Tuurlijkquote:Op donderdag 25 september 2025 11:15 schreef Innisdemon het volgende:
Het lijkt erop dat je toch even door de zure ' wachtrij' appel van de rechtsbijstand heen moet.
Zijn wellicht andere contactmogelijkheden? (bel-me-terug optie, email, contactformulier)?
Dit is wat zij zegt.quote:Op donderdag 25 september 2025 11:15 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Contact opnemen met het Juridisch Loket. In elke (grote) stad van Nederland wel te vinden.
Enne, die achteroprijdende auto heeft geen poot om op te staan, zelfs als hij geen schadeformulier invult (waarom eigenlijk niet?).
M.a.w.: de gevraagde stappen volgen en vervolgens het resultaat afwachten.
En vergeet haar eigen (auto)verzekeraar niet in te lichten.
Contactformulier al ingevuld en er is geen bel me terug optie bij allianz. Wat een gedoe allemaal... als jij geld verschuldigd bent komen ze met zn alle op je af maar als je hun nodig hebt zijn ze nergens te bereikenquote:Op donderdag 25 september 2025 11:15 schreef Innisdemon het volgende:
Het lijkt erop dat je toch even door de zure ' wachtrij' appel van de rechtsbijstand heen moet.
Zijn wellicht andere contactmogelijkheden? (bel-me-terug optie, email, contactformulier)?
Toch maar even geduld hebben.quote:Op donderdag 25 september 2025 11:41 schreef Policy3 het volgende:
[..]
Contactformulier al ingevuld en er is geen bel me terug optie bij allianz. Wat een gedoe allemaal... als jij geld verschuldigd bent komen ze met zn alle op je af maar als je hun nodig hebt zijn ze nergens te bereiken
Als iemand zo'n bijdehand berichtje naar me stuurt, dan zou ik met liefde m'n volledige spaargeld aan een advocaat overmaken om deze zaak te winnen. Wat uiteraard niet betekent dat dit een goed idee isquote:Op donderdag 25 september 2025 11:26 schreef Policy3 het volgende:
[..]
Dit is wat zij zegt.
[ afbeelding ]
Lijkt mij toch te gek voor woorden? De voorste auto wilt getuigen dat er schade is en zij komt aan met dit?
Ik heb dit berichtje even door een AI-detector gehaald, en die concludeert: "95% of text is likely AI".quote:Op donderdag 25 september 2025 11:26 schreef Policy3 het volgende:
[..]
Dit is wat zij zegt.
[ afbeelding ]
Lijkt mij toch te gek voor woorden? De voorste auto wilt getuigen dat er schade is en zij komt aan met dit?
Nou, stap 1 is gezet: ze hebben het voorval erkend. Da's al mooi !quote:Op donderdag 25 september 2025 11:26 schreef Policy3 het volgende:
[..]
Dit is wat zij zegt.
[ afbeelding ]
Lijkt mij toch te gek voor woorden? De voorste auto wilt getuigen dat er schade is en zij komt aan met dit?
Heel vreemd trouwens om naar artikel 6:95 (en 6:162) te verwijzen als je juist wil betogen dat er géén schade is. Dan gebruikt de beunhaas in kwestie kennelijk ook nog eens een heel matige AI. Mijn AI verwijst naar art. 150 Rechtsvordering dat grofweg 'wie eist, bewijst' zegt, en hier dus inderdaad meer van toepassing lijkt: je zusje zal moeten bewijzen dat de schade veroorzaakt is door de beunhaas. Als de voorste bestuurster kan bevestigen dat er wél schade was geconstateerd, dan sta je waarschijnlijk vrij sterk.quote:Op donderdag 25 september 2025 11:26 schreef Policy3 het volgende:
[..]
Dit is wat zij zegt.
[ afbeelding ]
Lijkt mij toch te gek voor woorden? De voorste auto wilt getuigen dat er schade is en zij komt aan met dit?
Dit.quote:Op donderdag 25 september 2025 12:27 schreef koemleit het volgende:
Ik denk dat rechtsbijstand niet nodig is.
Gewoon schadeformulier alleen zelf invullen en opsturen inclusief evt ondersteunend bewijs(foto's, contactgegevens getuige etc). Daarbij het verhaal dat tegenstander niet wil invullen en contactgegevens tegenstander.
Ik denk dat vrijwel elke verzekering dit voor je afhandelt.
even voor mijn beeldvorming;quote:Op donderdag 25 september 2025 11:05 schreef Policy3 het volgende:
Twee dagen geleden stond mijn zusje stil voor een rood verkeerslicht. Voor haar stond nog een auto stil. De auto achter mijn zusje is met dusdanige kracht tegen haar aangereden dat haar auto doorschoof en de auto vóór haar raakte.
De voorste auto en de achteropkomende auto hebben geen schade, maar de auto van mijn zusje heeft zowel voor- als achteraan schade aan de bumpers (zichtbare scheuren en de bumper zit los). Er zijn foto’s genomen en contactgegevens uitgewisseld.
Omdat mijn zusje erg geschrokken was, wist ze niet goed hoe te handelen. Ze heeft foto’s gemaakt van haar auto en van de andere betrokken auto’s, maar had geen schadeformulier bij zich. Met de achteroprijdende bestuurder is toen afgesproken om het schadeformulier de volgende dag in te vullen.
De dag erna heeft mijn zusje de betreffende bestuurder geappt, maar deze weigerde alsnog om het schadeformulier in te vullen. Mijn zusje heeft daarop contact opgenomen met de bestuurder van de voorste auto, haar het verhaal uitgelegd en gevraagd of zij getuige wil zijn. Dat heeft zij bevestigd.
Allianz gebeld zij verwezen naar de rechtsbijstand.
Rechtsbijstand geprobeerd te bereiken, maar tot nu toe alleen lange wachttijden en verbreken van de verbinding.
Naar de politie gegaan om aangifte te doen politie gaf aan dat dit geen strafrechtelijk maar een civiel/juridisch geschil is en verwees naar het Juridisch Loket.
Wat moet ik doen?
je was me voor. precies dit.quote:Op donderdag 25 september 2025 12:27 schreef koemleit het volgende:
Ik denk dat rechtsbijstand niet nodig is.
Gewoon schadeformulier alleen zelf invullen en opsturen inclusief evt ondersteunend bewijs(foto's, contactgegevens getuige etc). Daarbij het verhaal dat tegenstander niet wil invullen en contactgegevens tegenstander.
Ik denk dat vrijwel elke verzekering dit voor je afhandelt.
Niet meer verder mee communiceren. Jij/zus zorgt dat je alles in het werk hebt gesteld om het zo netjes mogelijk af te handelen, stuurt het schadeformulier met foto's en dat bericht naar de verzekeraar en die handelen de rest af.quote:Op donderdag 25 september 2025 11:26 schreef Policy3 het volgende:
[..]
Dit is wat zij zegt.
[ afbeelding ]
Lijkt mij toch te gek voor woorden? De voorste auto wilt getuigen dat er schade is en zij komt aan met dit?
En wat doe je dan met die (extra) getuige die de tegenpartij op eens erbij verzonnen heeft? Dat hebben wij dus een keer gehad.quote:Op donderdag 25 september 2025 13:56 schreef freak1 het volgende:
[..]
even voor mijn beeldvorming;
er zijn dus fotos gemaakt onmiddelijk na de aanrijding met een telefoon (dus time en datestamped) waarop de schade aan de auto van je zusje duidelijk te zien is en ook de autos van alle 3 de partijen inclusief kentekens?
oftewel, je zusje kan dus aantonen met fotos dat alle 3 de autos daar waren, en er schade is ontstaan?
zoja, geen probleem. lekker schadeformulier invullen, alle gegevens van de tegenpartij invullen voor zover bekend en indien. vermeld erbij dat de tegenpartij weigert het formulier in te vullen en te ondertekenen. dat is lekker het probleem van de verzekering. vermeld dat je fotos op je telefoon hebt voorzien van tijd en datum van het ongeval, waarop de schade te zien is en alle autos en dat ter plekke de tegenpartij heeft aangegeven het formulier te willen ondertekenen. stuur ook dat laffe appje mee en meld dat dit de instelling de volgende dag was.
op dat moment gaat de tegenpartij een probleem hebben.
een misvatting is dat je het op het schadeformulier het met elkaar eens moet zijn. dat vinden verzekeringsmaatschappijen wel fijn, maakt het makkelijker, maar als jij een andere visie op het ongeval hebt dan mag je die ingeven. je bent echter wel verplicht mee te werken aan het invullen van een formulier. dat eist je eigen verzekering van je.
dus wat er dan gaat gebeuren is dat de verzekering van je zusje gaat verhalen bij de verzekering van de tegenpartij. die gaat zeggen ja maar ho, wij weten van niks. ja zegt de maatschappij van je zusje dan, dat kan zo wezen, hier is het formulier, hier zijn de fotos, hier is de getuige, en hier is de instelling van uw client.
dan zal de verzekering van de tegenpartij als de wiedeweerga aan de gang moeten. en die zal heel duidelijk aan de tegenpartij melden dat ze dat formulier zsm moeten invullen.
tot aan dat punt heb je alle tijd om eens contact te zoeken met de rechtsbijstand. heb je wel module verkeer? dat is vaak een aparte module...
wilt --> wilquote:Op donderdag 25 september 2025 11:26 schreef Policy3 het volgende:
[..]
Dit is wat zij zegt.
[ afbeelding ]
Lijkt mij toch te gek voor woorden? De voorste auto wilt getuigen dat er schade is en zij komt aan met dit?
De verzekering laten uitzoeken.quote:Op vrijdag 26 september 2025 08:22 schreef 215 het volgende:
[..]
En wat doe je dan met die (extra) getuige die de tegenpartij op eens erbij verzonnen heeft? Dat hebben wij dus een keer gehad.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |