Zal vlak voor rust dus wel 1-0 voor Volendam worden.quote:Op zaterdag 22 november 2025 19:27 schreef ReMcOrE het volgende:
creëeren we een keer flink wat kansen, verprutsen we ze stuk voor stuk
Leek erop dat ie verwachtte dat Van Wolfswinkel zelf zou schieten.quote:Op zaterdag 22 november 2025 20:39 schreef ReMcOrE het volgende:
Lammers met de 500% kans op 3 punten, mooier krijg je ze niet.
en dan, typerend voor de hele wedstrijd, raakt hij 'm half en hobbelt de bal naast.
Ajax dat geen deuk in een pakje boter schopt mag je ook wel meetellen in dat rijtjequote:Op zaterdag 22 november 2025 20:43 schreef ReMcOrE het volgende:
nummer 18 thuis, winst
nummer 17 thuis, gelijk
nummer 16 uit, verlies
nummer 15 thuis, gelijk
nummer 14 uit, verlies
nummer 13 uit, gelijk
resultaat tegen de onderste 6 ploegen: 6 punten
En vooral het laatste kwartier. Kans op kans.quote:Op zondag 7 december 2025 14:14 schreef ReMcOrE het volgende:
1-1 is opzich wel mee te leven, maar op basis van de eerste helft doe we onszelf misschien iets te kort.
Ik heb maar wat zijdelings gekeken, maar las op .net dat hij drukker was met z'n haartjes fatsoeneren dan voetballenquote:Op zondag 7 december 2025 19:52 schreef ReMcOrE het volgende:
ben wel benieuwd of Lammers volgende week opnieuw in de basis staat.
Lammers schiet hem op de lat in de penaltyserie waardoor we verliezenquote:Op donderdag 18 december 2025 14:12 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Wat zijn de verwachtingen voor vanavond? Ik denk zelf aan een beschamend verlies
lol.quote:Op donderdag 18 december 2025 14:12 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Wat zijn de verwachtingen voor vanavond? Ik denk zelf aan een beschamend verlies
Ik ook niet, dacht 3-1 op de kloten of wellicht heel vies 1-2 winnen ofzo, maar dit niet. De tegentreffers op het einde waren echt niet nodig, geen idee waarom Twente er de laatste minuten zo lamlendig bij liep.quote:Op donderdag 18 december 2025 20:57 schreef DrMarten het volgende:
Uiteindelijk een makkelijke overwinning. Had ik niet verwacht
Beetje jammer van die tegengoals op het eind.
ook in de 2e helft diverse kansen niet benut en dus valt nu de verwachte gelijkmakerquote:Op zondag 21 december 2025 15:18 schreef ReMcOrE het volgende:
en je voelt aan alles dat we onszelf weer (extreem) te kort doen, gezien het spel, de dominantie en alle kansen; waardoor we dus straks waarschijnlijk de deksel maar weer eens op de neus gaan krijgen...
Het had 0-5 moeten worden, dus zal het wel 2-1 worden zoals altijd als Twente tegen een ploeg uit vorm speelt.quote:Op zondag 21 december 2025 15:18 schreef ReMcOrE het volgende:
en je voelt aan alles dat we onszelf weer (extreem) te kort doen, gezien het spel, de dominantie en alle kansen; waardoor we dus straks waarschijnlijk de deksel maar weer eens op de neus gaan krijgen...
niet alleen Lammers miste (vandaag), ook Van den Belt, D. Rots en Van Rooij waren niet scherp.quote:Op zondag 21 december 2025 16:29 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Het is allemaal zo walgelijk voorspelbaar, in de eerste helft oppermachtig, krijgt genoeg kansen, scoort maar één keer, en dan de deksel op de neus in de tweede helft, bahHockeymeisje Sam durft gewoon niet en de rest kan niet, lijkt het wel. We hebben ècht een spits nodig die die kansen wèl afmaakt.
Daan knalde de 0-1 er iig nog in, maar V.d. Belt had idd ook wel mogen scoren, godnondeju zeg. Van Rooij weet ik al zo gauw niet meer.quote:Op zondag 21 december 2025 16:44 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
niet alleen Lammers miste (vandaag), ook Van den Belt, D. Rots en Van Rooij waren niet scherp.
Begrijpelijk op die leeftijd.quote:Op dinsdag 23 december 2025 18:25 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Laatste seizoen met Streuer: https://www.tubantia.nl/f(...)-fc-twente~a7efafce/
Dat zou ik pas roepen als ook Kroes in beeld komt.quote:Op dinsdag 6 januari 2026 18:59 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Alleen nog maar SEG-spelers voor Twente.
quote:
quote:Erik ten Hag treedt per 1 februari in dienst van FC Twente en is met ingang van het seizoen 2026-2027 de technisch directeur.
Hij zal vast genoeg gaan verdienen, maar hij zal de afgelopen jaren toch meer dan genoeg verdiend hebben (zowel salaris als afkoopsommen) en sowieso zwemt de familie in het geld zo ongeveer. Dan kan het ook wel met iets minderquote:Op dinsdag 6 januari 2026 19:26 schreef Elan het volgende:
Wauw wat een stunt!
Twente een beetje kennende wel benieuwd hoe belachelijk veel ze hem betalen of welke idiote constructie aan zijn komst verbonden is
Precies wat ik ook schreef op twenteinsite.nlquote:Op dinsdag 13 januari 2026 23:04 schreef Momo het volgende:
Mooi kunnen we volgende ronde PSV uit loten ofzo
ah, Van der Eijk compenseert met een makkelijk gegeven rode kaartquote:Op zondag 18 januari 2026 15:58 schreef ReMcOrE het volgende:
mooi voor ons, maar vind het geen strafschop. hand is wel 'buiten' het lichaam, maar niet onnatuurlijk.
Idd, die gaat geseponeerd worden, maar zoals in het livetopic al gezegd: je staat nu wel met 10 man te ballenquote:Op zondag 18 januari 2026 16:04 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
ah, Van der Eijk compenseert met een makkelijk gegeven rode kaart
misschien, anders maximaal 1 wedstrijd. dan er niet bij thuis tegen Excelsior, net als Van Rooij.quote:Op zondag 18 januari 2026 16:09 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Idd, die gaat geseponeerd worden, ...
En terecht. Gelukkig had het geen grote impact op de wedstrijd.quote:
Dat was het verschil met Stijn, die schoot uit alle hoeken en standen. Nu heb je buitenspelers die naar binnen komen en sta je met 6 aanvallers en 8 verdedigers te breien op 10 vierkante meter en niemand die een keer op goal schiet.quote:Op zaterdag 24 januari 2026 22:58 schreef ReMcOrE het volgende:
wat zijn wij kut zeg, zo focking slecht.
al die kansen missen is ook allang geen kwestie meer van pech, dat is een gebrek aan kwaliteit.
en vlak na rust is het klaar, Excelsior doet het beter en wij zijn helemaal de kluts kwijt.
buitenspelers komen tot niks, de spits krijgt geen voorzet, niemand schiet eens op doel; het is breien, breien, breien op een laag tempo.
Bij de laatste wedstrijd iemand een kilootje coke het hek over geflikkerd de waterzuivering in?quote:Op maandag 2 februari 2026 23:41 schreef Momo het volgende:
22.000 lijntjes coke per dag: Enschede confronteert inwoners met enorm drugsgebruik
Hasj, Coke en Pillen, zo gaan wij zondags op pad. De fans leven wel met dat als levensmottoOok weer iets waar we Amsterdam mee kunnen verslaan
en zelf ook al weer diverse kansen gemistquote:Op dinsdag 3 februari 2026 20:10 schreef DrMarten het volgende:
Ondertussen wel weer de eerste kans van de tegenstander een goal. Gaat weer lekker
Yep, het is weer aanvallen als een malle en dan vast combineren in de 16. Die paar kansen die er dan uit komen moet je dan wel een keer gaan maken.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 20:56 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
en zelf ook al weer diverse kansen gemist
Op naar een kleurloze plek 7 of 8 als je zo blijft spelen.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 22:34 schreef ReMcOrE het volgende:
weer tig (enorme) kansen gemist, maar dit keer geen gelijkspel.
AZ heeft bar weinig gedaan in 120 minuten, was wel zeer effectief. wij dus wederom niet, en dat is het klaar in de beker; echt zonde.
kunnen we vanaf nu wel lekker volop aanmodderen in de competitie![]()
![]()
ze doen het zichzelf (en ons) aan, door maar te blijven breien rondom de 16.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 22:35 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Hij mag er ook gewoon echt NIET in he, ik weet niet waarom ik überhaupt nog kijk... het is elke week een onmeunige pot zelfkastijding
Het lijkt haast alsof de tegenstanders erop inspelen. Ga maar lekker terug hangen en gok op de counter want Twente schopt er toch niks in.quote:Op dinsdag 3 februari 2026 22:38 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
ze doen het zichzelf (en ons) aan, door maar te blijven breien rondom de 16.
geen idee waarom er niet meer voorzetten gegeven worden, of waarom er nauwelijks van afstand wordt geschoten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |