SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja want talenten van 20 miljoen daar kunnen wij ook het salaris van betalen. Of 20 stukslaan op een mex meerdink, dat zou pas debiel beleid zijn.quote:Op maandag 1 september 2025 16:47 schreef Elan het volgende:
[..]
Jij hebt liever een hele volle selectie waarvan driekwart troep ? Je koopt als club Borges voor 11 miljoen en vervolgens geniet Slory de voorkeur omdat die blijkbaar beter is.
Koop dan zo'n Meerdink van AZ die tenminste echt iets kan. Er gaan weer miljoenen door de plee aan pure middelmaat.
Als je om de titel wil spelen dan zal je echt elke positie dubbel soms 3 keer bezet moeten hebbenquote:Op maandag 1 september 2025 17:09 schreef Elan het volgende:
[..]
Ze hoeven ook geen 20 te zijn, spelers van 22 of 23 kunnen ook nog stappen maken in hun ontwikkeling en hebben doorgaans een hogere restwaarde dan spelers van 26 of 27 die ergens anders al gefaald hebben.
Perisic ander verhaal is.was een hele grote speler met 200+ wedstrijden bij Inter en nog zoiets in de Bundesliga bij Dortmund en Bayern en was bovendien transfervrij.
Dat kun je toch niet vergelijken met de tientallen miljoenen stukslaan op pure middelmaat zoals wij nu doen. Er lijkt ook helemaal geen plan achter te zitten. Gezien ons verleden maak ik me daar best wel zorgen om, zeker nu je de CL-miljoenen bent misgelopen.
Ik zie zo'n Meerdink wel als een directe versterking die kan concurreren met Ueda dus vanuit dat oogpunt ja. Van die Borges en Tengstedt vraag ik me ook door de wissels van V Persie af en wat ik tot nu toe gezien heb of die überhaupt noodzakelijk waren en van meerwaarde. Zullen ook wel spelers zijn met een behoorlijk duur contract.quote:Op maandag 1 september 2025 17:12 schreef alopio het volgende:
[..]
Ja want talenten van 20 miljoen daar kunnen wij ook het salaris van betalen. Of 20 stukslaan op een mex meerdink, dat zou pas debiel beleid zijn.
Een club als Feyenoord moet goed scouten, soms heb je een voltreffer maar vaker is het net niks. Trauner en Hancko waren geen talenten, wel goed gescout en gokjes waarvan je niet zeker wist of ze echt zouden doorgroeien (zeker Hancko).
Moder en Hwang, goed gescout. Sauer ook, moet nu stappen maken. Maar denken dat je even 10 spelers ala Aursnes ophaalt of “talenten van 20 miljoen”…tja.
Die was ook wel een heel stuk jonger nog toen die werd aangetrokken, 21 of 22 als ik me niet vergis.quote:Paixao was ook niet het grootste Braziliaanse talent, en had zeker zn eerste jaar ook niet de impact.
ik denk dat die hype voornamelijk komt omdat hij blonde haartjes heeft.....quote:Op maandag 1 september 2025 17:18 schreef Irritatie100 het volgende:
Waar komt die Meerdink-hype überhaupt vandaan? Een 22-jarige reservespeler van AZ die nooit werd opgeroepen voor Jong Oranje, wat een talent zal me dat zijn zeg.
quote:Feyenoord ziet Carranza officieel vertrekken naar Leicester City
vandaag, 16:31 351 reacties
Julián Carranza is officieel gepresenteerd als nieuwe versterking voor Leicester City. De club uit de Engelse Championship huurt de spits met optie tot koop. Voor Carranza was er weinig perspectief meer bij Feyenoord, waar hij Ayase Ueda en Casper Tengstedt voor zich moest dulden. Met Cyle Larin is de vervanger van de Argentijn al onderweg.
Precies, zo is het. En dan mogen die gasten lekker met elkaar concurreren, daar ben je een topclub voor.quote:Op maandag 1 september 2025 17:13 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Als je om de titel wil spelen dan zal je echt elke positie dubbel soms 3 keer bezet moeten hebben
Je speelt dit seizoen Europa L, competitie, beker
Daarnaast ga je donderdagavond spelen volgens mij en dan zondag weer. Ik denk dat er genoeg gerouleerd gaat worden
En let maar op door de vele wedstrijden hoeveel geblesseerden je zal hebben
Daarom ben je eigenlijk vorig seizoen 3e geëindigd, doordat je gewoon spelers tekort kwam op een gegeven moment die echt het niveau aankonden.
Hoe groter je selectie, hoe meer kans op de tittel en de CL miljoenen volgend seizoen.
Ik denk goede investeringen.
Ik snap het ook niet. Prima speler hoor, maar die maakt ook bij AZ niet het verschilquote:Op maandag 1 september 2025 17:18 schreef Irritatie100 het volgende:
Waar komt die Meerdink-hype überhaupt vandaan? Een 22-jarige reservespeler van AZ die nooit werd opgeroepen voor Jong Oranje, wat een talent zal me dat zijn zeg.
Welke hype?quote:Op maandag 1 september 2025 17:46 schreef Slobeend het volgende:
De Mitchell hype is pas echt onbegrijpelijk.
Ik lees hier meerdere posts dat het zo jammer is dat ze hem laten vertrekken.quote:Op maandag 1 september 2025 17:49 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Welke hype?
Mitchell is een prima speler en groot talent, maar ik zie toch weinig hype hier of in de media.
Dat is heel wat anders dan een hype.quote:Op maandag 1 september 2025 17:50 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ik lees hier meerdere posts dat het zo jammer is dat ze hem laten vertrekken.
De concurrentie moet dan wel Feyenoord-waardig zijn. Maar goed het is allemaal nog erg prematuur, wellicht blijken die Tengstedt en Borges alsnog voltreffers. Tot nu toe bijzonder weinig van gezien.quote:Op maandag 1 september 2025 17:44 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Precies, zo is het. En dan mogen die gasten lekker met elkaar concurreren, daar ben je een topclub voor.
Van één userquote:Op maandag 1 september 2025 17:50 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ik lees hier meerdere posts dat het zo jammer is dat ze hem laten vertrekken.
quote:
quote:Op maandag 1 september 2025 12:14 schreef Ali_boo het volgende:
[ x ]
Vind deze oprecht jammer, zie echt voldoende potentie. Jammer dat die geen eerlijke kans krijgt
Oké een plaatselijke hype dan.quote:
Die laatste zin is helemaal waar, daarom kun je ook nog niet stellen dat ze geweldig zijn en ook niet dat ze niets kunnen.quote:Op maandag 1 september 2025 17:57 schreef Elan het volgende:
[..]
De concurrentie moet dan wel Feyenoord-waardig zijn. Maar goed het is allemaal nog erg prematuur, wellicht blijken die Tengstedt en Borges alsnog voltreffers. Tot nu toe bijzonder weinig van gezien.
quote:Op maandag 1 september 2025 14:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Misschien wel een leuke pinchhitter dit, voor wedstrijden waar Ueda er niet doorheen komt. We gaan het zien. In ieder geval lijkt Ueda eindelijk wel een redelijk niveau te halen
Gaat er in de Eredivisie wel 15+ maken en Europees compleet niet leveren wanneer het echt nodig is. Toppers ook niet.quote:Op maandag 1 september 2025 14:50 schreef fetX het volgende:
[..]
Te hopen dat hij het volhoudt. Blijft een enorme gok.
Elanquote:Op maandag 1 september 2025 16:30 schreef Elan het volgende:
[..]
Gyokeres speelde een paar jaar geleden nog met Henk Veerman bij St Pauli. Verder hebben ze met Santi en De Pax toch aangetoond aardige talenten binnen te kunnen halen, niet die troep die we momenteel halen die overal al 3x mislukt is.
KoOp DaN Zo'N MeErDiNkquote:Op maandag 1 september 2025 16:47 schreef Elan het volgende:
[..]
Jij hebt liever een hele volle selectie waarvan driekwart troep ? Je koopt als club Borges voor 11 miljoen en vervolgens geniet Slory de voorkeur omdat die blijkbaar beter is.
Koop dan zo'n Meerdink van AZ die tenminste echt iets kan. Er gaan weer miljoenen door de plee aan pure middelmaat.
quote:Op maandag 1 september 2025 18:37 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
[..]
Gaat er in de Eredivisie wel 15+ maken en Europees compleet niet leveren wanneer het echt nodig is. Toppers ook niet.
Met extreme mazzel maakt hij er 20 en kan je hem voor 15 a 20 miljoen verpatsen en ben je eindelijk van dat spook af.
[..]
Elan
[..]
KoOp DaN Zo'N MeErDiNk
Die ligt vast tot 2030 pannenkoek, bij AZ, die niet in Nederland verkopen aan clubs waar ze zich gelijkwaardig mee achten, zoals PSV, ajax en Feyenoord
Lekker 30 miljoen neerleggen voor een speler die zich totaal nog niet bewezen heeft =
Wat een domme take weer dit
Clown
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |