verzoek aan iedereen om mij het volgende deel te laten openen. Of dat nog voor morgen lukt weet ik niet, maar dit is far from over. Dus we gaan in deel 3 verder.
Oh dus die staar is alvast geregeld!quote:Op zondag 19 oktober 2025 18:21 schreef vosss het volgende:
[..]
Nee juist minder sterkte!![]()
Ze hebben meteen mijn ooglens ook vervangen, dus ik zit nu rondom 0 ipv -6.
OT: Dankje. Nog steeds geschrokken. Morgen op controle. Mocht het topic voor die tijd vol zijn dan verzoek aan iedereen om mij het volgende deel te laten openen. Of dat nog voor morgen lukt weet ik niet, maar dit is far from over. Dus we gaan in deel 3 verder.
Oh, dat is dan meteen gunstigquote:Op zondag 19 oktober 2025 18:21 schreef vosss het volgende:
[..]
Nee juist minder sterkte!![]()
Ze hebben meteen mijn ooglens ook vervangen, dus ik zit nu rondom 0 ipv -6.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |