Precies wat Debbie altijd doet. Ik borduur voort op haar eigen acties.quote:Op woensdag 13 augustus 2025 20:21 schreef Noor_ het volgende:
[..]
Oke... overdrijven is ook een vak he 🫣🫣🫣
?quote:Op woensdag 13 augustus 2025 20:27 schreef Xmuis het volgende:
Kwam via JvP ook weer eens bij WilvanTien terecht. Hemeltjelief, was daar gebeurd?
Ik moest echt grinniken want op haar eerste " werkdag" ging ze haar nagels laten doen.quote:Op woensdag 13 augustus 2025 22:02 schreef Kaatjepuk het volgende:
Die Lieke-vm. Die denkt ook dat ze wat betekend voor de samenleving met haar werken na de vakantie.
Ze is influencer, ik blijf het ongelooflijk vinden dat hun dit echt zien als een baan.
Ik dacht dat je een grapje maakte maar dit heeft ze gewoon echt geschreven 🥲quote:Op woensdag 13 augustus 2025 22:02 schreef Kaatjepuk het volgende:
Die Lieke-vm. Die denkt ook dat ze wat betekend voor de samenleving met haar werken na de vakantie.
Ze is influencer, ik blijf het ongelooflijk vinden dat hun dit echt zien als een baan.
Dat bedoel ik. Ze vinden zichzelf zo relevant maar ze voegen totaal niks toe aan de maatschappij.quote:Op woensdag 13 augustus 2025 22:06 schreef WinnieWana het volgende:
[..]
Ik moest echt grinniken want op haar eerste " werkdag" ging ze haar nagels laten doen.
Leuk! Lijkt erop dat ze het zelf koken tot een absoluut minimum beperken deze vakantie (ik geef ze groot gelijk, die rug van Maarten moet langer mee;)). En leuk dat ze zoveel plezier hebben bij die animatiequote:
Ik geef ze zeker gelijk om niet elke dag te koken, maar ik was vaker gaan uit eten/afhaal. Alleen maar snacken is niks.quote:Op woensdag 13 augustus 2025 22:07 schreef Louuuu_lou het volgende:
[..]
Leuk! Lijkt erop dat ze het zelf koken tot een absoluut minimum beperken deze vakantie (ik geef ze groot gelijk, die rug van Maarten moet langer mee;)). En leuk dat ze zoveel plezier hebben bij die animatie
Het is het weer net niet hè bij Debbie😅quote:Op woensdag 13 augustus 2025 21:57 schreef Kaatjepuk het volgende:
Michelle is morgen jarig, niet zoals ik in het andere topic las dan iemand dacht vandaag.
Juichechannels zijn echt op elke slakken zout aan het leggen. Ik denk wel dat Michelle niet lekker in haar vel zit en daar wat gaande is, maar om nu met zo’n zekerheid te zeggen dat ze uit elkaar zijn, gaat echt te ver.
Debbie, Debbie, Debbie. Ik gun haar vooral een goede bh en bikinitop met goede ondersteuning. Haar borsten hangen er zo sneu bij.
Maar de Geertsen lusten en eten alles hoor!quote:Op woensdag 13 augustus 2025 22:15 schreef Harper het volgende:
[..]
Ik geef ze zeker gelijk om niet elke dag te koken, maar ik was vaker gaan uit eten/afhaal. Alleen maar snacken is niks.
De supermarkt waar ze elke dag waren heeft trouwens ook erg goede verse maaltijden maar blijkbaar was dat niks voor hun.
Haha Tjakka!quote:Op woensdag 13 augustus 2025 21:43 schreef Die_van_verderop het volgende:
Lotte B: Die foto van haar vriend met zijn telefoon in zijn hand, ik vind hem daar op Emile Ratelband lijken 🙈.
Ik ben ook wel benieuwd wat je bedoelt. Ik vind juist dat WilvanTien steeds leuker is geworden. Oké soms is de combinatie met Tien wat awkward maar vind haar echt stralend overkomen de laatste maanden.quote:Op woensdag 13 augustus 2025 21:19 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
?
Ik zie niks bijzonders. Niet iets wat anders is dan anders.
Precies dat idee heb ik ookquote:Op woensdag 13 augustus 2025 22:24 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Maar de Geertsen lusten en eten alles hoor!
Ik heb het gevoel dat AM de trage zomers in het huisje van haar ouders wel mist. Had altijd het idee dat ze daar wat meer kon ontspannen
Ik zie vooral een heel erg strakgetrokken en onbeweeglijk gezicht.quote:Op woensdag 13 augustus 2025 22:29 schreef Wijkje79 het volgende:
[..]
Ik ben ook wel benieuwd wat je bedoelt. Ik vind juist dat WilvanTien steeds leuker is geworden. Oké soms is de combinatie met Tien wat awkward maar vind haar echt stralend overkomen de laatste maanden.
Vind ik ook. De combi met Tien heb ik altijd al raar gevonden.quote:Op woensdag 13 augustus 2025 22:29 schreef Wijkje79 het volgende:
[..]
Ik ben ook wel benieuwd wat je bedoelt. Ik vind juist dat WilvanTien steeds leuker is geworden. Oké soms is de combinatie met Tien wat awkward maar vind haar echt stralend overkomen de laatste maanden.
Mogen ze vaker doen. Kunnen ze de meiden ook even wat tafelmanieren aanleren... mes in verkeerde hand en met de vingers eten...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |