Waarom verkopen ze extra friet in Tiel? Niemand koopt friet in Tiel!quote:Meer bier, fris en friet moet gratis festival Appelpop overeind houden
Appelpop, het grootste gratis festival van Nederland bestaat al meer dan dertig jaar. Maar dat er nog dertig volgen is zeker geen vanzelfsprekendheid. "Appelpop hangt aan een zijden draadje", zegt voorzitter Kees van Keulen, die voor komende editie een list heeft bedacht.
Het festival, dat plaatsvindt in Tiel, hoopt door een extra steuntje in de rug van het publiek te kunnen blijven bestaan. "We hebben veel jaren met een goede buffer kunnen draaien, maar de kosten sinds covid zijn enorm gestegen en het geld moet ergens vandaan komen", legt Van Keulen uit. Zijn oproep aan bezoekers: koop méér bier, fris en friet.
…
Bierprijs
Kostenstijging is niets nieuws voor de sector, maar het valt Schans op dat nu op alle fronten de prijzen stijgen. "Vergunningen, toeristenbelasting, de inkoop van bier. Alles wordt duurder".
Ook op Appelpop is de bierprijs gestegen: waar je vorig jaar 3,99 euro betaalde voor een biertje, tel je dit jaar 4,20 euro neer. Toch hoopt Kees van Keulen dat men bereid is wat extra uit te geven op het terrein. "Van 8 jaar tot 88 jaar, iedereen kan naar binnen. Je hoeft geen geld te hebben om te komen kijken, maar we hopen dat mensen een tientje of het liefst twintig euro extra hebben om uit te geven."
En als je invult www.ishetfriet.nlquote:
Mwa, 4,20 heb ik best over voor een biertje op een festival met gratis entree.quote:Op zondag 14 september 2025 14:58 schreef SebbeSwensje het volgende:
Wat een geld voor een biertje, leven we tegenwoordig in Zimbabwe ofzo?
In eerste instantie dacht ik ook dat dat aan de prijs was, maar het festival is gratis toegankelijk.quote:Op zondag 14 september 2025 14:58 schreef SebbeSwensje het volgende:
Wat een geld voor een biertje, leven we tegenwoordig in Zimbabwe ofzo?
oké, academische werkhouding, dus toch even geklikt. Het antwoord zal je niet verbazen:quote:Op zondag 14 september 2025 15:03 schreef drakin het volgende:
[..]
En als je invult www.ishetfriet.nl
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Roses are red, violets are blue. Invalid character '}' at line 32
quote:Op zondag 14 september 2025 15:17 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
oké, academische werkhouding, dus toch even geklikt. Het antwoord zal je niet verbazen:Uiteraard, je moet het wel in balans houden dit uiterst zorgvuldige onderzoek. Maar het is goed om te weten dat het in zowel de Nederlandse als in de 2e taal van dit land dit het antwoord is. Zij die anders beweren spreken kennelijk over een dialect waar het woord hetzelfde betekent maar totaal anders uitgesproken wordt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door drakin op 14-09-2025 15:34:31 ]Do not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea
In mijn stamkroeg flesje Amstel ¤2,50 en vaasje HJ ¤3.quote:Op zaterdag 13 september 2025 19:34 schreef Mikeytt het volgende:
Wat is de huidige bierprijs buiten de randstad dan? Ik las 4,20 en was stomverbaasd dat ze zo goedkoop zijn op een festival nota bene.
Bij mijn standaard cafe is een vaasje Heineken 4 euro. Alle andere biertjes minimaal 5,50
Mooie prijzen... niet in de stad?quote:Op zondag 14 september 2025 15:21 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
In mijn stamkroeg flesje Amstel ¤2,50 en vaasje HJ ¤3.
Centrum van Den Helder.quote:Op zondag 14 september 2025 15:24 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Mooie prijzen... niet in de stad?
Even het menu erbij gezocht... hier moeten wij het mee doen:
[ afbeelding ]
Ahh, de beloofde stad. Met een directe verbinding naar het 1 na mooiste eiland van Nederland..quote:
Prijzen die ik noemde zijn in andere café's/kroegen in het centrum en de wijken vergelijkbaar. Bij grandcafé's is het een ander verhaal. Er zijn ook een paar café's (en een nachtclub) op Willemsoord (wat het uitgaangebied zou moeten zijn, maar er is niet veel van over) waar 'jongeren' heen gaan, daar is de pils ook wel wat duurder. Denk iets van ¤3,50 of iets meer voor een vaasje, maar dat is een gok, ben er al een tijd niet geweest.quote:Op zondag 14 september 2025 15:48 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Ahh, de beloofde stad. Met een directe verbinding naar het 1 na mooiste eiland van Nederland..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |