Apart dat dit zo openbaar raaktquote:Op dinsdag 9 september 2025 21:07 schreef FreshFruit het volgende:
Soevereinen spraken over aanslag met autobom op woning Buma
Een groep soevereinen sprak afgelopen mei over een bomaanslag op de woning van Sybrand van Haersma Buma, de burgemeester van Leeuwarden. Volgens het Openbaar Ministerie zijn de verdachten onderdeel van een terroristische groepering van radicale soevereinen, mensen die met geweld de democratische rechtsorde willen ondermijnen door middel van aanslagen.
In een afgeluisterd telefoongesprek in een auto spraken de drie verdachten over een autobom bij het huis van de oud-CDA-partijleider en "een kogeltje door het raam bij Buma". Dat blijkt uit het strafdossier dat is ingezien door Nieuwsuur.
De verdachten refereren aan de bomaanslagen waar de Noord-Ierse IRA-militanten om bekend zijn geworden: "De echte IRA-tactiek: autobommen en dat soort dingen allemaal." (...) "Kunstmest daar kun je best wat dingen mee. Ja, dat deed de IRA ook." (...) "Maar het moet ook ergens staan dat het impact heeft." (...) "Bij het gemeentehuis parkeren of CJIB heb je hier, of bij Buma zijn huis."
Morgen is er een rechtzaak , mss dat ik even ga kijken. Er zouden nogal wat wappies komen om te dansen en te zingen.quote:Op dinsdag 9 september 2025 21:38 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Dat kogeltje door zijn raam doet het hem.
Ik denk in het kader van die rechtzaak morgen. Er was nogal wat onduidelijkheid waarom ze deze mensen hebben aangehouden en vastgezet.quote:
Ja ik was gewoon verbaasd dat ze die gesprekken alvast openbaar maken, maar als er vragen over waren is het wellicht verstandigquote:Op dinsdag 9 september 2025 21:47 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Ik denk in het kader van die rechtzaak morgen. Er was nogal wat onduidelijkheid waarom ze deze mensen hebben aangehouden en vastgezet.
Ik denk dat er nu wel een paar zijn die zich even achter de oren krabben. Het gaat over Arno van Kessel trouwens, een advocaat die onlangs uit zijn ambt is gezet.quote:Op dinsdag 9 september 2025 21:49 schreef pullup het volgende:
[..]
Ja ik was gewoon verbaasd dat ze die gesprekken alvast openbaar maken, maar als er vragen over waren is het wellicht verstandig
Zo wordt het zeker gebracht, een politiek gevangene.quote:Op dinsdag 9 september 2025 21:58 schreef pullup het volgende:
[..]
Bijna net zo'n held als Nelson?
Bekijk deze YouTube-video
Ik moet toegeven dat ik nog nooit van hem gehoord hebquote:Op dinsdag 9 september 2025 22:01 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Zo wordt het zeker gebracht, een politiek gevangene.
Hier, heb je een echte Nelsonquote:Op dinsdag 9 september 2025 21:58 schreef pullup het volgende:
[..]
Bijna net zo'n held als Nelson?
Bekijk deze YouTube-video
Je bent de enige niet.quote:Op dinsdag 9 september 2025 22:01 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik moet toegeven dat ik nog nooit van hem gehoord heb
Die andere is ook best echtquote:Op dinsdag 9 september 2025 22:02 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Hier, heb je een echte Nelson
Bekijk deze YouTube-video
Nou ja het is wel handig voor de ONZ klanten, je hoeft maar op iemands pohi te drukken om te zien dat degene even afwezig is. Voor de gebruiker niet waarneembaar.quote:
Ben je er blij mee?quote:
Hij is een paar maand geleden door een AT van zijn bed gelicht en aangehouden. En omdat het een stadsgenoot betreft ben ik me er eens in gaan verdiepen.quote:Op dinsdag 9 september 2025 22:01 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik moet toegeven dat ik nog nooit van hem gehoord heb
Ja zag het al en kan ik me voorstellenquote:Op dinsdag 9 september 2025 22:09 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Hij is een paar maand geleden door een AT van zijn bed gelicht en aangehouden. En omdat het een stadsgenoot betreft ben ik me er eens in gaan verdiepen.
Jij baas.quote:
Leuk marc Knopfler.quote:
Alchemy is ook mooi.quote:
Klopt, ik ben ook wel een liefhebber van hun muziek.quote:
En ik dan?quote:
Hey Mario.quote:
Hey mario.quote:
Maar zo mooiquote:
Welke is je favo ?quote:
Heil ?quote:
Your latest trick, bij voorkeur de concertversie.quote:
Heb niet echt een favo, vind alles goed.quote:
Heb je geen Videoland meer ?quote:Op dinsdag 9 september 2025 22:43 schreef mario390 het volgende:
altijd he dagen zoek ik al en streamsite
met ned.series,chantal films,
vind wel maar russ.seite alles op
russische spraak daar
vloekt ma flodder russisch
Ik heb het nog nooit gehad.quote:Op dinsdag 9 september 2025 22:49 schreef chufi het volgende:
[..]
VerstandigIk ook al 2 jaar niet meer
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op dinsdag 9 september 2025 22:43 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Heb niet echt een favo, vind alles goed.
Mis alleen Telegraph Road eigenlijk hier nog bij.
En de jouwe?
Mis je ook niksquote:Op dinsdag 9 september 2025 22:50 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Ik heb het nog nooit gehad.
Nou is private dancer wel weer door Mark Knopfler geschrevenquote:
Bij Fok?quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:07 schreef mario390 het volgende:
helfen bitte
ik zoek wat waar ik kann me van uit oostenrijk
anmelden abo en testphase
De Dominee met Chantal is een leuke film.quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:07 schreef mario390 het volgende:
helfen bitte
ik zoek wat waar ik kann me van uit oostenrijk
anmelden abo en testphase
Ik vind dat een kut nummer, maar ik ben ik niet zo'n Tina fan.quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:05 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Nou is private dancer wel weer door Mark Knopfler geschreven
quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:07 schreef FreshFruit het volgende:
Ik heb ook weleens wat geschreven, komt wel dichtbij zo.
de ik niet kijken kann en wann dann russischquote:Op dinsdag 9 september 2025 23:10 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
De Dominee met Chantal is een leuke film.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op dinsdag 9 september 2025 23:16 schreef marcb1974 het volgende:
Zodat jullie het ook snappen
[ afbeelding ]
Dan vind ik Bots wel wat beter.quote:
Dat komt omdat je jonger bent dan ik.quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:28 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Dan vind ik Bots wel wat beter.
Idd, maar ook wijzer.quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:32 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Dat komt omdat je jonger bent dan ik.
Dat zie ik toch anders met 2 ogen.quote:
hoezo help je niet betje?quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:46 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Dat zie ik toch anders met 2 ogen.
Zeg maar hoe ik je kan helpen en ik doe het.quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:49 schreef mario390 het volgende:
[..]
hoezo help je niet betje?
k zoek wat waar ik kann me van uit oostenrijk
anmelden abo en testphase
wat is vor me te anmelden en met testphase ?quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:51 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Zeg maar hoe ik je kan helpen en ik doe het.
Daar heb ik geeneens ogen voor nodig.quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:46 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Dat zie ik toch anders met 2 ogen.
Je hebt toch al eerder Videoland gehad ?quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:52 schreef mario390 het volgende:
[..]
wat is vor me te anmelden en met testphase ?
Heg ?quote:Op dinsdag 9 september 2025 23:54 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Daar heg ik geeneens ogen voor nodig.
ja al en jaar niet maar het moet tochquote:Op dinsdag 9 september 2025 23:59 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Je hebt toch al eerder Videoland gehad ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |