 
		 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Je hebt duidelijk niet al te lang over deze post nagedacht.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 15:48 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hoe vaak heeft een dader door huilie huilie te doen over random zaken als strafvermindering gekregen?
Te vaak.
 
			 
			
			
			https://www.gelderlander.(...)in-centrum~af005e26/quote:15:44
Fotograaf geschopt en geslagen
Journalisten op de Korenmarkt zijn vrijdag na de uitspraak van het kort geding over het lot van Vitesse weggejaagd
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			quote:Aanvoerder Büttner: 'Schandalige beslissing'
Vitesse-aanvoerder Alexander Büttner: ,,Dit is vreselijk nieuw, zo’n grote club als Vitesse. Spelers moeten nu met nieuwe clubs gaan praten. Het is verschrikkelijk. Een schandalige beslissing. Het is veel meer dan voetbal.”
 
			 
			
			
			Ik kan me nog een wedstrijd op monnikenhuize herinneren waarbij een stuk tribune in de fik was gevlogen en alles doodleuk doorging alsof er niks aan de hand was.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 15:50 schreef Spockjuh_ het volgende:
Mijn vader vertelt nu over zijn periode die hij met tob swelheim doorbracht op papendal rondom de eeuwwisseling. Mooie verhalen
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Misschien moet hij eerst het vonnis lezen, voordat hij uit de heup schiet. Het is namelijk voor een kort geding ruim behandeld en gemotiveerd. Bovendien is er geen speld tussen te krijgen.quote:
 
			 
			
			
			ik ook niet. Nergens was de stadionhuur zo hoog, in acht nemend dat Vitesse ook niet kon profiteren van de horeca-opbrengsten tijdens de wedstrijden.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 15:44 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Met die vent heb ik geen enkele medelijden.
 
			 
			
			
			Vitesse heeft wat hoogbegaafden afgeleverd.quote:
 
			 
			
			
			Kan niet wachten op het boek van Van Roosmalenquote:Op vrijdag 8 augustus 2025 16:01 schreef mitt het volgende:
[..]
Vitesse heeft wat hoogbegaafden afgeleverd.
 
			 
			
			
			Dus en geen horecaopbrengsten en jaar na jaar maar zo'n 15000 tot 16000 supporters op de tribune. Maar wel verwachten dat je meedoet voor landstitels en meerquote:Op vrijdag 8 augustus 2025 15:58 schreef Idisrom het volgende:
[..]
ik ook niet. Nergens was de stadionhuur zo hoog, in acht nemend dat Vitesse ook niet kon profiteren van de horeca-opbrengsten tijdens de wedstrijden.

 
			 
			
			
			Ondertussen lukt het AZ met een iets voller stadion wel om in de top mee te draaien, dankzij verstandig financieel beleid. Maar die hebben hun lesje in 2009 al geleerd, toen moest het voor Vitesse eigenlijk nog allemaal beginnen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 16:04 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Dus en geen horecaopbrengsten en jaar na jaar maar zo'n 15000 tot 16000 supporters op de tribune. Maar wel verwachten dat je meedoet voor landstitels en meer
Geen wonder dat je dan rijke Russen enzo nodig hebt om het hoofd boven water te houden.
 
			 
			
			
			Is gewoon de 9e club van het land hoor....quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 16:04 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Dus en geen horecaopbrengsten en jaar na jaar maar zo'n 15000 tot 16000 supporters op de tribune. Maar wel verwachten dat je meedoet voor landstitels en meer
Geen wonder dat je dan rijke Russen enzo nodig hebt om het hoofd boven water te houden.
 
			 
			
			
			Dat heeft die een paar keer geprobeerd, maar naar eigen zeggen namen ze geeneens de moeite om serieus met hem in gesprek te gaan.quote:Op vrijdag 8 augustus 2025 15:43 schreef Pleun2011 het volgende:
Sneu voor de supporters. Maar kennelijk was er niemand die de club (echt) financieel kon redden. In de periode van die Russen op veel te grote voet geleefd. Die stadioneigenaar begrijp ik overigens ook niet. Die had iets kunnen doen, deed hij niet, en nu heeft hij geen inkomsten meer van Vitesse.
 
			 
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |