Ja ik heb als stelregel voor een avondmaaltijd ca. 400 gram groenten en 150 gram vleesquote:Op dinsdag 19 augustus 2025 19:56 schreef Nizno het volgende:
[..]
grote eter en je houd je waarschijnlijk veel te goed aan de hoeveelheid groenten en vlees die zij nodig vinden
Densiteit en viscositeit zijn ook belangrijke smaakbepalersquote:Op dinsdag 19 augustus 2025 19:58 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja, het is allemaal chocola, maar je gaat nu toch niet beweren dat chocopasta en een chocoladereep hetzelfde is
Structuur/textuur is ook erg belangrijk voor de smaakervaring. En die is ook bij kruidnoten en speculaasjes anders
Ja preciesquote:Op dinsdag 19 augustus 2025 19:59 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Densiteit en viscositeit zijn ook belangrijke smaakbepalers
Proostquote:
Hou ons niet langer in spanning!quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:09 schreef Bomenverzameling het volgende:
Hopelijk hoor ik morgen de definitieve verhuisdatum. De voorlopige is 1 september...
Hoezo? Omdat er taaltechnisch een spatie voor die puntjes hoort?quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:19 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Hou ons niet langer in spanning!
Ik krijg echt zwaar kortsluiting van die puntjes BosSorry.
[ afbeelding ]
Nee. Omdat het suggereert dat er een reactie verwacht wordt.quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:20 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Hoezo? Omdat er taaltechnisch een spatie voor die puntjes hoort?
Oké fransoos.quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:20 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Hoezo? Omdat er taaltechnisch een spatie voor die puntjes hoort?
Of alsof het steeds een halve zin is en er nog meer volgt.quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:21 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nee. Omdat het suggereert dat er een reactie verwacht wordt.
Oefquote:
CroissantLouvrequote:
Lekker AVG'tjequote:
Ja een paar honderd jaar geleden toen de Americas nog moesten worden ontdekt om aardappelen in Europa te introducerenquote:
Dat is het bijzondere meteen aan de Ieren, 80 (ongeveer) miljoen wereldwijd is van Ierse afkomst en nog maar er wonen er maar 6,9 miljoen nog in de beide Ierse thuislanden, daarom is Killarney ook zo fucking gezellig, allemaal dansende Ieren op bedevaartstocht.quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:26 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ja een paar honderd jaar geleden toen de Americas nog moesten worden ontdekt om aardappelen in Europa te introduceren
Zijn ze de demografische dip van de hunger years 1845-52 nou eindelijk al eens te boven? Of nog steeds niet?quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:28 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Dat is het bijzondere meteen aan de Ieren, 80 (ongeveer) miljoen wereldwijd is van Ierse afkomst en nog maar er wonen er maar 6,9 miljoen nog in de beide Ierse thuislanden, daarom is Killarney ook zo fucking gezellig, allemaal dansende Ieren op bedevaartstocht.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your beauty never ever scared me.
Ik lees het als "wordt vervolgd"quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:22 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Of alsof het steeds een halve zin is en er nog meer volgt.
Toen is de helft van de bevolking toch naar de VS gevlucht?quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zijn ze de demografische dip van de hunger years 1845-52 nou eindelijk al eens te boven? Of nog steeds niet?
Ja, morgen dus hopelijk het vervolg.quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:31 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik lees het als "wordt vervolgd"
En dat is niet geheel onlogisch gezien de bijbehorende tekst
Zijn er maar weinig die echt terug willen, alleen de rijken zoals John Malone kopen daar complete landgoederen en kastelen op om ze te behouden en preserveren.quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zijn ze de demografische dip van de hunger years 1845-52 nou eindelijk al eens te boven? Of nog steeds niet?
ja en de ander helft verhongerd.quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:31 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Toen is de helft van de bevolking toch naar de VS gevlucht?
Volgens mij niet.quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zijn ze de demografische dip van de hunger years 1845-52 nou eindelijk al eens te boven? Of nog steeds niet?
Landgoedje gaat ook wat makkelijker daar denk ik, land is bijna 2x zo groot als Nederland en nog geen 1/3 van het aantal inwonersquote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:33 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Zijn er maar weinig die echt terug willen, alleen de rijken zoals John Malone kopen daar complete landgoederen en kastelen op om ze te behouden en preserveren.
Kylemore Abbey in Connemara is wat dat betreft wel fascinerend vastgoed maar daar ga je letterlijk kapot aan het Ierse kutweer.quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:44 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Landgoedje gaat ook wat makkelijker daar denk ik, land is bijna 2x zo groot als Nederland en nog geen 1/3 van het aantal inwoners
quote:Een vrouw uit Peru is op het Indonesische eiland Bali gearresteerd nadat ze was betrapt op het smokkelen van 1,4 kilo cocaïne in een seksspeeltje en in haar ondergoed. Het speeltje had ze weer verstopt in haar geslachtsdeel.
Heb je daar tussen de regen door af en toe ook nog wat neerslag, hagel, mist en buien?quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:49 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Kylemore Abbey in Connemara is wat dat betreft wel fascinerend vastgoed maar daar ga je letterlijk kapot aan het Ierse kutweer.
Wat een kutmethodequote:
Prachtig.quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 20:48 schreef vrijgevochten het volgende:
Volgens mij zag ik twee blauwe rotslijsters voor mijn huis scharrelen vandaag
Heel bijzonder
Mijn broer wel.quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 21:07 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Prachtig.
Heb je ook een tuin die aantrekkelijk is voor dieren?
Dit jaar en gister ook de kolibrie vlinder gezien, aantal tegels eruit gehaald jaren terug en wat opkomt komt op zeg maar.quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 21:07 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Prachtig.
Heb je ook een tuin die aantrekkelijk is voor dieren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |