Hij is een Zeeuw, dus ik denk dat hij liever voor de mosselen gaatquote:
ALLE LEGOquote:Op vrijdag 29 augustus 2025 22:46 schreef Ama het volgende:
Oké de LEGO Gizmo moet ik eigenlijk ook wel hebben.
Op die manier kun je tenminste nog gewoon film kijken zonder afhankelijk te zijn van internet. Nog een extra reden om films op schijf te kopen naast de afhankelijkheid van streamingdienstenquote:
quote:Op vrijdag 29 augustus 2025 23:00 schreef LTVDK het volgende:
Nou volgens mij doet de kpn het eindelijk
wordt ook meer dan genoeg verkocht, zeker als streaming diensten weer eens een film of serie offline halen piekt het weerquote:Op vrijdag 29 augustus 2025 23:01 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Op die manier kun je tenminste nog gewoon film kijken zonder afhankelijk te zijn van internet. Nog een extra reden om films op schijf te kopen naast de afhankelijkheid van streamingdiensten
Korte samenvatting, ik ben overgestapt op kpn, installatie werd steeds uitgesteld, kreeg een doos met alles thuis maar moest ik zelf installeren of flink betalen. Vandaag had ziggo besloten dat als ik zo graag wilde overstappen dat ik er ook maar in kon stikken dus moest ik opeens vanavond alles gaan installeren en dat werkte natuurlijk voor geen meterquote:Op vrijdag 29 augustus 2025 23:02 schreef mschol het volgende:
[..]?
je bent overgestapt en dat ging niet vlekkeloos?
Ja ik geef ze geen ongelijkquote:Op vrijdag 29 augustus 2025 23:03 schreef mschol het volgende:
[..]
wordt ook meer dan genoeg verkocht, zeker als streaming diensten weer eens een film of serie offline halen piekt het weer
geez, flink gedoe dusquote:Op vrijdag 29 augustus 2025 23:03 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Korte samenvatting, ik ben overgestapt op kpn, installatie werd steeds uitgesteld, kreeg een doos met alles thuis maar moest ik zelf installeren of flink betalen. Vandaag had ziggo besloten dat als ik zo graag wilde overstappen dat ik er ook maar in kon stikken dus moest ik opeens vanavond alles gaan installeren en dat werkte natuurlijk voor geen meter
En als je genoeg Lego hebt kun je er een huis van bouwenquote:Op vrijdag 29 augustus 2025 23:05 schreef mschol het volgende:
[..]
lego kan je nooit genoeg hebben, hooguit een te klein huis
Jup, glasvezelkastje is ook van de muur gedonderd omdat dat nauwelijks vast zatquote:
kijk, jij snapt emquote:Op vrijdag 29 augustus 2025 23:05 schreef LTVDK het volgende:
[..]
En als je genoeg Lego hebt kun je er een huis van bouwen
ik heb nog geen glasvezelkabel in de goot buiten gezien helaas, nou ligt het nog 2-3maanden open dus wellicht komen ze nog langsquote:Op vrijdag 29 augustus 2025 23:06 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Jup, glasvezelkastje is ook van de muur gedonderd omdat dat nauwelijks vast zatMoet ook de tv nog installeren maar dat komt morgen wel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |