Interessant. Utrecht en AZ zijn wel gewoon ingepland, terwijl die sowieso nog een Europese ronde moeten spelen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 15:35 schreef Irritatie100 het volgende:
Zie trouwens nu pas dat er geen wedstrijd gepland staat in het weekend van 23/24 augustus. Zal wel te maken hebben met eventuele CL-playoffs, maar blijft die ook leeg als we er vanuit uit vliegen?
Was het niet zo dat clubs zelf mochten aangeven of ze vrij wilden zijn of niet?quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 15:52 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Interessant. Utrecht en AZ zijn wel gewoon ingepland, terwijl die sowieso nog een Europese ronde moeten spelen.
Het zou in ieder geval de wedstrijd tegen Fortuna zijn die nu voor 24 september gepland staat.
NEE, dat is niet zoquote:Op dinsdag 12 augustus 2025 15:53 schreef raptorix het volgende:
[..]
Was het niet zo dat clubs zelf mochten aangeven of ze vrij wilden zijn of niet?
Ja dat is wel zo, maar de eerste speelronde was een uitzondering waarin dat niet kon.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 16:55 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
NEE, dat is niet zo
Feyenoord had vrij gevraagd maar de knjb vond dat allemaal niet nodig deze ronde
Prima opstelling.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 17:48 schreef Irritatie100 het volgende:
Wellenreuther; Lotomba, Watanabe, Ahmedhodzic, Bos; Hwang, Steijn, Timber; Hadj Moussa, Ueda, Sauer
Ze speelden vorige week toch ook al 5-3-2quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 18:14 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Als dit een 5-3-2 wordt zijn we weer gigantisch MourinhoED. Dat ging in de voorbereiding ook al zo lekker, not.
Dan heb ik er weer alle vertrouwen in.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 18:24 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ze speelden vorige week toch ook al 5-3-2
Nu wel met 2 echte spitsen, dat was die Kahveci toch niet echt.quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 18:24 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ze speelden vorige week toch ook al 5-3-2
KAPOET MAKENquote:Op dinsdag 12 augustus 2025 18:39 schreef GGMM het volgende:
Ik wil jullie alvast heel veel succes wensen
Bedankt. We zien je bij de 1-0quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 18:39 schreef GGMM het volgende:
Ik wil jullie alvast heel veel succes wensen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |