En dat een verzekering geld kost.quote:Op woensdag 3 september 2025 13:01 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
En dat je voor die verzekering een bepaald soort slot moet hebben? (Die best prijzig zijn) anders is ie niet verzekerd tegen diefstal
Het is niet raar, maar ik bedenk me gewoon even hoe dat voor die jongens geweest is. Papa en mama uit elkaar, met zn allen in stacaravans op elkaars lip met de nieuwe vlammen van mama. Dan krijg je een mooi groot huis met eigen kamer bij mama met voetbalveldje en weet ik veel wat. En als dat goed en wel klaar is gaat mama weer uit elkaar met haar vlammen en zit je op een vakantiepark.quote:Op woensdag 3 september 2025 12:10 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Dat vind ik niet zo raar. Er zijn veel mensen die na een scheiding tijdelijk op een vakantiepark verblijven.
Misschien hebben ze vanwege de situatie thuis wel buitengewoon / bijzonder verlof toegekend gekregen. Kan me voorstellen dat die jongens een hoop te verwerken hebben met alle gebeurtenissen en veranderingen de laatste jaren. Fijn dat ze dan even met z'n vieren rust kunnen nemen.quote:Op woensdag 3 september 2025 12:40 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Zit schrijft ze idd, vond t een beetje gek, want die kinderen moeten toch ook gewoon naar school? Waar woont ze nu dan als ze niet in zo'n huisje zit?
Dat zou kunnen idd. Ik hoop dat de kinderen ook echt vinden en krijgen. 2x in vrij korte tijd zoiets meemaken. 3x moeten verhuizen.quote:Op woensdag 3 september 2025 13:23 schreef Maremare het volgende:
[..]
Misschien hebben ze vanwege de situatie thuis wel buitengewoon / bijzonder verlof toegekend gekregen. Kan me voorstellen dat die jongens een hoop te verwerken hebben met alle gebeurtenissen en veranderingen de laatste jaren. Fijn dat ze dan even met z'n vieren rust kunnen nemen.
misschien een stille hint van de volger dat AM ook eens wat tijd apart moet besteden aan Jet .quote:Op woensdag 3 september 2025 13:22 schreef Muisjeruisje het volgende:
Creepy dat een volger iets spot op een markt, denkt ‘oh, wat leuk voor jet’ en het dan koopt en opstuurt. (Wel met toestemming blijkbaar, maar vind dat toch vreemd)
Dat is best creepy ja.quote:Op woensdag 3 september 2025 13:22 schreef Muisjeruisje het volgende:
Creepy dat een volger iets spot op een markt, denkt ‘oh, wat leuk voor jet’ en het dan koopt en opstuurt. (Wel met toestemming blijkbaar, maar vind dat toch vreemd)
Je vergeet nog dat huurhuis waar ze ook even (nouja amper) in gezeten hebben. Nog een overgang erbijquote:Op woensdag 3 september 2025 13:13 schreef Ballerina888 het volgende:
[..]
Het is niet raar, maar ik bedenk me gewoon even hoe dat voor die jongens geweest is. Papa en mama uit elkaar, met zn allen in stacaravans op elkaars lip met de nieuwe vlammen van mama. Dan krijg je een mooi groot huis met eigen kamer bij mama met voetbalveldje en weet ik veel wat. En als dat goed en wel klaar is gaat mama weer uit elkaar met haar vlammen en zit je op een vakantiepark.
🫣 dat mens is echt zo wereldvreemd. En als je het dan niet weet, vraag het dan aan het touringcar bedrijf, die heeft er vast ervaring meequote:Op woensdag 3 september 2025 13:42 schreef Huisopdehoek het volgende:
AM heeft de touringcar afbesteld want ze weet niet of die Amsterdam wel in kan.
De uitgeverij zit aan het Museumplein.
Ze weet niet dat daar verschillende wereldberoemde musea zitten, die duizenden bezoekers trekken?
En dat die niet allemaal lopend daar heen gaan, maar dat er busladingen tegelijk afgeleverd worden?
Ow jaquote:Op woensdag 3 september 2025 13:53 schreef Hyacinth het volgende:
[..]
Je vergeet nog dat huurhuis waar ze ook even (nouja amper) in gezeten hebben. Nog een overgang erbij
En hebben ze ook niet een tijdje met z'n allen in het eerdere koophuis van K en M gewoond?quote:Op woensdag 3 september 2025 13:53 schreef Hyacinth het volgende:
[..]
Je vergeet nog dat huurhuis waar ze ook even (nouja amper) in gezeten hebben. Nog een overgang erbij
Een wat???? Touringcar...ho wacht even, waar gaat dit over🤣. Waar moet ze een touringcar voor hebben in hartje Amsterdam?quote:Op woensdag 3 september 2025 13:42 schreef Huisopdehoek het volgende:
AM heeft de touringcar afbesteld want ze weet niet of die Amsterdam wel in kan.
De uitgeverij zit aan het Museumplein.
Ze weet niet dat daar verschillende wereldberoemde musea zitten, die duizenden bezoekers trekken?
En dat die niet allemaal lopend daar heen gaan, maar dat er busladingen tegelijk afgeleverd worden?
Ze manifesteert zichzelf in gedachten naar de sportschool. Of ze heeft 's nachts echt heel levendige dromen. 😂quote:Op woensdag 3 september 2025 14:22 schreef Huisopdehoek het volgende:
DBM zegt ‘dat ze haar reet er af sport (helaas niet letterlijk)’
Gelooft ze dat zelf? Is dénken aan sporten ook al sporten?
Haar sim poppetje is naar de gym geweest 👌👍quote:Op woensdag 3 september 2025 14:22 schreef Huisopdehoek het volgende:
DBM zegt ‘dat ze haar reet er af sport (helaas niet letterlijk)’
Gelooft ze dat zelf? Is dénken aan sporten ook al sporten?
Voor haar boekpresentatie. Dan rijdt ze met alle jaknikkers/likkers die bij hebben gedragen aan haar fröbelwerk naar de uitgeverij.quote:Op woensdag 3 september 2025 14:25 schreef Ballerina888 het volgende:
[..]
Een wat???? Touringcar...ho wacht even, waar gaat dit over🤣. Waar moet ze een touringcar voor hebben in hartje Amsterdam?
En daarvoor ook nog dat gemeubileerde huurhuis.quote:Op woensdag 3 september 2025 13:53 schreef Hyacinth het volgende:
[..]
Je vergeet nog dat huurhuis waar ze ook even (nouja amper) in gezeten hebben. Nog een overgang erbij
Ochjeetje dat ook nog ja. Met dat vooroorlogse interieurquote:Op woensdag 3 september 2025 14:43 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
En daarvoor ook nog dat gemeubileerde huurhuis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |