Haha ja leukquote:Op dinsdag 30 september 2025 23:06 schreef ayasesan het volgende:
https://www.rtl.nl/rtl-ni(...)ax-direct-uit-elkaar
Ik begreep hier vanochtend nog dat je niet mag lachen om te malaise van andere clubsquote:Op dinsdag 30 september 2025 23:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
Morgen gaan we natuurlijk net zo hard lachen om PSV, dat scheelt.
PSV heeft dan wel een 10x betere trainerquote:Op dinsdag 30 september 2025 23:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
Morgen gaan we natuurlijk net zo hard lachen om PSV, dat scheelt.
Eigenlijk niet. Hoop dat PSV verassend toch een resultaat haalt. Wij moeten gewoon onze eigen rotzooi opruimen. Ben niet zo bezig met die andere clubs. Laat hun zich maar met ons bezighouden.quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
Morgen gaan we natuurlijk net zo hard lachen om PSV, dat scheelt.
In beginsel heb je inderdaad best wat aardige spelers, maar tientallen miljoenen uitgeven aan een paar losse tuinkabouters terwijl dat betekent dat je op de andere helft van de posities extreem tekort komt vind ik persoonlijk dubieus beleid. Bijvoorbeeld zo'n Wijndal na 3 jaar toch ineens als basisspeler is wel pure armoede.quote:Op dinsdag 30 september 2025 22:53 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nee hoor. Gloukh, Moro, Itakura zijn gewoon prima aankopen. Jaros is een hele degelijke keeper. Alleen als je er als trainer maar niet in slaagt om ze op de juiste plek te laten renderen en ze na een slechte pot al meteen op de bank pleurt lijkt het allemaal dramatisch
Wijndal als basisspeler komt natuurlijk puur uit de koker van Heitingaquote:Op dinsdag 30 september 2025 23:11 schreef De_Pel het volgende:
[..]
In beginsel heb je inderdaad best wat aardige spelers, maar tientallen miljoenen uitgeven aan een paar losse tuinkabouters terwijl dat betekent dat je op de andere helft van de posities extreem tekort komt vind ik persoonlijk dubieus beleid. Bijvoorbeeld zo'n Wijndal na 3 jaar toch ineens als basisspeler is wel pure armoede.
Blessures genoemdquote:Op dinsdag 30 september 2025 22:46 schreef Bugno3 het volgende:
Overigens gaat Heitinga het natuurlijk op de blesures gooien (dat is geen excuus maar), op het feit dat er geen uitpubliek is, dat hun eerste kans er invalt en dat het "gewoon een goeie ploeg is natuurlijk".
Tot het einde doorgegaan.quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:12 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
CL lessen, CL lessen, complimenten.
Hebben van de nummer 1 gewonnen.quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:14 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Gewoon maatje te groot, wat is het probleem jongens.
Vorig seizoen ook zien spelen, gewoon goeie ploegquote:Op dinsdag 30 september 2025 23:16 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Hebben van de nummer 1 gewonnen.
Nee omdat er totaal geen tactiek wasquote:Op dinsdag 30 september 2025 23:15 schreef TheVulture het volgende:
"Baal je nog van je eigen tactische keuzes?"
"Nee"
Case closed
Van Basten was nou ook niet bepaald een toptrainer, maar zelfs die heeft dit in de gatenquote:
Gewoon de loose ball uit de one touch raken in de halfspaces, pressing met gegenpressung beantwoorden en midcross spelen over long balls.quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:16 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Nee omdat er totaal geen tactiek wasGewoon 11 poppetjes intekenen in het veld
Die hield tenminste de eer aan zichzelf en zag dat hij het niet kon. Vrij groots eigenlijk.quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:17 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Van Basten was nou ook niet bepaald een toptrainer, maar zelfs die heeft dit in de gaten
"Als ze de 1-0 niet maken, maar het was 3-0".quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:15 schreef William_Papadin het volgende:
Team in opbouw
Maatje te groot
Momenten
Geen enkele spijt van eigen tactische keuzes
MOKERDOMME SJON
Of je die Wijndal nu in de basis zet of niet, de essentie blijft hetzelfde: je hebt best een aardig aantal aardige spelers. Je hebt daarnaast ook te veel pure pulp in je selectie. Tel daar bij op dat juist de routiniers 0 leveren, dan houdt het snel op. Ongeacht of je de slechtste trainer van de clubgeschiedenis hebt of niet.quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:12 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Wijndal als basisspeler komt natuurlijk puur uit de koker van Heitinga
Het is nief alleen tactiek bij Heitinga, hij kan ook gewoon helemaal niks overbrengen op spelers. Dat is 90% van het werk als trainer.quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:18 schreef Wotte het volgende:
[..]
Was zelf ook al zo'n tactisch genie.
Als je zolang toch wel op relatief hoog niveau hebt gespeeld zoals Heitinga. Dan heb je genoeg trainers meegemaakt om te concluderen dat dit niet gaat werken.quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:21 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Het is nief alleen tactiek bij Heitinga, hij kan ook gewoon helemaal niks overbrengen op spelers. Dat is 90% van het werk als trainer.
je spreekt jezelf tegen in deze postquote:Op dinsdag 30 september 2025 23:32 schreef TheVulture het volgende:
Ik snap die spelers zoals Baas en Taylor natuurlijk ook wel een beetje om hun trainer nu niet voor de bus te gooien. Je weet immers niet of ie er nog wel zit morgen...
quote:Wordt het bijltjesdag woensdag, donderdag of vrijdag bij Ajax of wordt toch het Eredivisieduel zaterdag bij Sparta afgewacht? Krijgt John Heitinga een laatste kans voor de interlandbreak of heeft hij met de blamerende 4-0 nederlaag voor de Champions League bij Olympique Marseille zijn laatste oortje versnoept?
Voor deze beslissing staan de directeuren Alex Kroes en Marijn Beuker. Los van hun functie hebben zij geen enkel recht van spreken. Maar bij afwezigheid van enige voetbalknowhow in de organisatie is het hun taak of Heitinga na de oorwassing in Frankrijk degene is die Ajax met het huidige spelersmateriaal alsnog aan de praat krijgt.
In Marseille ging het mis en bleek dat Heitinga beter wat oude Klassiekers had kunnen terugkijken in de voorbereiding op Olympique Marseille. Het gevaar Igor Paixao zou dan beter zijn ingeschaald dan dinsdag het geval was in de Zuid-Franse havenstad.
De voormalige Feyenoorder velde hoogstpersoonlijk het vonnis in de eerste dertien minuten van Olympique Marseille-Ajax. Met twee schitterende doelpunten verbeterde de Braziliaan van dertig miljoen euro zelfs zijn schitterende statistieken als Feyenoorder tegen Ajax met vier doelpunten in zes Klassiekers.
Ajax had na vijf minuten spelen 85% balbezit, maar de eerste keer dat l’Om serieus over de middenlijn kwam was het raak door Paixao. Zeven minuten later ging aanvoerder Davy Klaassen in de fout en scoorde Paixao 2-0 terwijl Ajax toen nog 60% balbezit had. In de 26e minuut stond het 3-0. Steven Berghuis leverde zonder te kijken de bal in bij Pierre-Emerick Aubameyang en Mason Greenwoord was het laatste station. Na rust zorgde Aubameyang zelf voor 4-0.
Wat deed Ajax in Marseille? Niets. Werd de beschamende Eredivisiewedstrijd tegen NAC nog gewonnen, tegen Olympique Marseille doolde de nummer drie van Nederland als een kip zonder kop door het Vélodrome. Slechts hopend op clementie van Paixao & co. Waren de heethoofdige fans aan de Côte d’Azur aanvankelijk sceptisch over de recordaankoop, met twee doelpunten tegen zijn lievelingstegenstander Ajax werd hij definitief warmtevol in de armen gesloten door de Marseille-aanhangers.
Een dergelijke status is voor geen enkele Ajacied weggelegd, niet voor Heitinga en evenmin voor de voetbaldirecteuren Kroes en Beuker. Zij waren de enige bestuursvertegenwoordigers in Marseille. De rest van de clubleiding was solidair met de Ajax-fans, die om veiligheidsredenen niet welkom waren.
Het voorkwam striemende fluitconcerten zoals tegen NAC. Komende zaterdag zijn de fans welkom op Het Kasteel als Ajax de ongeslagen status in de Eredivisie verdedigt tegen Sparta.
Met de statistieken in de hand zou je de val van Ajax in de peilloze diepte nog kunnen bagatelliseren. In de Champions League kan Ajax verliezen van Internazionale en Olympique Marseille. Daarbij oogt een derde plaats in de Eredivisie zonder nederlaag, met vier overwinningen en drie gelijke spelen tegen onder andere kampioen PSV zo slecht nog niet. Maar je hebt kleine leugens, grote leugens en statistieken. De cijfers verbloemen het werkelijke verhaal van het dramatische spelniveau van Ajax dit seizoen zonder één overwinning buiten Amsterdam. Met de wedstrijd wordt het slechter.
Hoe nu verder is de grote vraag? Wat is het alternatief bij een ontslag van Heitinga. De trainer heeft veel contact met technisch directeur Kroes, die Heitinga in deze benarde positie heeft gebracht met een selectie die uit het lood staat. Is Kroes dan de man die een geloofwaardige beslissing kan nemen over Heitinga? Wat de puinhoop verergert, is het ontbreken van gezonde voetbalknowhow.
Ajax is in alle opzichten stuurloos. Zelfs de beste stuurlui aan wal ontbreken om een nieuwe fluwelen revolutie te ontketenen. Alleen zo’n omwenteling kan het seizoen van Ajax nog redden.
?quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:33 schreef ayasesan het volgende:
[..]
je spreekt jezelf tegen in deze post
Ik snap niet zo goed waarom Beuker elke keer in dezelfde adem als Kroes wordt genoemd trouwens. Die bewijst in mijn ogen tot nu toe bij de jeugd wel goede stappen te zetten aan de professionalisering van de opleiding.quote:
Sorryquote:Op dinsdag 30 september 2025 23:20 schreef cosmosis het volgende:
[..]
Echt? Na de afgelopen 2 wedstrijden ook niet?
Hier kunnen ze niet op terugkomen, maatquote:Op dinsdag 30 september 2025 23:46 schreef C64 het volgende:
Wat doen al die kutkakkerlakken hier, spelen die niet morgen pas?
Die denken dat de buit al binnen is en dat ze fluitend kampioen gaan worden dur seizoen. Einde van de rit gaan ze gewoon weer derde worden ruim achter de Godenzonen en dan druipen ze weer schuimbekkend af.quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:48 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Hier kunnen ze niet op terugkomen, maat
quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:20 schreef TheVulture het volgende:
Dit interview was wel echt de laatste nagel aan de doodskist in ieder geval, mijn god
Goudquote:John Heitinga is ondanks de afstraffing trots op zijn ploeg. "Ik wil ze echt een compliment geven. We beginnen goed, maar dat was van korte duur", zegt Heitinga bij Ziggo Sport. "Daarna hebben we Champions League-les gekregen van Marseille. Zij laten hier zijn dat ze een hele goede ploeg zijn. Als het 1-0 was gebleven is het anders, maar we stonden bij de rust al op 3-0.
Eigenlijk kun je hem pas na een heel seizoen eerlijk beoordelen vind ik.quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:55 schreef PSVCL het volgende:
Laten we Heitinga nog even wat tijd gunnen
Ooit gingen ook wij vriendschappelijk met elkaar om.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 00:02 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Eigenlijk kun je hem pas na een heel seizoen eerlijk beoordelen vind ik.
Sorryquote:Op woensdag 1 oktober 2025 00:07 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Ooit gingen ook wij vriendschappelijk met elkaar om.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W
quote:Op woensdag 1 oktober 2025 00:07 schreef De_Pel het volgende:
[..]
SorryWas ik ook echt zo rude tegen jullie vroeger?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Groot fan van User Wotte
lachen om de implosie van ajaxquote:Op dinsdag 30 september 2025 23:46 schreef C64 het volgende:
Wat doen al die kutkakkerlakken hier, spelen die niet morgen pas?
Feyenooit niet dan? Sinds het vertrek van Arne Slot lukt daar ook niks meerquote:Op woensdag 1 oktober 2025 00:32 schreef ayasesan het volgende:
[..]
lachen om de implosie van ajax
al een paar jaar
(lol)
quote:Op woensdag 1 oktober 2025 01:38 schreef C64 het volgende:
[..]
Feyenooit niet dan? Sinds het vertrek van Arne Slot lukt daar ook niks meer
Wij gaan boven feyenoord eindigen, of dat als eerste of als tweede is zal moeten blijken maar jullie gaan 100% ook weer geen Champions League spelen volgend seizoen.
quote:Op woensdag 1 oktober 2025 01:38 schreef C64 het volgende:
[..]
Feyenooit niet dan? Sinds het vertrek van Arne Slot lukt daar ook niks meer
Wij gaan boven feyenoord eindigen, of dat als eerste of als tweede is zal moeten blijken maar jullie gaan 100% ook weer geen Champions League spelen volgend seizoen.
Hulp? Het is juist mooi om te zien dat Heitinga nog altijd strijdbaar is na een mindere periode.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 00:35 schreef ikweethetookniet het volgende:
John Heitinga vreest niet voor toekomst na debacle Ajax: ‘Ik weet zeker dat we het allemaal op de rit krijgen’
https://www.ad.nl/voetbal(...)it-krijgen~afa3293c/
Die heeft geestelijke hulp nodig
quote:Op dinsdag 30 september 2025 23:53 schreef C64 het volgende:
[..]
Die denken dat de buit al binnen is en dat ze fluitend kampioen gaan worden dur seizoen. Einde van de rit gaan ze gewoon weer derde worden ruim achter de Godenzonen en dan druipen ze weer schuimbekkend af.
Nu ook gelijk praatjes over ons terwijl ze zelf niet eens van Braga FC uit Portugal kunnen winnen![]()
.
Schattig. Ik gun andere clubs helemaal nietsquote:Op woensdag 1 oktober 2025 05:43 schreef Document1 het volgende:
Alle lolletjes ten spijt het is toch super triest voor het Nederlandse voetbal wat alle clubs Europees laten zien. Ook al ben ik voor Feyenoord in Europa hoop ik toch altijd het beste voor de Nederlandse clubs.
Binnen 12 minuten 2 - 0 achter vanwege een kamikaze tactiek is niet slecht nee?quote:Op woensdag 1 oktober 2025 07:02 schreef CR7 het volgende:
Overdreven reacties allemaal. Zo slecht was het niet eens.
Als die 0-1 valt wordt het gewoon een hele andere wedstrijdquote:Op woensdag 1 oktober 2025 07:32 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Binnen 12 minuten 2 - 0 achter vanwege een kamikaze tactiek is niet slecht nee?
Eerste vijf minuten ben je gewoon heer en meester.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 07:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Als die 0-1 valt wordt het gewoon een hele andere wedstrijd
Ze hadden gewoon na 5 minuten af moeten fluiten1!!1!quote:Op woensdag 1 oktober 2025 07:44 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Eerste vijf minuten ben je gewoon heer en meester.
Oké Klaas.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 06:29 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Schattig. Ik gun andere clubs helemaal niets
Die zit zeker nog tot de volgende interlandperiode op de bank, omdat Kroes weet dat wanneer hij Sjon ontslaat zijn kop er ook af kan gaan.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 08:09 schreef Black-Death het volgende:
Godverdomme nog steeds geen persbericht.
Heb vannacht zelfs gedroomd over die domme idioot.
Ook wel een ultieme faal geweest van Beukers en Kroes. Iedereen riep dit al bij de aanstelling van John.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 08:15 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Die zit zeker nog tot de volgende interlandperiode op de bank, omdat Kroes weet dat wanneer hij Sjon ontslaat zijn kop er ook af kan gaan.
Denk ook wel dat de RVC hier een kwalijke rol in hebben gespeeld en hebben doorgedrukt dat er een Nederlandse trainer moest komen met "Ajax DNA". Blind was het bijvoorbeeld ook niet eens met de aanstelling van Farioli and had F de Boer gewildquote:Op woensdag 1 oktober 2025 08:17 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Ook wel een ultieme faal geweest van Beukers en Kroes. Iedereen riep dit al bij de aanstelling van John.
Puzzelen.
Had je ten minste stabiliteit, die Zuid Europese faalhaas kon je niks van op aanquote:Op woensdag 1 oktober 2025 08:19 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Denk ook wel dat de RVC hier een kwalijke rol in hebben gespeeld en hebben doorgedrukt dat er een Nederlandse trainer moest komen met "Ajax DNA". Blind was het bijvoorbeeld ook niet eens met de aanstelling van Farioli and had F de Boer gewild
Stabiel slecht ja met na elke wedstrijd We HeBbEn GeDoMinEeRd omdat we meer balbezit hadden waar we weinig mee deden.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 08:27 schreef vrijgevochten het volgende:
[..]
Had je ten minste stabiliteit, die Zuid Europese faalhaas kon je niks van op aan
Zouden evenveel prijzen hebben gewonnen.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 08:19 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Denk ook wel dat de RVC hier een kwalijke rol in hebben gespeeld en hebben doorgedrukt dat er een Nederlandse trainer moest komen met "Ajax DNA". Blind was het bijvoorbeeld ook niet eens met de aanstelling van Farioli and had F de Boer gewild
Tja. Als je het zelf niet ziet, lees dan Sjon zijnde in ieder geval gewoon netjes de voorbeschouwing/analyse van BLACKED vooraf. Dan had Sjon wellicht kunnen lezen dat... oh, wacht.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 08:31 schreef Caland het volgende:
Zelfs de keurige autist Pieter BLACKED begint Sjon dom te noemen.
Het verlies zou ook veel groter zijn geweest dit jaar zonder de CL inkomsten.quote:Op woensdag 1 oktober 2025 08:44 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Zouden evenveel prijzen hebben gewonnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |