Dat is de charme voor bepaalde vrouwen, sterke man die iedereen in elkaar tikt maar natuurlijk niet haar want zij is speciaal.quote:Op dinsdag 1 september 2026 12:18 schreef MMaRsu het volgende:
Gezellige kerel dit
Al die vrouwen die ook voor zo'n minkukel vallenje doet het jezelf aan dom kind
Ik denk dat je als vrouw niet verbaasd moet zijn als je kickboxende, mensen belagende en mishandelende kerel jou wel lief zal behandelenquote:Op dinsdag 1 september 2026 14:11 schreef Qarrad het volgende:
Ah, en we zijn alweer aan het zeiken op vrouwen in plaats van op loslopende degeneraten als Hari.
Vroeg of laat lopen al die Marokkaanse "rolmodellen" tegen de lamp. Erg jammerlijk.quote:Op dinsdag 1 september 2026 15:28 schreef AFA2022 het volgende:
In zijn beste jaren was Badr Hari zonder twijfel een van de meest spectaculaire vechters in het zwaargewicht kickboksen. Explosiviteit, techniek, koelbloedigheid, hij had het allemaal. Veel tegenstanders waren al “gebroken” voordat de bel ging, simpelweg door zijn aanwezigheid. Het is daarom des te jammer en triest dat hij zich buiten de ring ernstig misdroeg en geweld niet schuwde.
Voor de jeugd, zeker binnen de Marokkaanse diaspora, had hij een rolmodel kunnen zijn dat liet zien hoe je met discipline en toewijding de absolute top bereikt. Echt jammer en een gemiste kans voor een positieve bijdrage aan de maatschappij.
Denk dat hij vroeg of laat de verkeerde tegenkomt met alle gevolgen van dien...
Jammerlijk is een groot woord in die context.quote:Op dinsdag 1 september 2026 15:29 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Vroeg of laat lopen al die Marokkaanse "rolmodellen" tegen de lamp. Erg jammerlijk.
Er zijn er nog wel een paar maar dat benne vrouwkes of Marokko-verraders dus die tellen nietquote:Op dinsdag 1 september 2026 23:49 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Jammerlijk is een groot woord in die context.
Het bevestigt eerder, jammerlijk, wat voor gaajes volk marokkanen zijn. Al die rolmodelletjes die van hun sokkeltje vallen iedere keer.
Ik denk dat iedereen het ermee eens is dat Hari best een flinke tijd uit de maatschappij mag worden genomen en dat iedereen ook weet dat hij de dader is.quote:Op dinsdag 1 september 2026 14:11 schreef Qarrad het volgende:
Ah, en we zijn alweer aan het zeiken op vrouwen in plaats van op loslopende degeneraten als Hari.
Ahhhhh.quote:Op woensdag 2 september 2026 06:29 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik denk dat iedereen het ermee eens is dat Hari best een flinke tijd uit de maatschappij mag worden genomen en dat iedereen ook weet dat hij de dader is.
Maar waarom moeten we doen alsof de vrouw in kwestie geen uiterst domme beslissing heeft genomen door bij hem te zijn, toch weer de bad boy? Er zijn genoeg vrouwen die met reden niet op Badr Hari zouden vallen. Hij had al een omvangrijk cv van mishandeling bij beide geslachten.
Je wordt niet gedwongen om bij hem te zijn.
Wie zegt dat? Houd het bij de feiten, niet je eigen interpretatie hiervan.quote:Op woensdag 2 september 2026 07:04 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ahhhhh.
Verdiend ze dan die klappen?
Waar zie jij een belerend vingertje?quote:Of een belerend vingertje achteraf?
De constatering dat Badr Hari een omvangrijk strafblad had en een reputatie als bad boy voordat hij een relatie aanging is geen victim blaming.quote:Wordt jij nu gedwongen nu te gaan victim blamen?
Jazeker. Maar we praten hier niet over iemand die 15 is.quote:Hij heeft nu een veel jongere vriendin, ben jij nooit jong en naïef geweest?
Dat is letterlijk wat ik zeg. En dat wetende, moet je zo'n kerel dus maar beter gewoon vermijden.quote:We hoeven er geen mening over te hebben verder. Hij is degene die zijn poten niet kan thuislaten, en dat is niet alleen bij zijn (ex) partners.
Dat soort kerels heeft een neus voor jongere naïeve vrouwen die denken dat het met hem wel anders gaat zijn.quote:Op woensdag 2 september 2026 07:25 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Wie zegt dat? Houd het bij de feiten, niet je eigen interpretatie hiervan.
[..]
Waar zie jij een belerend vingertje?
[..]
De constatering dat Badr Hari een omvangrijk strafblad had en een reputatie als bad boy voordat hij een relatie aanging is geen victim blaming.
[..]
Jazeker. Maar we praten hier niet over iemand die 15 is.
[..]
Dat is letterlijk wat ik zeg. En dat wetende, moet je zo'n kerel dus maar beter gewoon vermijden.
Jij wil zielige, naïeve slachtoffers en brute daders zien. Dat is jouw wereldbeeld. Dat mag. Maar dan moet je niet verbaasd zijn dat er mensen zijn die daar anders naar kijken.
Je leest niet maar bent bevangen door je eigen emoties. Ik heb één reactie geplaatst waarin het eerste wat ik zei is dat hij jaren de maatschappij uit genomen moet worden en dat hij vele mishandelingen op zijn naam heeft staan.quote:Op woensdag 2 september 2026 07:30 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat soort kerels heeft een neus voor jongere naïeve vrouwen die denken dat het met hem wel anders gaat zijn.
Hij is degene die anderen slaat, trapt, mishandeld en jij kan het alleen maar hebben over de ‘domme’ vrouwen die op hem vallen.
Ik vind daar wel wat van ja.
Ik ben niet emotioneel, zou je die projectie aub voor je kunnen houden?quote:Op woensdag 2 september 2026 07:37 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je leest niet maar bent bevangen door je eigen emoties. Ik heb één reactie geplaatst waarin het eerste wat ik zei is dat hij jaren de maatschappij uit genomen moet worden en dat hij vele mishandelingen op zijn naam heeft staan.
Je bent nu gewoon de feiten aan het verdraaien omdat je niet bereid bent zonder emotie deze discussie te voeren. Dat ga je maar met iemand anders doen of afkoelen.
Die jonge en naïeve vrouwen waar jij het over hebt mogen volgens de wet kinderen baren, auto's besturen, werken en het leger in maar zijn ineens compleet naïef als het om een seriemishandelaar gaat? Ook dat hoort bij de keuzevrijheid.
En voor de goede orde: de man die door hem mishandeld is omdat hij een grote bek had over Estelle Gullit vind ik net zo dom. Bepaalde types moet je gewoon vermijden. Daar is niks controversieels aan.
Ok ze is een naïef zielig hertje zonder keuzevrijheid en hij het brute beest en jij reageert alleen op de inhoud.quote:Op woensdag 2 september 2026 07:52 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik ben niet emotioneel, zou je die projectie aub voor je kunnen houden?
En zulke types weten precies bij welke vrouwen ze moeten zijn om verhalen op te hangen over dat hij nu echt anders gaat zijn.
Vaak hebben zulke goedgelovige vrouwen een jeugd waarin mishandeling ook schering en inslag was en weten ze niet beter, het is eigenlijk triest en sneu voor ze, in plaats van ‘dom’ en ‘ze had maar bij hem uit de buurt moeten blijven’
Dat is victim blamen, hetzelfde als het korte rokje en het laat over straat fietsen. Waarom had ze dat niet zien aankomen, laten we het vooral DAAR over hebben.![]()
Ik vind je opmerking over die Koen ook best dom eigenlijk.
Die is echt heel zwaar mishandeld en wat er nu waar is over wat er voor die mishandeling wel of niet gezegd is; geen idee.
‘Gewoon bij uit de buurt blijven’.
God. Wat is de wereld toch simpel met zo’n wereldbeeld.
Mijn vraag is eerder: waarom moet dat altijd zo krampachtig benoemd worden? In elk topic waarin een vrouw mishandeld wordt melden zich dezelfde users met ditzelfde argument en ik vraag me oprecht af wat ze eruit denken te halen.quote:Op woensdag 2 september 2026 06:29 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ik denk dat iedereen het ermee eens is dat Hari best een flinke tijd uit de maatschappij mag worden genomen en dat iedereen ook weet dat hij de dader is.
Maar waarom moeten we doen alsof de vrouw in kwestie geen uiterst domme beslissing heeft genomen door bij hem te zijn, toch weer de bad boy? Er zijn genoeg vrouwen die met reden niet op Badr Hari zouden vallen. Hij had al een omvangrijk cv van mishandeling bij beide geslachten.
Je wordt niet gedwongen om bij hem te zijn.
Ja, laten we zware mishandeling, bedreiging en stalking even gelijk stellen aan het aangaan van een relatie met een foute man. Dat is net zo fout ofzo?quote:Op woensdag 2 september 2026 08:26 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Ok ze is een naïef zielig hertje zonder keuzevrijheid en hij het brute beest en jij reageert alleen op de inhoud.
Als je wil redeneren dat zij geen enkele handelingsvrijheid heeft, kan je net zo goed redeneren dat hij dat ook niet heeft en hij ook gedreven wordt door zijn demonen, zijn jeugd en zijn complexen. Waar staan we dan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |