SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
• Inburgeringscursus examen gemaakt door kwiwi
• Een supernuttige handleiding om kibbeling te bestellen van onze enige echte Dr_FlashSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:41 schreef Dr_Flash het volgende:
Het zou mooi weer zijn vandaag![]()
Ineens donker. Flinke regen. En een paar serieuze donderklappen
Hier ook.quote:
Is misschien best een aardig mensquote:Op vrijdag 5 september 2025 14:32 schreef Ama het volgende:
Mijn nieuwe schuin bovenbuurvrouw is weer aan het klussen. Zal ik heen lopen om mezelf voor te stellen?
Het kan sowieso nooit erger zijn dan mijn directe bovenbuurvrouw.quote:Op vrijdag 5 september 2025 14:35 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Is misschien best een aardig mens
Misschien heb je dit al wel maar zo niet.. als je de ruimte hebt is een kast voor je LEGO ook wel tof.quote:
Vergeet niet om een zelfgebakken appeltaart mee te nemen.quote:Op vrijdag 5 september 2025 14:32 schreef Ama het volgende:
Mijn nieuwe schuin bovenbuurvrouw is weer aan het klussen. Zal ik heen lopen om mezelf voor te stellen?
Valt tegen hoor, ik heb gewoon open kasten. Veel mensen met LEGO trouwens.quote:
Na neequote:Op vrijdag 5 september 2025 14:39 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Vergeet niet om een zelfgebakken appeltaart mee te nemen.
Heb ik,quote:Op vrijdag 5 september 2025 14:38 schreef Ama het volgende:
[..]
Misschien heb je dit al wel maar zo niet.. als je de ruimte hebt is een kast voor je LEGO ook wel tof.
Ambar is toch om op te eten?quote:Op vrijdag 5 september 2025 15:32 schreef ieniminimuis het volgende:
NatteAmbar is hier.
Helemaal nat geregend en nu zit ik in pyjama, maar de snacks zijn op
Bestellen bij Flinkquote:Op vrijdag 5 september 2025 15:32 schreef ieniminimuis het volgende:
NatteAmbar is hier.
Helemaal nat geregend en nu zit ik in pyjama, maar de snacks zijn op
Zitten de planken verkeerd om in de kast?quote:Op vrijdag 5 september 2025 15:33 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Heb ik,
ik moet het nog beter indelen en ik heb nog niet alles uitgepakt volgens mij
[ afbeelding ]
Lichtinval is een beetje ruk tbh
Zou goed kunnen jaquote:Op vrijdag 5 september 2025 15:37 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Zitten de planken verkeerd om in de kast?
De niet geverfde kant moet niet zichtbaar zijn.
Ik heb iets te vaak Billy kasten in elkaar gezetquote:Op vrijdag 5 september 2025 15:38 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Zou goed kunnen ja![]()
![]()
Straks maar kijken en aanpassen..
Âmbar is niet van chocoladequote:
Die hebben we nietquote:
Aah nicequote:Op vrijdag 5 september 2025 15:33 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Heb ik,
ik moet het nog beter indelen en ik heb nog niet alles uitgepakt volgens mij
[ afbeelding ]
Lichtinval is een beetje ruk tbh
Oh hey scherp van je.quote:Op vrijdag 5 september 2025 15:37 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Zitten de planken verkeerd om in de kast?
De niet geverfde kant moet niet zichtbaar zijn.
Note 4 myself. Wel eerst de kast leegruimen. Nu moet ik ook nog reparatiewerkzaamheden uitvoeren..quote:Op vrijdag 5 september 2025 15:39 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik heb iets te vaak Billy kasten in elkaar gezet
Er is helaas wat gesneuveld door de verhuizing en ik kom misschien nog wat tegen bij het uitpakken...quote:Op vrijdag 5 september 2025 15:46 schreef Ama het volgende:
@:Bomenverzameling ik zie wel heel weinig echte LEGO, niet dat dat uitmaakt maar ik dacht dat je meer van LEGO zelf had? Ik zie niks van Harry Potter bijv.
Ja LEGO en verhuizen is wel een dingetje.quote:Op vrijdag 5 september 2025 15:47 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Er is helaas wat gesneuveld door de verhuizing en ik kom misschien nog wat tegen bij het uitpakken...
Geen idee. Ik heb hem gekregen van de oude woonbegeleiding, stond in een centrale ruimte. Die zou anders toch naar een kringloop gaan...quote:Op vrijdag 5 september 2025 15:48 schreef Ama het volgende:
@:bomenverzameling Zo'n kast moet ik eigenlijk ook hebben voor in de woonkamer. Kan je de planken ook ophangen zoals je zelf wil? En is die überhaupt nog te koop.
quote:Op vrijdag 5 september 2025 15:48 schreef Ama het volgende:
@:bomenverzameling Zo'n kast moet ik eigenlijk ook hebben voor in de woonkamer. Kan je de planken ook ophangen zoals je zelf wil? En is die überhaupt nog te koop.
quote:Op vrijdag 5 september 2025 15:32 schreef ieniminimuis het volgende:
NatteAmbar is hier.
Helemaal nat geregend en nu zit ik in pyjama, maar de snacks zijn op
Hoe heet die?quote:Op vrijdag 5 september 2025 16:03 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Extra planken kan je ook kopen.
Billy kast van de ikea.quote:
Die valt hier!quote:Op vrijdag 5 september 2025 16:45 schreef Dr_Flash het volgende:
Terror noodbui des doods scheert net bovenlangs. Alleen wat gerommel in de verte.
Ik zei toch al als je het gewoon uitlegd dan hoef je je echt niet druk te maken dat ze achter jou spullen aan gaan.quote:Op vrijdag 5 september 2025 16:52 schreef Bomenverzameling het volgende:
En ja hoor. Daar stond de deurwaarder aan de beneden deur. Gelukkig geloofde hij mij dat de persoon die hij zocht hier niet meer woonde, maar wel nog ingeschreven staat..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |