Jij en ik toch ook?.😄quote:Op dinsdag 30 september 2025 21:25 schreef Watmoetjenou het volgende:
Leuk voor de bühne, maar zodra er oorlog uit zou breken zit mevrouw in een ander land.
Nou ik ga hier geen oorlog afwachten. Dan ga ik lekker op vakansie!quote:Op dinsdag 30 september 2025 21:32 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarheen, ik heb het geld er in elk geval niet voor.
Want als koningin is ze ook de uitvoerende leider van Nederland?quote:Op woensdag 1 oktober 2025 09:40 schreef Pajanus het volgende:
Lol
Het is toch, in het kader van toekomstig leiderschap, enorm belangrijk en waardevol dat zij in de praktijk weet hoe dingen werken?
Het is gewoon een mooie meid, ook toen ze nog een maatje meer hadquote:Op dinsdag 30 september 2025 21:02 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Ze is ook helemaal niet dik meer.
[ afbeelding ]
Nicequote:
quote:FOTOSERIE: Soldaat Amalia van Oranje
https://www.geenstijl.nl/5187987/korporaaltje
Nederland weer een stukje veiliger én trotser want kroonprinses Amalia heeft de Algemene Militaire Opleiding afgerond, en nog succesvol ook. Derhalve is de kroonprinses vandaag bevorderd tot KORPORAAL.
quote:Op donderdag 2 oktober 2025 06:43 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Nice![]()
![]()
Waarom heeft ze trouwens nog geen camouflage? Of krijg je dat later pas als je geslaagd bent als soldaat?
Je doet je naam eer aan.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 14:38 schreef Joopklepzeiker het volgende:
Bij het eerste de beste teken van een echte oorlog zit ze hoog en droog bij Papa en mama in het vliegtuig op weg naar Canada.
quote:
https://nos.nl/artikel/25(...)-willen-impact-makenquote:Op vrijdag 23 januari 2026 18:32 schreef Joppiez het volgende:
Niemand is hier ook maar iets mee opgeschoten behalve Amalia en het koningshuis, leuke marketingstunt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |