SPOILER: Oorspronkelijke OPOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:
LIVESTREAM
Bekijk deze YouTube-video
Heeft Moskou dan ongelijkquote:
quote:Russia says two-state solution only way to solve Middle East conflict
https://www.timesofisrael(...)iddle-east-conflict/
Dit is een goede ontwikkeling. De 3e wet van Croughs in werking.quote:
and so it begins..quote:Op dinsdag 23 september 2025 22:42 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Dit is de inclusieve samenleving van Labour.
Dit is van april 2024.quote:Op dinsdag 23 september 2025 22:42 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Dit is de inclusieve samenleving van Labour.
quote:Onthuld: Amerikaans plan van 21 punten voor het beëindigen van de oorlog in Gaza en het creëren van een pad naar een Palestijnse staat
Het Amerikaanse voorstel om de oorlog in Gaza te beëindigen moedigt de Palestijnen aan om in de Gazastrook te blijven en voorziet in de creatie van een pad naar een toekomstige Palestijnse staat, zo blijkt uit een kopie van het plan dat The Times of Israel in handen heeft gekregen, meldt Times of Israel.
Het document met 21 punten dat de VS eerder deze week tijdens een bijeenkomst van de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties deelde met een handvol Arabische en islamitische landen, bevat ook clausules die de afgelopen maanden centraal hebben gestaan in verschillende voorstellen van verschillende belanghebbenden – van de vrijlating van alle gijzelaars tot het afzetten van Hamas.
Maar het besluit om Palestijnen expliciet aan te moedigen in Gaza te blijven, was de kroon op een grote ontwikkeling voor de Trump-regering op dit gebied. In februari choqueerde Trump namelijk een groot deel van de wereld door te praten over de Amerikaanse overname van Gaza en de permanente verplaatsing van de gehele bevolking van ongeveer twee miljoen mensen.
Een nucleaire macht is zo bang voor babymelk dat ze met drones en dit soort grappen aan moeten vallen. Door dit soort pesterijen en hysterische retoriek varen er nu meerdere Navo schepen richting de vloot om mee te gaanquote:Op woensdag 24 september 2025 12:21 schreef Aether het volgende:
Gaza Flotilla bestookt met ABBA
https://www.geenstijl.nl/(...)la-bestookt-met-abba
[ x ]
Deze radicale activisten hebben simpelweg geen reden om even richting een oorlogsgebied in te gaan. Dat is levensgevaarlijk en men heeft er niets te zoeken, behalve dan natuurlijk de poging om deze situatie te gebruiken voor wat extra cloud-chasing.quote:Op zondag 28 september 2025 09:48 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Een nucleaire macht is zo bang voor babymelk dat ze met drones en dit soort grappen aan moeten vallen. Door dit soort pesterijen en hysterische retoriek varen er nu meerdere Navo schepen richting de vloot om mee te gaan
Het blijft bijzonder dat er nooit een flotilla was voor bijvoorbeeld Syrië of Soedan.quote:
quote:Op zondag 28 september 2025 10:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het blijft bijzonder dat er nooit een flotilla was voor bijvoorbeeld Syrië of Soedan.
quote:
quote:Aan boord is ook onze medelander Mohammed Kotes en die zal een zeer warm onthaal krijgen van de Israëli’s omdat hij gezien wordt als de opvolger van Aboe Eenarm, en de aanstichter zou zijn van de jodenjacht in Amsterdam, rond de wedstrijd tussen Ajax en Maccabi.
https://www.geenstijl.nl/(...)er-op-de-hamas-vloot
Die gaan ze liquideren zodra die bootjes vol met gekkies de kust naderen , en nog een paar meer.quote:
dit is wel heel ziekquote:Op dinsdag 23 september 2025 22:42 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Dit is de inclusieve samenleving van Labour.
Het is ergens wel grappig hoe links zich zo voor dat karretje laat spannen.quote:Op zondag 28 september 2025 15:16 schreef Richestorags het volgende:
Verrassend zeg. Palestina-activisme kan weer eens gelinkt worden aan Hamas en radicale Islam. Uiteindelijk is het altijd terug te herleiden naar de Islam.
verbaast me dat de politie daar niet gewoon met scherp schietquote:Op zondag 28 september 2025 17:12 schreef Lospedrosa het volgende:
Laatst zei iemand op NWS dat er in de EU geen No-Go zones waren of iig gebieden waar de politie niet meer de geweldsmacht heeft.
Nou:
https://www.instagram.com/reel/DOWfbcaiUBp/
als die mensen echt menen dat die er niet zijn hebben die echt een enorm bord voor hun kop.quote:Op zondag 28 september 2025 17:12 schreef Lospedrosa het volgende:
Laatst zei iemand op NWS dat er in de EU geen No-Go zones waren of iig gebieden waar de politie niet meer de geweldsmacht heeft.
Nou:
https://www.instagram.com/reel/DOWfbcaiUBp/
Sta ik toch liever hier:
https://www.instagram.com/reel/DPCKuCgCEY6/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |