ach mensen wisten toch wel dat dit niks zou uitmaken, die hebben deugkrediet gekocht kan die vrouw lekker van dat geld zwarte mannen neuken in zonnige landenquote:Op zondag 16 november 2025 22:38 schreef AchJa het volgende:
"Wij eisen de nacht op!!! Doneer nu!!!"
[ afbeelding ]
Kennelijk liegt hij alles bij elkaar.quote:Op vrijdag 21 november 2025 16:06 schreef capricia het volgende:
[..]
https://www.geenstijl.nl/(...)nneer-hij-geboren-is
Chris Jude.
Je kan toch gewoon zijn DNA vinden in/op de slachtoffers, of ben ik nou achterlijkquote:Op zondag 23 november 2025 13:14 schreef MissButterflyy het volgende:
https://www.nu.nl/misdaad(...)wie-hij-zelf-is.html
Daar gaat waarschijnlijk niks uit komen dus.
quote:Op zondag 23 november 2025 13:14 schreef MissButterflyy het volgende:
https://www.nu.nl/misdaad(...)wie-hij-zelf-is.html
Daar gaat waarschijnlijk niks uit komen dus.
Dit is dus een enorm probleem. Te veel influx, niet genoeg middelen en expertise om dit binnen een acceptabele termijn te doen.quote:Na het korte introductiegesprek met de IND is het in een tweede gesprek de bedoeling om te achterhalen waar iemand daadwerkelijk vandaan komt. Kennisvragen over straat, stad en regio zijn vooral een betrouwbaarheidstoets. Als de persoon in kwestie geen papieren kan aanleveren is het aan het IND om de ware identiteit van een persoon te achterhalen. Maar zoals bij alles in de asielketen zijn ook hier wachtlijsten. De vraag is dus of de man in kwestie überhaupt dit gesprek heeft gevoerd.
Daar gaat het niet om.quote:Op zondag 23 november 2025 13:37 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Je kan toch gewoon zijn DNA vinden in/op de slachtoffers, of ben ik nou achterlijk
Grenscontroles gaan niet DE oplossing zijn.quote:Op zondag 23 november 2025 13:53 schreef FlippingCoin het volgende:
Mooi hoor, van die figuren in dit land waarmee vermoedelijk niet eens het gesprek is geweest waar ze vandaan komen, waarom, en wat ze hier komen doen. Maar wel boos zijn op grenscontroles want dan heb je een paar minuten file en het kost wat centen(vermoedelijk veel minder dan die figuren binnen laten kost).
Het is wel opvallend inderdaad hoeveel mensen dit verhaal direct kritiekloos voor waar aannemen. Hij heeft er zelf alle belang bij een zo zielig mogelijk verhaal op te hangen.quote:Op zaterdag 22 november 2025 08:35 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Kennelijk liegt hij alles bij elkaar.
Wel als ze waterdicht zijn en iedereen gecontroleerd wordt, weggestuurd of geregistreerd is die in Nl rondloopt.quote:Op zondag 23 november 2025 13:58 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Grenscontroles gaan niet DE oplossing zijn.
In die hele route genoeg mogelijkheden om hem te weigeren.quote:. Hoe hij hier precies is gekomen, kan hij ook al niet helemaal reproduceren. "Vermoedelijk is ‘Chris’ vanuit Nigeria via een van de vluchtelingenroutes via Niger en Algerije en/of Libië naar Tunesië gereisd. Hoe hij de reis van ruim 5000 kilometer door de Sahara heeft afgelegd lijkt niet meer na te gaan." Daarna per boot naar Europa, waar hij na een tocht door Italië en Duitsland in Nederland aankomt, en op 21 juni jongstleden wordt "geregistreerd" bij het altijd goedgeorganiseerde en geheel waterdichte aanmeldcentrum in Ter Apel. Koud twee maanden later, op 20 augustus, vermoordt hij Lisa. Dat is inmiddels drie maanden geleden, en eigenlijk zijn we nog geen stap verder.
Dikke zeug. Die hoeft zich geen zorgen te maken op straatquote:Op zondag 16 november 2025 22:38 schreef AchJa het volgende:
"Wij eisen de nacht op!!! Doneer nu!!!"
[ afbeelding ]
Wat dan wel?quote:Op zondag 23 november 2025 13:58 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Grenscontroles gaan niet DE oplossing zijn.
Wie heeft deze reis bekostigd? En waarom?quote:Op zondag 23 november 2025 14:00 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wel als ze waterdicht zijn en iedereen gecontroleerd wordt, weggestuurd of geregistreerd is die in Nl rondloopt.
Dan was deze zaak niet eens gebeurd.
Nu is dat heel moeilijk maar niet onmogelijk
Lees het verhaal maar:
[..]
In die hele route genoeg mogelijkheden om hem te weigeren.
wat weet jij daar nou vanquote:Op zondag 23 november 2025 13:58 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Grenscontroles gaan niet DE oplossing zijn.
Een smokkelaar is betaalt door iemand, misschien een weldadigheidstichting betaald van ons belastinggeld.quote:Op zondag 23 november 2025 14:31 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Wie heeft deze reis bekostigd? En waarom?
Niet te bewijzen nee, dus mag niet meegenomen worden in de afweging van de rechter.quote:Op zondag 23 november 2025 13:59 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Het is wel opvallend inderdaad hoeveel mensen dit verhaal direct kritiekloos voor waar aannemen. Hij heeft er zelf alle belang bij een zo zielig mogelijk verhaal op te hangen.
Er is niet genoeg mankracht om waterdichte grenscontroles uit te voeren, dat is al vaak genoeg in het nieuws geweest. Er zijn talloze manieren alsnog een land binnen te komen.quote:Op zondag 23 november 2025 14:35 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
wat weet jij daar nou van
lol
In ieder geval de figuren zonder fatsoenlijke papieren weer terug sturen.quote:
Oh dat is wel bijzonder dan dat ze de Europese buitengrenzen met 10.000 man gaan beschermen maar wij te weinig mankracht hebben om de Nederlandse grens te beschermen.quote:Op zondag 23 november 2025 15:16 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Er is niet genoeg mankracht om waterdichte grenscontroles uit te voeren, dat is al vaak genoeg in het nieuws geweest. Er zijn talloze manieren alsnog een land binnen te komen.
Had je toch moeten weten voor je persoonlijk naar mij gaat zitten sneren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |