 
		 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			🎶🎵Er waren neonazis bij, maar toen kwam Lidewij ... Jammer🎶🎵quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			B*kkers in Parisquote:Op donderdag 23 oktober 2025 22:43 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
🎶🎵Er waren neonazis bij, maar toen kwam jij... Lidewij 🎶🎵
Heerlijk
 
											 
			 
			
			
			En de uitkeringstrekkers krijgen elk jaar in september van het UWV een belastingvrije vergoeding van ongeveer ¤ 220,= , voor compensatie van de ziektekosten (lees eigen risico)quote:Op donderdag 23 oktober 2025 08:51 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Sbs6 kan haar niet meer uitnodigen, want ze ging al nat in dat uitkeringstrekkersprogramma van Rutger.
 
			 
			
			
			Ze zat er weer gisterenquote:Op donderdag 23 oktober 2025 08:51 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Sbs6 kan haar niet meer uitnodigen, want ze ging al nat in dat uitkeringstrekkersprogramma van Rutger.
 
											 
			 
			
			
			Dat is bedoeld voor arbeidsongeschikten. Je hebt er namelijk ook recht op als je geen uitkering (meer) krijgtquote:Op vrijdag 24 oktober 2025 07:43 schreef Idisrom het volgende:
[..]
En de uitkeringstrekkers krijgen elk jaar in september van het UWV een belastingvrije vergoeding van ongeveer ¤ 220,= , voor compensatie van de ziektekosten (lees eigen risico)
 
			 
			
			
			Wie spreekt dan de waarheid, 4 politici met andere percentages en arjen ook weer net een ander getal.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 22:58 schreef golfer het volgende:
Diep duik donderdag over de woningcrisis en statushouders.
Alle onderbuikpopulisten zouden dit moeten zien.
 
			 
			
			
			Dat is tegemoetkoming chronisch zieken en gehandicapten. Niet alleen voor "uitkeringstrekkers" want ik krijg 'm ook.quote:Op vrijdag 24 oktober 2025 09:14 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
Dat is bedoeld voor arbeidsongeschikten. Je hebt er namelijk ook recht op als je geen uitkering (meer) krijgt
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nee, die is vaak te serieus bezig.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:22 schreef NailQueen het volgende:
Had Tex dit beter niet kunnen doen?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Min of meer, de verkiezingsavond van RTL4 begint met een live-aflevering van Lubach maar dat is niet de hele avond.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 20:23 schreef Tomatenboer het volgende:
Begrijp ik nou goed dat er straks een Lubach verkiezingsavond is om 20.30u?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Lijn is bezet.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 22:24 schreef Harveo het volgende:
Wie probeert de hotline te bellen hier
 
											 
			 
			
			
			|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |