Ik heb laatst iets relatief groot verzonden (doos van het product zelf was 50x40 ofzo, en daar heb ik nog een stevige, grotere doos omheen gedaan). Is prima verlopen.quote:Op vrijdag 10 oktober 2025 21:36 schreef amaranta het volgende:
Hebben jullie ervaring met het versturen van hele grote pakketten ?
Via vintedgo
Ja, dit is volgens mij wel een stuk groter. Maar ik ga gewoon proberen. De persoon heeft acht stuks beddengoed gekocht en dat kan ik gewoon niet klein verpakken. Ik begrijp ook niet waarom ze niet voor DHL heeft gekozen of zo. Die nemen wel grote pakketten aan. Maar ik probeer het gewoon en we zien wel.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 07:48 schreef eponine het volgende:
[..]
Ik heb laatst iets relatief groot verzonden (doos van het product zelf was 50x40 ofzo, en daar heb ik nog een stevige, grotere doos omheen gedaan). Is prima verlopen.
Eventueel vacuüm verpakken om het volume kleiner te maken?quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 08:34 schreef amaranta het volgende:
[..]
Ja, dit is volgens mij wel een stuk groter. Maar ik ga gewoon proberen. De persoon heeft acht stuks beddengoed gekocht en dat kan ik gewoon niet klein verpakken. Ik begrijp ook niet waarom ze niet voor DHL heeft gekozen of zo. Die nemen wel grote pakketten aan. Maar ik probeer het gewoon en we zien wel.
Ja, ik ga het eerst zo proberen, maar als dat niet lukt, dan ga ik het inderdaad vacuüm doen.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 08:49 schreef eponine het volgende:
[..]
Eventueel vacuüm verpakken om het volume kleiner te maken?
Ja die worden steeds erger..laatste pakket duurde 27 dagen tot levering!!! Was gewoon hier in nl. GIng van depot naar depot mega raar.quote:Op woensdag 8 oktober 2025 09:00 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
VintedGo (vroeger Homerr). Ook drama.
Dat, ja. Van NL naar NL duurt met VintedGo langer dan van Zuid-Frankrijk naar hier met elke andere vervoerder (zelfs MondialRelay is soms sneller).quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 11:18 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Ja die worden steeds erger..laatste pakket duurde 27 dagen tot levering!!! Was gewoon hier in nl. GIng van depot naar depot mega raar.
Iemand die iets bij jou koopt weet dat toch nietquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 11:44 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Dat, ja. Van NL naar NL duurt met VintedGo langer dan van Zuid-Frankrijk naar hier met elke andere vervoerder (zelfs MondialRelay is soms sneller).
Klaag over Vinted algemeen: mensen denken écht dat ik voor een kledingstuk van ¤3 op en neer fiets (20 mins enkele reis) naar een pakketpunt. Krankzinnig.
Als iemand iets te koop aanbiedt voor 3 euro verwacht ik inderdaad dat die het ook verzend.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 11:44 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Dat, ja. Van NL naar NL duurt met VintedGo langer dan van Zuid-Frankrijk naar hier met elke andere vervoerder (zelfs MondialRelay is soms sneller).
Klaag over Vinted algemeen: mensen denken écht dat ik voor een kledingstuk van ¤3 op en neer fiets (20 mins enkele reis) naar een pakketpunt. Krankzinnig.
Dat Duitsland nu ook mee doet is een verademingquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 09:02 schreef Discombobulate het volgende:
Die Fransen vertikken het om wat uit te willen geven zeg.
Klopt, ik bedoelde dat ik een item te koop had staan voor bijna een tientje, toen iemand ging bieden. Uiteindelijk boden ze 3 euro en zei ik: "Als je DPD kiest, heb je een deal. MondialRelay en VintedGo zijn te ver weg voor zo'n klein bedrag."quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 12:42 schreef amaranta het volgende:
[..]
Iemand die iets bij jou koopt weet dat toch niet
Ik had diegene die zo laag ging bieden al nooit geantwoord. Ik vind die 60% die je via het systeem kunt bieden over het algemeen al veel te laag. Mensen die dat binnen een minuut nadat ik het item heb geplaatst al gaan bieden vind ik ook een beetje sneu.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 19:13 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Klopt, ik bedoelde dat ik een item te koop had staan voor bijna een tientje, toen iemand ging bieden. Uiteindelijk boden ze 3 euro en zei ik: "Als je DPD kiest, heb je een deal. MondialRelay en VintedGo zijn te ver weg voor zo'n klein bedrag."
Niks meer van gehoord.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |