Moet die muur wel vlak gemaakt zijn.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:07 schreef TheFreshPrince het volgende:
Met een projectiescherm kan je een hogere lichtopbrengst halen, afhankelijk van het scherm. Soms met een iets kleinere kijkhoek maar wel meer licht.
Een witte muur zal vaak ook prima werken maar niet iedereen heeft een geschikt oppervlak.
Ja, daarom zeg ik: niet iedereen heeft een geschikt oppervlakquote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:10 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Moet die muur wel vlak gemaakt zijn.
De muur is kennelijk vlak. Maar wat opvallender is; de muur is donkerbruin en de projector produceert desondanks een prima beeld. Dingen die wit moeten zijn zijn ook wit.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:10 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Moet die muur wel vlak gemaakt zijn.
Kennelijk vlak?quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:35 schreef HiZ het volgende:
[..]
De muur is kennelijk vlak. Maar wat opvallender is; de muur is donkerbruin en de projector produceert desondanks een prima beeld. Dingen die wit moeten zijn zijn ook wit.
Mooi dat het werkt voor jequote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:35 schreef HiZ het volgende:
[..]
De muur is kennelijk vlak. Maar wat opvallender is; de muur is donkerbruin en de projector produceert desondanks een prima beeld. Dingen die wit moeten zijn zijn ook wit.
Dat ga ik je nu vertellen: 3880 resolutie; bij zonlicht of met de kamerlamp aan zie je het beeld nog heel scherp; drie instellingen; eco, normal en high. Daarnaast nog vele andere instellingsmogelijkheden.quote:Op zaterdag 30 augustus 2025 23:00 schreef HiZ het volgende:
Ik heb afgelopen week een Hisense PX3 pro gekocht. In de aanloop naar deze koop heb ik me natuurlijk geīnformeerd over waarop ik met deze beamer zou gaan projectteren. Daarbij kwam ik nogal wat mensen tegen online die een scherm gebruikten. En soms waren die schermen echt behoorlijk duur ¤800 was niet ongebruikelijk. Ikzelf was daar verbaasd over, en dacht dat ik de muur die ik in gedachten had gewoon wit zou maken en rechtstreeks daarop zou gaan projectteren. Die muur is nu een donker caramel bruin.
Komt dus donderdagavond en ik ben - nog voor de muur geschilderd is nieuwsgierig naar hoe de projector is. Ik zet hem aan en krijg tot mijn verbazing zonder enige calibratie een mooie scherpe projectie zonder rare kleur effecten. Zelfs wit is gewoon wit. Ondanks het bruine projectie oppervlak. Als ik naar andere dingen kijk dan zie ik op mijn muur een voor mijn idee perfecte 90" projectie.
Ik ben echt heel verbaasd dat ik mijn ervaring nergens in de reviews tegen was gekomen. Ik zit eraan te denken om de muur maar gewoon te laten zoals hij is. Maar wat is dat voor volksverlakkerij met schermen van ¤800?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |