Dat komt helaas vaak voor...quote:Op zondag 21 september 2025 13:30 schreef ieniminimuis het volgende:
En ik heb altijd dat alles in hetzelfde jaar aan vervanging toe is![]()
Tevens duur jaar want hond
Paar hapjes voor op tafel, beetje ijsthee, frisdrank en misschien wat alcoholische dranken voor de mensen die dat willen. Men neemt maar wat de koelkast schaft zeg ik dan altijdquote:Op zondag 21 september 2025 13:31 schreef Ama het volgende:
Ik ben er eigenlijk helemaal niet mee bezig dat er zaterdag allemaal mensen op visite komen maar dat het wellicht wel handig is dat ik dan ook eten en drinken in huis heb.
Ik weet wel dat ik visite krijg voor mijn verjaardag maar het voelt meer alsof het nog 2 weken duurt ofzo.
Als je het lang genoeg draagt wordt het ook weer retro.quote:Op zondag 21 september 2025 13:26 schreef ieniminimuis het volgende:
Nadeel van goede spullen kopen die jaren mee gaan is dat je er jaren mee doet en dat als je ze wilt vervangen je ineens weer een shitload aan geld kwijt bent.
En meer geld waard. Kijk maar eens waarvoor jaren 80/90 skipakken tegenwoordig worden verkocht... Betaal je meer voor dan toen het nieuw in de winkel lag.quote:Op zondag 21 september 2025 13:35 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Als je het lang genoeg draagt wordt het ook weer retro.
Kapot is het meer en versletenquote:Op zondag 21 september 2025 13:35 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Als je het lang genoeg draagt wordt het ook weer retro.
Ik zag die pakken vorig jaar in een kringloopwinkel in de etalage en ze waren geweldigquote:Op zondag 21 september 2025 13:38 schreef WrappedEuphoria het volgende:
[..]
En meer geld waard. Kijk maar eens waarvoor jaren 80/90 skipakken tegenwoordig worden verkocht... Betaal je meer voor dan toen het nieuw in de winkel lag.
Zijn inderdaad geweldig. En ja, is ook een ding van mij dat ik het gewoon heel fijn vind om in huis aan te hebben als de temperatuur dat toestaat. Maar wel een ding dat het zoveel moet kosten helaas.quote:Op zondag 21 september 2025 13:43 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik zag die pakken vorig jaar in een kringloopwinkel in de etalage en ze waren geweldig
25 euro per jaarquote:Op zondag 21 september 2025 13:43 schreef CherryLips het volgende:
Ik ga de vierde winter in met m'n jas van honderd euro
quote:Op zondag 21 september 2025 13:43 schreef CherryLips het volgende:
Ik ga de vierde winter in met m'n jas van honderd euro
Altijd weinig keus voor ons slangenquote:Op zondag 21 september 2025 14:26 schreef bitterbal het volgende:
hebben jullie het over winterjassen?
Ja weinig modieuze winterjassen voor onsquote:Op zondag 21 september 2025 14:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Altijd weinig keus voor ons slangen
Ja...quote:Op zondag 21 september 2025 14:45 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja weinig modieuze winterjassen voor ons
Dat je thuiskomt en je huid valt eraf bij de kapstok.quote:Op zondag 21 september 2025 14:45 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Ja weinig modieuze winterjassen voor ons
Ka de herfst begint langzaam, dan kun je alweer over winterjassen nadenkenquote:Op zondag 21 september 2025 14:26 schreef bitterbal het volgende:
hebben jullie het over winterjassen?
Ja dat snap ik. Beetje respectabele slang gaat toch niet in een sok naar buitenquote:Op zondag 21 september 2025 14:46 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja...
In de winkel laatst zei zo'n verkoper: Kun je niet gewoon een heel lange wollen sok aandoen?
Ben woedend weggeslidderd.
mis ik niet :pquote:Op zondag 21 september 2025 14:49 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ka de herfst begint langzaam, dan kun je alweer over winterjassen nadenken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
Hier is het maar 14 graden.quote:Op zondag 21 september 2025 15:08 schreef CherryLips het volgende:
Het is zestien gradenwat een verschil ineens met gisterochtend en eergisteren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |