Moet dat ! die insta al dan niet spoilers hier?quote:Op maandag 8 september 2025 00:01 schreef Momo het volgende:
https://www.instagram.com/p/DOUGL6SjZs7/
Maar mensen bespreken hier toch ook al de aflevering en wie is afgevallen? Of moet dat ook allemaal in spoilers?quote:Op maandag 8 september 2025 00:07 schreef Soury het volgende:
[..]
Moet dat ! die insta al dan niet spoilers hier?
In dit topic wordt de aflevering die op tv is geweest besproken.quote:Op maandag 8 september 2025 00:09 schreef Momo het volgende:
[..]
Maar mensen bespreken hier toch ook al de aflevering en wie is afgevallen? Of moet dat ook allemaal in spoilers?
Het is een spoiler op haar insta voor de mensen die de aflevering nog niet hebben gezien.
Misschien is er na de samensmelting wel een verliezerseiland, waar er dan 1 van terugkomt voor de halve finale.quote:Op zondag 7 september 2025 22:46 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Wat is er onduidelijk aan de mededeling van de presentatoren: “er is geen afvallerseiland”
Wie weet wat er na de Samensmelting nog komt, dat is afwachten.
Ik ben juist blij dat het weg is na minstens 10 seizoenen.quote:Op maandag 8 september 2025 07:22 schreef RedShoe het volgende:
Jammer dat er geen afvallerseiland is.
Snap ook wel van Twan dat hij geen zin had om daar uren in de zon te blijven staan omdat Lies die proef niet kan.quote:Op maandag 8 september 2025 08:23 schreef Gia het volgende:
[..]
Misschien is er na de samensmelting wel een verliezerseiland, waar er dan 1 van terugkomt voor de halve finale.
Twan had gelijk dat hij niet verloor. Zijn intentie was dit wel te doen, maar Lies deed niet eens moeite om te winnen. Die dacht: "maakt niet uit, ik win toch, dan duurt het maar langer."
Tja, Twan had geen zin om daar uren te staan.
Demi ook groot gelijk met stemmen op Roos, zij zou anders zeker de volgende zijn, omdat Lies en Roos zeker niet op elkaar hadden gestemd.
Wat is precies de reden dat je mijn post herhaald in net andere woorden?quote:Op maandag 8 september 2025 08:23 schreef Gia het volgende:
[..]
Misschien is er na de samensmelting wel een verliezerseiland, waar er dan 1 van terugkomt voor de halve finale.
Ik ben er juist heel blij mee. Kan best dat het na de samensmelting alsnog komt, zou niet voor het eerst zijn. Maar wat mij betreft niet. Afvallen = wegwezen. Dat is de basis van het spel. Niet het elke keer weer terug kunnen komen op een ongeloofwaardige manier.quote:Op maandag 8 september 2025 07:22 schreef RedShoe het volgende:
Jammer dat er geen afvallerseiland is.
Demi was zonder blikken of blozen de volgende geweest. Die Roos met haar krokodillentranen, lekker oprotten. Volgende is Lies als ze weer verliezen.quote:Op maandag 8 september 2025 10:08 schreef Verida het volgende:
Prima hoe Twan heeft gereageerd en ook prima dat Demi niet geluisterd heeft naar het stemadvies van Lies.
Het zou toch te gek voor woorden worden als zo'n Lies ineens helemaal zou bepalen hoe het spel gaat lopen.
Het kan ook zomaar zijn dat in zijn eigen stam ze hem in ieder geval nog meer zijn gaan vertrouwen. Dat hij zich niet laat piepelen door Lies, maar gewoon zijn eigen plan trekt.quote:Op maandag 8 september 2025 10:11 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Demi was zonder blikken of blozen de volgende geweest. Die Roos met haar krokodillentranen, lekker oprotten. Volgende is Lies als ze weer verliezen.
Als ik Twan was had ik overigens toch verloren, in deze fase van de expeditie is vertrouwen opbouwen heel belangrijk. Niemand in het kamp vertrouwt hem nu meer. Zolang hij nuttig en nodig is maakt dat niet uit, maar als er spreekwoordelijk koppen gaan rollen dan staat hij vooraan.
Zijn 2e actie heeft wel iets goed gemaakt denk ik, maar ook in zijn eigen stam zal de gedachte blijven hangen dat hij afspraken zonder moeite breekt. De vraag is welke gedachte overheerst, belangrijk is wel dat hij voor eigen stam heeft gekozen en dat kan hem wel een plus geven.quote:Op maandag 8 september 2025 10:13 schreef Verida het volgende:
[..]
Het kan ook zomaar zijn dat in zijn eigen stam ze hem in ieder geval nog meer zijn gaan vertrouwen. Dat hij zich niet laat piepelen door Lies, maar gewoon zijn eigen plan trekt.
Het heeft in ieder geval aan Lies duidelijk gemaakt dat zij niet de dingen kan regelen zoals zij dat zou willen.quote:Op maandag 8 september 2025 10:16 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Zijn 2e actie heeft wel iets goed gemaakt denk ik, maar ook in zijn eigen stam zal de gedachte blijven hangen dat hij afspraken zonder moeite breekt. De vraag is welke gedachte overheerst, belangrijk is wel dat hij voor eigen stam heeft gekozen en dat kan hem wel een plus geven.
Vind het wel een leuke twist op deze manier
Hoogmoed komt voor den valquote:Op maandag 8 september 2025 10:29 schreef Verida het volgende:
[..]
Het heeft in ieder geval aan Lies duidelijk gemaakt dat zij niet de dingen kan regelen zoals zij dat zou willen.
Ze zal nu gewoon zelf haar best moeten doen. Nu Roos weg is, wordt haar groepje heel erg klein .
Had het tweede gedeelte niet gezien. Mij ging het vooral over dat er dan wellicht maar 1 terug komt.quote:Op maandag 8 september 2025 10:07 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Wat is precies de reden dat je mijn post herhaald in net andere woorden?
Dat vind ik niet helemaal terecht. Hij heeft meerdere keren opzettelijk het balletje laten vallen, maar Lies deed totaal geen moeite om het voor elkaar te krijgen. Ja, dan zou ik ook denken: Bekijk het maar.quote:Op maandag 8 september 2025 10:16 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Zijn 2e actie heeft wel iets goed gemaakt denk ik, maar ook in zijn eigen stam zal de gedachte blijven hangen dat hij afspraken zonder moeite breekt. De vraag is welke gedachte overheerst, belangrijk is wel dat hij voor eigen stam heeft gekozen en dat kan hem wel een plus geven.
Vind het wel een leuke twist op deze manier
Normaal zou ik zeggen: afspraak=afspraak. Al moet je er 4 dagen staan. Maar het is de Expeditie en dan gelden er geen of andere regels. Ik snap hem prima, maar de groep en Lies zal het zien als een afspraak breken (zei hij zelf ook zo ongeveer letterlijk). Maar dat hoort bij het spel.quote:Op maandag 8 september 2025 10:48 schreef Gia het volgende:
[..]
Dat vind ik niet helemaal terecht. Hij heeft meerdere keren opzettelijk het balletje laten vallen, maar Lies deed totaal geen moeite om het voor elkaar te krijgen. Ja, dan zou ik ook denken: Bekijk het maar.
het was op zich al absurd dat Lies op deze iets wilde afdwingen. Dat was een dikke vinger richting ER.quote:Op maandag 8 september 2025 11:24 schreef GereDathan het volgende:
[..]
Normaal zou ik zeggen: afspraak=afspraak. Al moet je er 4 dagen staan. Maar het is de Expeditie en dan gelden er geen of andere regels. Ik snap hem prima, maar de groep en Lies zal het zien als een afspraak breken (zei hij zelf ook zo ongeveer letterlijk). Maar dat hoort bij het spel.
Eentje heeft de immuniteitsmunt. Ik weet even niet wie.quote:Op maandag 8 september 2025 13:29 schreef Dr.Mikey het volgende:
Zijn die stamhoofden immuun tijdens de stemming? Dit is nergens specifiek vernoemd toch? Op Tobias na zou ik het wel grappig vinden als ze een van die stamhoofden er onverwachts uitknikkeren nú volgens mij is er niet gezegd dat het niet kan.
quote:Op maandag 8 september 2025 13:36 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Eentje heeft de immuniteitsmunt. Ik weet even niet wie.
Twan heeft de immuniteitsmunt want hij heeft de eerste proef gewonnen...quote:Op maandag 8 september 2025 15:34 schreef Sorella het volgende:
Volgens mij heeft Lies de immuniteitsmunt. dus dan hoop ik dat ze volgnede week winnen want anders gaat toch nordin of demi eruit
Nee degene die de eerste proef won, Twan volgens mij.quote:Op maandag 8 september 2025 15:34 schreef Sorella het volgende:
Volgens mij heeft Lies de immuniteitsmunt. dus dan hoop ik dat ze volgnede week winnen want anders gaat toch nordin of demi eruit
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |