Maar wie moet dan nog kijken als intellectueel links niet kijkt en domrechts ook niet meer? Alleen nog de achterban van 50+ komt aan zijn trekken bij deze showquote:Op woensdag 27 augustus 2025 18:24 schreef Nieuwschierig het volgende:
Het is toch wonderbaarlijk hoe Domrechts nu dit programma loopt af te kraken en alleen omdat Johan wat meer ruimte wil geven aan echte expertise in plaats van onderbuik-expertise.
Maar dan zelf niet meer kijken is niet voldoende. Nu moet iedereen overtuigd worden om niet te kijken want de domheid moet wel blijven regeren in Nederland.
Godskolere wat ben jij zuur zeg.quote:Op woensdag 27 augustus 2025 05:24 schreef Eagles89 het volgende:
Als ik de reacties hier zo teruglees ben ik zo ontzettend blij dat ik mijn tijd niet meer verdoe aan dat programma waar een zeer matige linksback van Veendam zonder enige genoten opleiding de grootste wereldproblemen loopt te analyseren en te verklaren voor een miljoenen publiek. Het is toch te bizar voor woorden als je dr over nadenkt. Een zeer simpele voetballer zonder enige scholing die als het orakel van Nederland 1 miljoen landgenoten even vertelt hoe Israel zich precies moet gedragen tegen Hamas en hoe Wilders het politiek allemaal zou moeten aanpakken. Om te KOTSEN is het. Heb geen minuut gekeken deze week en ik mis het totaal niet. Na 16 jaar vrijwel iedere aflevering gezien te hebben is het nogal wat, maar het voelt verrassend goed het programma LINKS te laten liggen.
Er is geen enkele goede reden waarom Westerse landen ''Palestijnse'' kinderen zouden moeten opvangen. Straks blijven ze nog, krijgen ze gezinshereniging en hebben we straks nog veel meer antisemieten en lieden die net zo over meisjes en vrouwen denken als de moordenaar van Lisa - en daar hebben we er al véél en véél te veel van. Het is niet ''xenofoob'' of ''extreemrechts'' om daar vriendelijk voor te bedanken.quote:Op woensdag 27 augustus 2025 22:14 schreef timmmmm het volgende:
Ik vraag me echt af of Weird zelf wel gelooft wat hij zegt of dat het maar een act is waar ie zijn brood mee verdient.
Anders snap ik niet hoe een redelijk intelligent overkomende man niet begrijpt dat kinderen verwonden en ze dan 'toelaten' naar het buitenland te gaan voor zorg geen genocide is. Het gewelddadig overbrengen van kinderen naar een andere groep is een van de kernpunten van genocide. Als zelfs ik die basale kennis heb, zou hij dat toch ook moeten hebben?
Van Israël hoeven de Palestijnen heus niet allemaal dood, als hun land maar 'gezuiverd' wordt.
Dit lijkt me gewoon een kloon van Eagles89.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 01:32 schreef Niels_ het volgende:
[..]
Er is geen enkele goede reden waarom Westerse landen ''Palestijnse'' kinderen zouden moeten opvangen. Straks blijven ze nog, krijgen ze gezinshereniging en hebben we straks nog veel meer antisemieten en lieden die net zo over meisjes en vrouwen denken als de moordenaar van Lisa - en daar hebben we er al véél en véél te veel van. Het is niet ''xenofoob'' of ''extreemrechts'' om daar vriendelijk voor te bedanken.
Laat landen in de regio maar eens wat meer doen. Zij doen veel te weinig om ''Palestijnen'' op te vangen - hetgeen ik overigens ook wel weer goed kan begrijpen.
Mij maakt het helemaal niet uit of je het wel of niet doet.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 01:32 schreef Niels_ het volgende:
[..]
Er is geen enkele goede reden waarom Westerse landen ''Palestijnse'' kinderen zouden moeten opvangen. Straks blijven ze nog, krijgen ze gezinshereniging en hebben we straks nog veel meer antisemieten en lieden die net zo over meisjes en vrouwen denken als de moordenaar van Lisa - en daar hebben we er al véél en véél te veel van. Het is niet ''xenofoob'' of ''extreemrechts'' om daar vriendelijk voor te bedanken.
Laat landen in de regio maar eens wat meer doen. Zij doen veel te weinig om ''Palestijnen'' op te vangen - hetgeen ik overigens ook wel weer goed kan begrijpen.
Doe nou ff normaal man en zoom eens uit. In plaats van zo in je emotie te zitten. Om hoeveel kinderen gaat het nou daadwerkelijk op de totale bevolking daar. Denk nou eens een keertje logisch na. Om een paar honderd, zeg max paar duizend kinderen op inmiddels -een nog steeds groeiende bevolking- van ~3 miljoen. Dus het gaat misschien om 0.1%(!!!) van de bevolking kerel. Maar GENOCIDEEEEE.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 07:53 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Mij maakt het helemaal niet uit of je het wel of niet doet.
Het is alleen mokerdom om te doen of toelaten dat kinderen die je ernstig verwond hebt naar andere landen gedeporteerd worden omdat je ook alle ziekenhuizen opgeblazen hebt hét bewijs is dat je geen genocide pleegt.
Het is vrij letterlijk het tegenovergestelde, een voorbeeld van genocide.
Sorry, je hebt gelijk. Deze redelijke post liet me inzien dat ík iets te emotioneel wasquote:Op donderdag 28 augustus 2025 14:20 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Doe nou ff normaal man en zoom eens uit. In plaats van zo in je emotie te zitten. Om hoeveel kinderen gaat het nou daadwerkelijk op de totale bevolking daar. Denk nou eens een keertje logisch na. Om een paar honderd, zeg max paar duizend kinderen op inmiddels -een nog steeds groeiende bevolking- van ~3 miljoen. Dus het gaat misschien om 0.1%(!!!) van de bevolking kerel. Maar GENOCIDEEEEE.
Je klinkt al net als die hysterische Extinction Rebellion en Free Palestine groepjes. Hou toch een keer op met dat wanhopige GENOCIDEEEE geratel.
Net ala die @:WismutVeilchen83 hierboven trouwens.
Ga ff in op je GENOCIDEEEE gereutel op basis van de statistiek, misschien kom je dan wat geloofwaardiger over.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 14:23 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Sorry, je hebt gelijk. Deze redelijke post liet me inzien dat ík iets te emotioneel was
We hebben maar één leventje ouwe reus, is niet goed hoor ditquote:Op donderdag 28 augustus 2025 14:24 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Ga ff in op je GENOCIDEEEE gereutel op basis van de statistiek, misschien kom je dan wat geloofwaardiger over.
Er is hulp beschikbaar als je zo ver bentquote:Op donderdag 28 augustus 2025 14:24 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Ga ff in op je GENOCIDEEEE gereutel op basis van de statistiek, misschien kom je dan wat geloofwaardiger over.
Ik denk niet dat ze zwanger is, maar gewoon erg gezet.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 22:02 schreef ikweethetookniet het volgende:
Achter Wilfred zit een zwangere vrouw met grote tetten
nou en?quote:Op donderdag 28 augustus 2025 22:02 schreef ikweethetookniet het volgende:
Achter Wilfred zit een zwangere vrouw met grote tetten
quote:Op donderdag 28 augustus 2025 14:23 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Sorry, je hebt gelijk. Deze redelijke post liet me inzien dat ík iets te emotioneel was
Niet zwanger, maar een maatje meerquote:Op donderdag 28 augustus 2025 22:02 schreef ikweethetookniet het volgende:
Achter Wilfred zit een zwangere vrouw met grote tetten
Ja stel je voor: iemand met een andere mening in een linkse bubbel. Waardoor je telkens gedwongen wordt om na te denken over de extreme keuzes die je gemaakt hebt. Liever wil je gewoon met zijn allen afgeven op het programma en toch stiekem elke dag kijken.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 20:42 schreef mitt het volgende:
Zou al een stuk schelen als die Eagles zijn account door de shredder haalt. Niet te doen dit.
Daar gaat het niet om.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 23:39 schreef Battlecruiser het volgende:
[..]
Ja stel je voor: iemand met een andere mening in een linkse bubbel. Waardoor je telkens gedwongen wordt om na te denken over de extreme keuzes die je gemaakt hebt. Liever wil je gewoon met zijn allen afgeven op het programma en toch stiekem elke dag kijken.
Bijzondere mensen hier wel.quote:Op donderdag 28 augustus 2025 14:23 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Sorry, je hebt gelijk. Deze redelijke post liet me inzien dat ík iets te emotioneel was
Geef de schrijvers de schuld, dus de redacteuren.quote:Op vrijdag 29 augustus 2025 10:14 schreef mitt het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om.
Het riedeltje is elke keer hetzelfde en is gewoon schijtirritant.
Maakt niet uit welke kleur het zegt, we weten het nu wel.
Heb het over de irritante userquote:Op vrijdag 29 augustus 2025 17:30 schreef spapaars het volgende:
[..]
Geef de schrijvers de schuld, dus de redacteuren.
Deze oud-voetballers zijn gewoon goedbetaalde papegaaien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |